Connect with us

Сонник

Сонник Борсук – До чого сниться борсук?

Published

on

Сонник Борсук

Борсук відомий своїм талантом в облаштуванні житла, акуратністю, здатністю відкладати жир і впадати в сплячку взимку. Це улюблений герой дитячих казок та мультфільмів, у яких цей звір наділений такими рисами, як господарність, розсудливість, добродушність, іноді хитрість та жадібність. Ці риси відображені і в найпоширеніших тлумаченнях сновидінь про цю симпатичну тварину.


Сонник для сім’ї. Борсук уві сні – як це розуміти?

Борсук у народних повір’ях є символом удачі. Побачити його в сновидіннях до середи – на щастя та удачу, з четверга – до здоров’я на кілька місяців (особливо якщо цей звір на вас напав або покусав).


Сонник ХХІ сторіччя. Що символізує сновидіння «Барсук»?

Борсук несе в собі символіку удачі, таке сновидіння в період будь-яких труднощів говорить про те, що скоро всі проблеми залишаться позаду, а незабаром на вас чекає благополуччя і прибуток.


Сонник Густава Хіндмана Міллера. Тлумачення сну «Борсук»

Якщо уві сні з’являється борсук, це означає, що ваші довгі битви з долею завершаться повним успіхом.


Дворянський сонник Н.Гришиної. Чому наснився борсук?

Барсук, що приснився, попереджає про те, що не слід довіряти людям, які називають себе вашими друзями.

Advertisement

Старий англійський сонник. “Борсук” – що віщує такий сон?

Сон про борсука є дуже позитивним, він передбачає тривале, благополучне життя в достатку, надійні грошові надходження, численні подорожі.


Сонник Ванґі. Сон про борсука – що тепер буде?

Якщо у сні біля вас знаходяться борсуки – за короткий час ваш достаток зросте. Якщо звірятко виглядає вгодованим, з блискучою шерстю – доходи з’являться буквально нізвідки.

Грати з цією твариною — до нових цікавих проектів, реалізації своїх творчих здібностей.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Що означає сновидіння «Барсук»?

Сни про борсука означають, що ви примиритеся з коханим (коханою), і ваші сексуальні стосунки отримають новий сплеск.

Втікаючий борсук попереджає про те, що етап благополуччя буде нетривалим, і ваше розлучення неминуче.

Advertisement

Борсук, нападаючий на сновидицю — коханець, який не пасивно чекатиме її прихильності, а навпаки, виявить велику ініціативу і наполегливість у спробах її досягти. Для чоловіка такий сон означає нові любовні пригоди та високу оцінку партнерками його здібностей та фантазій.


Коментар експерта Бадабум

Традиційні тлумачення снів про борсуків досить суперечливі. Багато сонників розшифровують цей образ як попередження про хитрість та обман. Більшість авторитетних сонників схиляється до того, що таке сновидіння є дуже позитивним. Воно передбачає надійний дохід, перемогу над життєвими труднощами, говорить про передбачливість і житейську мудрість сновидця. Особливо сприятливими є сни, у яких сновидець ловить борсука. Це знак удачі, причому в цьому випадку символіка укусу втрачає своє негативне значення, і лише посилює гарне тлумачення сну.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве