Connect with us

Сонник

Сонник Квиток – До чого сниться квиток?

Published

on

Квиток – це документ на право проїзду чи відвідування будь-якого заходу. Лотерейний квиток дає можливість виграшу, а банківським квитком називають паперовий еквівалент, що вже виходить з вживання, певної суми грошей. У реальному житті квиток говорить про будь-які події, які внесуть зміни до життя.

Сновидение про квитку має аналогічний сенс, яке конкретне значення залежить від виду квитка і реальних обставин життя сновидця.


Сонник Дмитра та Надії Зима. Сон про квиток – навіщо це?

Лоторейний квиток, що приснився, говорить про непередбачуваність ситуації в реальному житті і про те, що вам доведеться розраховувати тільки на свою удачу, але якщо уві сні ви відчуваєте спокій або радість, удача вас не обдурить.

Якщо ви відчуваєте надмірне хвилювання або збудження, ваші азартні очікування з великою ймовірністю виявляться порожніми.

Якщо ж ви їдете в транспорті без квитка, це говорить про невпевненість у собі, яка може завадити здійсненню ваших планів.

Advertisement

Квиток на спектакль або фільм – застереження про те, що ви можете опинитися у світі ілюзій або хтось намагатиметься ввести вас в оману, якщо ж ви розплачуєтеся грошима за придбання такого квитка – ситуація обернеться для вас грошовими збитками.


Сонник ХХІ сторіччя. Що означає побачений уві сні квиток?

Проїзний квиток, що приснився, на якийсь вид міського транспорту говорить про те, що ваше життя буде розміреним і спокійним.

Отримати запрошення на якийсь цікавий захід – на вас чекає дуже цікаве знайомство.

Квиток у кінотеатр чи на спектакль – добре проведете час.

Лотерейний квиток, побачений уві сні, говорить про те, що ви можете розраховувати отримати що-небудь тільки в тому випадку, якщо самі виявите щедрість від серця.

Advertisement

Дворянський сонник Н.Гришиної. Значення сновидіння «Квиток»

Побачений уві сні лотерейний квиток віщує гарне майбутнє та удачу у грі.


Езотеричний сонник. Що віщує сон про квиток?

Квиток на будь-який вид транспорту є провісником зайвого клопоту, несподіваної метушні. Якщо вам наснився квиток у кіно, на концерт або інше видовище, вам чекають порожні розмови та непотрібні балачки, які скоро втомлять вас.

Якщо уві сні ви втратили квиток — позбавтеся непотрібних справ, закинувши їх.


Коментар експерта Бадабум

Реальне призначення квитка може бути найрізноманітнішим, і так само різноманітне тлумачення сну про квиток.

Квиток, куплений для поїздки кудись – рух до наміченої мети, якщо хтось пропонує вам такий квиток – вам потрібно терміново переглянути свої плани.

Advertisement

Красиво оформлений запрошення на захід, який буде вам цікавим – на радість, квиток на видовищний захід – ви надто захоплюєтеся спогляданням на шкоду конкретним справам.

Банківський квиток – до грошей, лотерейний – можливо, вам пощастить, а можливо, і ні.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве