Connect with us

Сонник

Сонник Оплески – До чого сняться оплески?

Published

on

Сонник Оплески

Гучними хлопками в долоні прийнято дякувати артистам за виступ, висловлювати своє схвалення оратору, захоплюватися розумним висловом чи правильним вчинком. Уві сні цей образ може бути візуальним або звуковим, але в будь-якому випадку він несе в собі неоднозначну символіку. Багато тлумачів вважають оплески знаком удачі, визнання, схвалення оточуючих. У той самий час дехто вважає, що це образ пов’язані з поняттям «бавовна», тобто порожній звук, імітація справжніх відносин. Тому він може нести символіку нещирості, заздрощів і навіть провалу розпочатих справ – все залежить від контексту того, що ви побачили уві сні.


Сонник ХХІ сторіччя. Що означають оплески, що приснилися?

Почути, як вам аплодують – провісник успіху у всіх справах, у тому силі та особистих, а також великий прибуток. Аплодувати самому – до хорошого здоров’я.


Сонник Мандрівника. «Оплески» — як зрозуміти таке сновидіння?

Бавовни, що виробляються руками, говорять про зовнішній ефект, який, по суті, є маскуванням провалу та невдачі. Якщо аплодує сам сновидець – це означає його схиляння або навіть плазу перед сильнішою особистістю.


Езотеричний сонник. Символіка оплесків, що приснилися

Такий образ у сновидінні говорить про очікування визнання та нагород від оточуючих, якщо ви аплодуєте самі. Стояти самому під громом оплесків означає, що вам хтось заздрить, дивитися, як аплодують когось іншому – заздрісником станете ви.


Універсальний сонник. Аплодисменти уві сні – чого тепер чекати?

Бачити повний зал, що вітає вас хлопками – на велике задоволення, а можливо, і до повної перемоги, що дісталася без зусиль. Слід звернути увагу на силу аплодисментів, їхню заслуженість, а також на людей, які вам плескають.

Advertisement

Сонник Федоровський. Значення сновидіння «Оплески»

Почути адресовані собі оплески – найближчим часом на вас чекає бурхлива діяльність. Якщо плескаєте ви – доведеться виявити лестощі, бути нещирим, але коли при цьому заболять руки – приготуйтеся до інтенсивної роботи. Аплодувати без приводу – очікуване знайомство не відбудеться.


Бадабум

Як видно з наведених сонників, однозначного тлумачення оплесків не існує, тому такий сон розшифровується, виходячи з обставин життя сновидця або за допомогою підказок інтуїції. Бачити, як оплесками нагороджують іншого – на радість і веселість, тому всі прояви заздрощів краще видалити зі своєї душі. Аплодувати іншим – кривити душею, виявляючи добрі почуття, яких ви не відчуваєте. Ще неприємнішим є сон, де оплесками супроводжується подія, яка зовсім на це не заслуговує. Вам доведеться буквально переступити через себе, сильно розчаруватися в чомусь. А ось почути щирі та сильні оплески на свою адресу – справа, якою ви зараз займаєтеся, буде дуже успішною, а ви отримаєте заслужену винагороду і користуватиметеся авторитетом оточуючих.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве