Connect with us

Сонник

Сонник Пекло – До чого сниться пекло?

Published

on

Сонник Пекло

Уявлення про потойбічне життя існувало ще у первісних людей. Античні філософи і жерці вважали, що умови перебування в іншому світі визначаються тим, якою була людина у реальному житті. Поняття пекла, як місця мук у покарання за довічні гріхи, існує у всіх сучасних релігіях. Водночас у розмовній промові це слово є метафорою безвиході, фізичних та моральних страждань. Більшість сонників трактує цей образ як покарання якісь вчинки, такі символи, як вогонь , чорти, диявол тощо. вносять додаткову інформацію у тлумачення такого сновидіння. Можна стверджувати, що його основне значення – відчуття безвиході, в яке сновидець потрапив через свої дії (не обов’язково аморальні).


Сонник Густава Хіндмана Міллера. Чому сниться пекло?

Таке сновидіння говорить про реальні спокуси, які виявляться вам не під силу, зламають вас і морально, і фізично. Поява в пеклі ваших друзів – неприємності для них, провісник потреби та важких турбот. Кричати, перебуваючи у цьому страшному місці – беззахисність перед підступами супротивників та неможливість отримати допомогу від друзів.


Сучасний сонник. Що означає сновидіння «Пекло»?

Побачити картину пекла як би збоку – попередження про можливі затримки у ваших справах, які ви зрештою зумієте подолати. Побачити там самого себе – знак чорної заздрості та злих побажань, прагнення зганьбити вас. Знайти такого недоброзичливця вам ще належить, але мститися і карати його не слід. Набагато розумніше зробити висновки та дистанціюватися від нього.

Жах, де ви бачите себе в пеклі, кричите і в страху прокидаєтеся, не такий страшний, як може здатися. Можливо, ваші справи сповільнюватися, а докладені зусилля не принесуть бажаного результату, але постарайтеся зберігати спокій, і все прийде до ладу. Якщо ж у сновидінні ви вириваєтеся з пекла – це дуже сприятливий знак. Ви зможете уникнути небезпек, про існування яких, можливо, навіть не підозрювали, і при цьому вважатимете побачений сон порожнім.


 

Advertisement

Сонник міс Хассе. «Пекло» — навіщо таке сновидіння?

Опинитися тут страждань – до нетривалого погіршення життєвих умов. Опинитися в пеклі – вашому майну хтось заздрить. Вийти з пекла неушкодженим – позбутися небезпек.


Сонник від А до Я. Символіка пекла, що приснився

Сон про те, що ви опиняєтеся в пеклі, несе в собі попередження про спокусу, яка може зганьбити вас у діловому чи моральному аспекті. Картина пекла з усіма його стражданнями та жахами – це заклик покаятися у поганих вчинках та очистити цим свою душу. Якщо в ньому знаходяться ваші друзі – на вас чекають нещастя і тяжкі турботи, а можливо, і страждання ваших близьких. Якась сила, яка переносить вас у пекло, означає заздрість оточення до вашого благополуччя. Перебувати там і кричати від страху – реальні проблеми та відсутність допомоги у їх вирішенні. Однак якщо ви вибираєтеся звідти і більше не відчуваєте жаху, то зможете уникнути небезпек в реальному житті.


Бадабум

Як бачимо, класичні сонники пов’язують пекло зі спокусою, неправильними вчинками, майбутніми бідами та стражданнями. Однак при трактуванні такого сну слід враховувати інші деталі побаченого, зокрема, поведінку самого сновидця. У будь-якому випадку образ пекла можна вважати серйозним попередженням, після якого слід ретельно проаналізувати своє життя.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве