Connect with us

Сонник

Сонник Яхта – До чого сниться яхта?

Published

on

Сонник Яхта

Яхта вважається найбільш елегантним та романтичним судном. Вона швидко ковзає по воді, виглядає дуже красиво, але водночас не надто надійна та стійка.

Ці асоціації відображаються і в снах – яхта, що приснилася, може відображати якусь романтичну мрію, приємну подію, але разом з тим застерігати, що бажана мета ще далеко, і на шляху до неї можна потрапити і в смугу життєвих бур.


Сонник Густава Хіндмана Міллера. Чому сниться яхта?

Сновидіння, де з’являється гарна яхта – гарний знак, який віщує щастя, веселощі, відпочинок від ділових турбот і підлеглих, що вимагають уваги. Але якщо яхта напоролася на мілину або раптом опинилася на березі – ваш відпочинок перерветься не надто серйозними проблемами.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Тлумачення сновидіння «Яхта»

Яхта, що привиділася уві сні, відображає романтичну поїздку з тим, хто вам небайдужий. Якщо приснилося судно знаходиться у воді, а ви на березі – на вас чекає вдала поїздка без будь-яких хвилюючих подій. Якщо ж сновидець сам подорожує на ньому, на нього чекають якісь незвичайні події, після яких він подивиться іншими очима на старе знайомство.


Сонник Мандрівника. Приснилася яхта – чого чекати?

Яхта є символом мрій і надій, які можуть бути ілюзорними, або, принаймні, дуже далекими. Але якщо яхта, що приснилася, летить на всіх вітрилах – ваші найзаповітніші бажання здійсняться.

Advertisement

Жіночий сонник. Символіка сновидіння «Яхта»

Сновидіння про прекрасну яхту є провісником безтурботного часу часу далеко від справ і набридливих партнерів. Однак якщо вона раптово опинилася на березі або на мілині, приготуйтеся до невеликих проблем.


Сучасний сонник. Сон про яхту – як зрозуміти?

Яхта означає відмову від метушливої ​​повсякденності. Але якщо вона спустила вітрила або виявилася на мілині – вам чекають невдачі.


Езотеричний сонник. Значення сну «Яхта»

Стан яхти, що приснилася, відображає стан вашої душі. Побачити, як це судно під білими вітрилами ковзає під безхмарним небом – на вас чекає гарний настрій і радісний спокій.


Коментар

Чим красивіше і біліше була побачена уві сні яхта – тим гармонійнішим є ваш внутрішній світ і стан душі. Плисти на такій яхті – відчуття надії, а для жінок – щасливий шлюб. Однак якщо ви відпливаєте від берега за обрій, ваші бажання збудуться не скоро, і можливо, не все пройде гладко.

Підпливати до берега – ви досягли мети, а наскільки вдало – вам підкаже краєвид, що став перед вами. Однак якщо яхта, що приснилася, стара, несправна, брудна – ви перебуваєте в полоні похмурих думок і негативних емоцій.

Advertisement

Чим швидше ви позбавитеся від них, тим швидше зможете досягти цілей, яких прагнете. Потрапити в шторм, сильна течія – опинитися у владі обставин, які сильніші за вас і можуть поламати ваші плани. Якщо ж біля яхти спустилися вітрила – на вас чекає смуга невдачі і в сім’ї, і на службі, і у відносинах.

Будь-яка справа, за яку ви візьметеся, не буде вдалою. Тому запасіться терпінням і почекайте сприятливіших для себе обставин.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве