Connect with us

Сонник

Сонник Яйця – До чого сняться яйце уві сні?

Published

on

Сонник Яйця

Яйце – один з найдавніших символів, що несуть у собі безліч тлумачень. Насамперед, яйце уособлює родючість, і, відповідно, прибуток і благополуччя. У стародавніх міфах, відлуння яких збереглися у добре відомих народних казках, яйце є моделлю світобудови, може ховати у собі, та був створювати ціле царство. У зв’язку з цим сновидіння про яйця може трактуватися як на повсякденному, діловому або сімейному рівні, так і уособлювати модель розвитку людини і навколишнього світу.


Сонник Густава Хіндемана Міллера. Тлумачення сновидіння «Яйця»

Знайдене уві сні гніздо з яйцями – знак багатства та щасливого сімейного життя, проте для жінки такий сон може віщувати численні романи. Гніздо лісової птиці віщує спадщину від далеких родичів, а кошик із яйцями – вигідні ділові операції. Якщо наснилося розбите свіже яйце – чекайте на подарунок долі та визнання від оточуючих, якщо тухле – втрати у бізнесі та власності. Є яйця уві сні – сильно турбуватися.


Сонник Євгенія Цвєткова. Навіщо сняться яйця?

Одне або два яйця віщують гостей, а багато яєць – успіх у справах. Розбити або побачити уві сні розбите яйце – втрата насамперед фінансова.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Що віщують яйця, що приснилися

Побачені уві сні яйця – символ чоловічої гідності. Для жінки це передбачення знайомства з чоловіком, який вразить її розмірами своїх геніталій. Для чоловіка такий сон може натякати на гомосексуальний зв’язок або на безневинне спілкування з чоловічою компанією, наприклад, у лазні. Розбиті уві сні яйця говорять про можливу образу близької людини, якій краще запобігти. Є уві сні яйце – провісник початку нових стосунків, можливо, з уже знайомою людиною. Фарбувати яйця уві сні – бажання внести різноманітність у своє інтимне життя.


Езотеричний сонник. Значення символу «Яйця»

Яйця символізують дітей. Побачити уві сні яйце – до народження дитини, багато яєць – клопіт через дітей. Великодні яйця – добрі діти, радість та допомога від них. Розбите яйце – невдала вагітність, безпліддя.

Advertisement

Коментар

Побачити уві сні велике біле яйце – чекати удачі та достатку, а можливо, народження дитини. Вагітній жінці такий сон віщує благополучні пологи . Великодне яйце – велика радість, вдалий результат усіх діл. Маленьке темне яйце – життєві проблеми.

Розбите уві сні яйце – біда, фінансові втрати; для вагітної жінки – викидень або аборт . Протухле яйце дуже погане передбачення.

Є уві сні яйця – робити непотрібні справи, зазнавати невдачі. Якщо яйце варене – хтось намагається завадити здійсненню планів. Однак якщо яйця свіжі та смак у них хороший, всі проблеми вдасться подолати. Шкаралупа від яєць – знак того, що якийсь період життя наблизився до свого кінця.

Якщо уві сні з яйця вилупилося курча або інший птах – удача не змусить себе довго чекати. Проте якщо з’являється змія або комаха – остерігайтеся ворогів.

Гніздо з яйцями – символ домашнього гнізда. Знайти таке гніздо – до весілля, зруйнувати – до розлучення, гніздо, в якому багато яєць – достаток та щасливе сімейне життя.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве