Connect with us

Сонник

Сонник Яма – До чого сниться яма уві сні?

Published

on

Сонник Яма

Яма, або поглиблення землі, є необхідним атрибутом господарську діяльність людини, насамперед будівництва. У той самий час розмовна мова зазвичай вживає слово «яма» як позначення чогось негативного – пастки, перешкоди руху, провалу. За старих часів «ямою» називали в’язницю; дуже поширеною є також асоціація ями із могилою.

У зв’язку з цим сновидіння , у яких хтось провалюється в яму або копає її, мають несприятливе значення; навпаки, якщо сновидець вибирається з ями, це свідчить про припинення важкого періоду його життя. Іноді сон про ям може тлумачитися, виходячи з поширеного символічного ланцюжка яма (могила) – смерть (шлюб).


Сонник Зіґмунда Фрейда. Тлумачення сну «Яма»

Якщо ви побачите уві сні яму, слід пам’ятати, що таємне завжди стане явним, і як би ви не намагалися приховати правду, вам доведеться за це постраждати. Ці таємниці можуть стосуватися зради партнера, одностатевого кохання або чогось іншого, про що стане відомо оточуючим. Падати в яму уві сні – стояти на порозі вчинку, який сучасна мораль не схвалює. Перестрибувати яму – небажання обговорювати зі своїм партнером якусь проблему вашого інтимного життя. Побачити, що в ямі хтось знаходиться – мати схильність до садизму і бажання панувати в сексуальних відносинах; вам слід знайти партнера, який погодиться вам підкорятися.


Дворянський сонник Н.Гришиної. Чому наснилася яма?

Копати могильну яму – до набуття благополучного шлюбу. Якщо ви побачили вириту яму у власному дворі – до небезпечної хвороби чи смерті когось із близьких. Потрапити до ями – до важких життєвих обставин.


Сонник міс Хассе. Яма – що означає такий сон?

Яма у сновидінні символізує страшну небезпеку, яка вам загрожує.

Advertisement

Езотеричний сонник. Навіщо приснилася яма?

Якщо уві сні ви копаєте під що-небудь ( дерево , камінь, стовп) – це синонім самокопання та занадто великого заглиблення в проблеми. Побачити яму – задаватися проблемами, які ви зараз не в змозі вирішити; відкладіть їх до найкращих часів. Якщо уві сні ви падаєте в яму – справа, за яку ви взялися, зазнає краху, тим більший, чим більше ви налякані уві сні; особливо погано, якщо від цього сну ви прокинулися.


Коментар

Яма – це насамперед перешкода у пересуванні. Сон, в якому ви йдете або їдете дорогою з ямами, означає великі проблеми на вашому життєвому шляху. Падіння в яму або перебування в ній – падіння рівня життя через хворобу, грошові негаразди йди інших неприємних обставин, і чим глибше яма, тим більшими будуть ці проблеми; особливо неприємний такий сон, якщо яма наповнена водою. Якщо вам вдається вибратися з ями, ви зумієте впоратися з усіма труднощами, а закопувати яму – поховати свої біди. Копати яму робити щось не дуже хороше, швидше за все, створювати перешкоди для інших людей. Кинути або ненароком упустити що-небудь в яму – упустити щасливий випадок.

“І в ямах бувають купини” (приказка)

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве