Connect with us

Сонник

Сонник Ящірка – До чого сниться ящірка уві сні?

Published

on

Сонник Ящірка

Ящірка – дивовижна тварина, яка може довго перебувати в нерухомій позі або миттєво зникнути; ящірки змінюють шкіру, одягаючись навесні у дуже гарне шлюбне вбрання, без шкоди для себе можуть втратити хвіст і потім відростити новий.

У давнину ящірок вважали сполучною ланкою між земним та підземним світом. Їм приписували роль охоронців скарбів, але загалом вважали «нечистою» твариною і ставилися до них з побоюванням. Більшість сонників тлумачить образ ящірки в сновидінні не дуже доброзичливе, вважаючи, що вона символізує хитрість, спритність, ворожість.


Сонник Медея. Що пророкує ящірка, що приснилася?

Ящірка уві сні — свідчення невразливості та спритності, вашої чи ваших супротивників, а також неприязних стосунків із кимось. Побачити ящірку – зустріти примхливу жінку. Відірвати у неї хвіст — будьте обережні у вчинках.


Сонник Мандрівника. Що символізує ящірка, що приснилася?

Ящірка є символом ницості та підлості, нерідко уособлює собою підступну жінку. Яскраво-зелена ящірка дивного вигляду – демонічна сила, згубна таємниця.

Сонник Густава Хіндмана Міллера. Що віщує сновидіння «Ящірка»?

Сон, у якому фігурує ящірка, попереджає про можливі нападки недоброзичливців. Вбити ящірку — повернути удачу та відновити добру репутацію, але платою за це будуть тривоги, проблеми у серцевих та інших справах. Для жінки сон, в якому ящірка вкусила її або поміняла шкіру, є попередженням про нещастя, швидше за все, про стислість у засобах та необхідність зібрати всю волю, щоб впоратися з випробуваннями.


Сонник Зіґмунда Фрейда. Як витлумачити сон про ящірку?

Якщо уві сні ви бачите ящірку, що тікає, це означає таємну зраду партнера, про яку ви не здогадуєтеся., проте якесь подія розкриє вам очі . Сновидіння, в якому у ящірки відвалюється хвіст, попереджає чоловіків про можливі проблеми у сексуальному житті. , які носитимуть тимчасовий характер. Якщо ви ловили ящірку, або бачили її хвіст, що довго тріпоче, довгоочікуване побачення вас розчарує.

Advertisement

 Езотеричний сонник. Тлумачення сну про ящірку

Ящірка уві сні позначає втрату віри у традиційні цінності. Якщо вам вдалося впіймати ящірку, то, пройшовши через розчарування, вам вдасться здобути волю.


 Сонаріум

ящірка, що приснилася, символізує щось важковловиме, непередбачуване і підступне. Вона може позначати підступного та злого ворога, який завжди буде ухилятися від прямої сутички або спритну холоднокровну особу.

Для чоловіка сон, у якому по ньому бігає ящірка, говорить про роман із себелюбною та хитрою жінкою; для жінки такий він означає невдачі у справах. Багато ящірок – багато недоброзичливців; однак якщо вони мирно гріються на сонці , такий сон означає, що настав сприятливий період для того, щоб зайнятися справами, які дозволять покращити фінансове становище.

Вбити ящірку – до успіху та перемоги над ворогом, є ящірку – до багатства. Відірвати їй хвіст — уявна перемога. Якщо ви відірвали хвіст ящірки і він знову приріс, ваші зусилля будуть марними.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве