Connect with us

Сонник

Сонник Яєчня – До чого сниться яєчня уві сні?

Published

on

Сонник Яєчня

Яйце здавна є символом початку життя, чогось плідного та успішного. А ось символіка розбитих яєць має негативний сенс, говорить про невдачі та конфлікти. Відповідно до цього сон про таку поширену смачну страву, як яєчня, в більшості випадків є несприятливим передбаченням.

Особливо це стосується сновидінь, у яких присутній процес розбивання шкаралупи, а також момент підсмажування яєць на вогні. Крім того, при розшифровці таких сновидінь обов’язково потрібно враховувати символіку яйця , пов’язану із продовженням роду.

Тому сновидцям такий сон може віщувати проблеми з потенцією, сновидицям дітородного віку – штучне чи спонтанне переривання вагітності. Для незаміжніх жінок такий сон може пророкувати розбиті надії на здобуття сім’ї, а людям похилого віку – нагадувати про кінець життя.

Однак слід пам’ятати, що сни такого роду є лише застереженням, тому вчасно вжиті заходи щодо зміцнення здоров’я або переоцінка вимог до можливих партнерів може докорінно змінити ситуацію.


Дворянський сонник М. Гришин. Чому наснилася яєчня?

Є уві сні яєчню – зазнати невдачі або якоїсь шкоди.

Advertisement

Сонник Велес. Тлумачення сновидіння «Яєчня»

Сон, в якому ви готуєте яєчню, віщує сварку, їсте цю страву ворожість.


Сонник Євгенія Цвєткова. Яєчня наснилася – до чого такий сон?

Готувати уві сні яєчню – чекайте сварки.


Езотеричний сонник. Що символізує сновидіння «Яєчня»

Побачити уві сні яєчню – такий сон означає, що ви відчуваєте занадто великі щодо свого потомства.


Коментар

Як бачимо, символіка побаченої уві сні яєчні не надто сприятлива, однак у більшості випадків допускає завчасне внесення коректив у реальне життя. Однак для точної розшифровки наснився сюжету необхідно враховувати і дії, які сновидець робив з яєчнею.

Якщо уві сні тим чи іншим чином фігурувала розігріта сковорода, це знак конфлікту, причому якщо вогонь під нею включав сновидець, ініціатором цього конфлікту він сам. Шипляча і бульбашка на вогні страва – бурхлива реакція оточуючих на ваші дії.

Advertisement

Такий сон зазвичай стосується сім’ї, але іноді відображає обстановку на роботі. Яєчня, що підгоріла, – емоційні бурі заведуть вас занадто далеко, і наслідки можуть бути непоправними. Сирі або погано просмажені яйця – ви дуже поспішні у своїх судженнях та висновках.

Особливим різновидом таких снів є приготування омлету, тобто збивання яєчної маси. Такий сон говорить про ваші різкі та поспішні дії. Є яєчню – до життєвих змін та нових знайомств, які можуть бути дуже перспективними.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве