Connect with us

Сонник

Сонник Гроші — до чого сняться гроші уві сні?

Published

on

Сонник Гроші - до чого сняться гроші

Мабуть, із того моменту, як з’явилося поняття «гроші», людство намагається тлумачити сни про них по-різному. Одні кажуть, що монети сняться до сліз, інші до дощу, треті зовсім заперечують смислове навантаження цього сновидіння. У питаннях незвіданого варто звертати увагу на думку визнаних спеціалістів.

Гроші: що каже сонник Ванги

У джерелі тлумачать лише дві варіації на тему грошей — вони або рвані, або знайдені. Нічих грошей не буває навіть у уяві.

Знайдені купюри застерігають сновидця про те, що варто бути обережнішим і побоюватися псування. Не слід брати чуже! Будь-яка привласнена річ насправді може стати прокляттям для вас і вашої родини. Не беріть участі в аферах та неблагонадійних заходах, нічим добрим це не закінчиться.

Порвані віщують втрату. Образливу та несподівану. Наприклад, вас можуть обікрасти.

Якщо вам дають пачку, а ви її берете до рук — добрий знак! Не гірше, якщо ви віддаєте їх.

Advertisement

Однак перераховувати готівку не дуже добре. Припиніть бути дріб’язковим, інакше не уникнути біди. Намагайтеся подивитися критично на всі свої витрати та взаємини з тими, хто вас оточує. Можливо, ви відмовили в допомозі тому, хто її справді потребує і це може призвести до великих неприємностей.

До чого сняться гроші за сонником Міллера

У соннику Міллера цей предмет оцінюється належним чином.

 • Якщо ви бачите в руках товсту пачку купюр, готуйтеся до здійснення всіх своїх задумів, пов’язаних з фінансами.
 • Ви безпорадно спостерігаєте, як вони буквально тануть у руках, спливають, ви їх віддаєте або втрачаєте у будь-який спосіб — будьте пильні, чекають на серйозні втрати.
 • Якщо ви бачите пачку банкнот, перераховуєте їх, і абсолютно впевнені, що там не вистачає або вам мало, значить, ваше фінансове становище в даний момент досягло максимуму, і не варто навіть мріяти про більше (але поки що).
 • Якщо вам дають у борг, зверніть увагу на нинішній стан справ у реальності. Цілком можливо, що ви просто пускаєте пилюку в очі, кидаючи бариші на вітер. Чи варто продовжувати так само чи можна обійтися без зайвих витрат?

Коротко про гроші у соннику Лоффа

Одне з найконкретніших джерел, де будь-які «фінансові» сни тлумачаться вкрай критично:

 • знайти – для отримання несподіваного прибутку; віддавати банкноти — до непередбачених витрат та негараздів у сім’ї;
  тримати в руках – зверніть увагу, що з цього моменту ви повинні приймати тільки ретельно обдумані рішення і тоді на вас чекає прибуток;
 • позичати — фінансові проблеми, застереження не позичати в реальності, тому що їх можуть не віддати.
 • З давніх-давен вважалося, що побачити монети уві сні — до сліз. Причому, не має значення, якого номіналу і з якого металу — золота, срібла, міді.

У зворотному порядку трактується сон у таких випадках:

 • зникають – ви правильно робите, що насправді відмовляєтеся від сумнівної пропозиції, вона не принесе вам обіцяний прибуток, а капітали ви втратите;
  також це може символізувати нечисту на руку людину у вашому оточенні, яку слід уникати і не мати з нею справ;
 • снилися пачки купюр і собака — ви боїтеся, що шахрайство чи нечесний захід буде виявлено та зазнає збитків вашій справі;
 • бачити, як знайомий не хоче віддавати вам борг – до зустрічі з друзями, за якими ви дуже сумували, але дуже давно не бачили;
 • брати – ви надто хвилюєтеся через дрібниці і воюєте з вітряками, озирніться навколо – все гаразд;
 • бачити уві сні того, хто вимагає повернути зайняте – побоюйтеся сумнівних вкладень і заходів, вони не принесуть вам прибуток;
 • друг просить будь-яку суму – вас зрадить людина, з якою ви були надмірно відверті;
 • грати і програти в азартній грі – побоюйтеся несподіваних знайомств та сумнівного кола спілкування;
 • віддати борг – вирушити на пошуки приємних пригод.

Будь-який ризикований захід уві сні — пряма проекція на реальні неприємності у житті.

До чого сняться гроші за сонником Цвєткова

 • мідні – смуток, удача не в тому, чого хотілося;
 • срібні – сльози;
 • паперові – новини, обман;
 • золоті – горе;
 • роздавати – до несподіваного багатства;
 • повертати борг – до одужання;
 • підбирати – успіх;

див. Позичати .

Гроші по Аюрведичному соннику

Якщо уві сні Ви отримали гроші, це говорить про процвітання.
Якщо Вам сниться, що Ви даєте гроші, то сон відображає Вашу здатність позичати гроші.

Що означає бачити гроші уві сні?

Що означає бачити гроші уві сні?

Гроші: що каже Фрейд

За Фрейдом, все, що відбувається в житті людини, пов’язане з його сексуальністю або якось відображає існуючий стан речей у цьому аспекті. Ну, чи практично все.

 • Якщо ви віддаєте купюри – знайдете супутника життя або, як мінімум, постійного партнера.
 • Знайти повний гаманець – до бурхливого сексу. Цілком можливо, ви дуже скоро зустрінете людину, вона подарує вам довгоочікувану близькість або ви знову відчуєте пристрасть свого партнера.
 • Взяти – побачите позитивні риси в близькій людині. Не обов’язково трактувати цей сновидіння в сексуальному плані, можливо вам простить позику хороший знайомий.
 • Якщо чоловік бачить купюри, які не мали з’явитися, то у нього незабаром з’являться додаткові доходи, а вже їх він може пустити на утримання коханки. Ну чи на подарунок коханій дружині, дівчині.
 • Коли ви шукаєте втрату, це привід звернутися до лікаря, ваше здоров’я знаходиться на межі зриву.

Грошовий тлумач Фурцева

Багато століть поспіль психологія грошей вважалася небезпечною для людського розуму. Для більшості мислителів з давніх-давен гроші вважалися символом зла (звад, вбивств, жадібності). На цих висновках і засновував свої трактування фінансових сновидінь вчений. У будь-якому випадку купюри, що приснилися, обіцяють погіршення фінансового стану.

Якщо ви вимагаєте повернення боргу, а вам його не віддають, — чекайте на гості родичів. Тобто, підсвідомо ви вже впевнені в тому, що зустріч неминуча, і намагаєтесь усіма силами її уникнути.
Дуже поганий сон – гра в карти або будь-які інші азартні ігри. Можна вважати його чітким попередженням про те, що вам варто бути вкрай обережними з новими знайомими та прийняттям рішень про участь у різних авантюрах.

Коментар психолога про сон про гроші

«Гроші можуть снитися в ситуації, коли ви стурбовані фінансовими проблемами наяву. Якщо розглядати глибший символізм, то уві сні вони відбивають підсвідомий еквівалент чогось важливого для сновидця: часу, любові, енергії. Дайте відповідь собі на запитання: з чим особисто у вас асоціюються гроші? Ви відчуваєте, що цього у вас у надлишку або, навпаки, не вистачає? Якщо ви витрачаєте їх уві сні, чи приносить вам це задоволення чи лякає? Може, ви платите за якийсь вчинок? Чи відчуваєте, що в якійсь ситуації плата за перемогу надто висока? Якщо гроші виявляються фальшивими, підсвідомо ви відчуваєте, що хтось вас обманює чи ви обманюєтеся щодо когось чи чогось», – Ірина Нірчук, клінічний психолог .

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве