Connect with us

Сонник

Сонник коханець/коханка – до чого сниться коханець

Published

on

Сонник Коханець

Наснився коханець по соннику Міллера

  • Бачити уві сні, що вам не подобається ваш коханець, віщує, що хтось, який заявляє свої права на вас, може оточити вас неприємностями.
  • Якщо ви бачите поруч із собою в ліжку людину незнайому – ваша незадоволеність буквально всім вноситиме занепокоєння в життя всіх оточуючих.
  • Якщо з вами в ліжку знаходиться якась тварина – то на вас чекають невдачі без кінця і краю.

До чого сниться зрада за сонником Цвєткова

  • У шлюбі – небезпека пожежі;
  • Зробити – тривога посилиться;
  • Тобі змінили – кінець печалів, див. Змінювати .

Зрада за Аюрведичним сонником

Свідчить про наближення проблем. Ви можете втратити повагу і впасти у стан розпачу.

Значення сну про зраду за сонником Фройда

Якщо вам наснилося, що ви змінили, значить і в реальному житті з вами трапилося щось подібне. Можливо, що це ще не сам факт зради, але намір, який ви ретельно обмірковуєте. Що корисного може вам принести зрада? Адже жити з думкою, що ти зрадив, і не мати можливості сказати про це прямо, аж ніяк не стимулює.

Якщо ж ви хочете змінити тільки для того, щоб потім відкрито заявити про це своїй другій половині, сумніваємося, що ваше подальше життя буде дружним.

Якщо раптом вам наснилося, що ваш коханий змінив вам, це свідчить про те, що наяву ви стурбовані такою можливістю і мучитеся від безпідставних підозр. Не страждайте і не зрошуйте сльозами подушку, а відверто поговоріть з людиною.

Коментар психолога про сон про зраду

«Подібний сюжет може відображати не так реальне бажання змінити чи страх, що змінять вам, скільки емоційну чи сексуальну незадоволеність у реальних відносинах. Прокинувшись, спробуйте зрозуміти, що ви відчували уві сні: агресія, сором, невпевненість, ревнощі чи щось інше. До якої ситуації наяву відносяться ваші відчуття? Чи достатньо часу та уваги ви приділяєте вашим відносинам?» – Ірина Нірчук, клінічний психолог.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве