Connect with us

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць.

Більшість сонників говорять про те, що побачити уві сні прекрасну місячну ніч із яскравим небесним світилом є провісником позитивних змін. Місяць може натякнути на зміни в особистому житті, отримання прибутку чи успіх у будь-якій сфері. Більш конкретно можуть розповісти деталі сну, і навіть те, як такі сни інтерпретують різні тлумачі.

До чого сниться місяць

Вважається, що побачити місячну ніч уві сні означає, що людина перебуває в гармонії з собою, на неї чекає ідилія в сім’ї та фінансове благополуччя. Найчастіше місяць пов’язують із жіночим початком. Тому так важливо визначити нюанси сну — від них залежить все трактування.

Наприклад, жінці побачити місяць уві сні означає мати перспективу швидкого заміжжя і материнства, а чоловікові готуватися до зустрічі зі своєю долею. А от відображення місяця у воді багато хто трактує як надії, що розбилися.

Чимало залежить і від фази місяця, а також астрономічних подій, пов’язаних з нею:

Advertisement
  • Повний місяць – успіх у любовній сфері та бізнесі.
  • Молодий місяць — зростання матеріального становища чи бізнесу.
  • Великий місяць/ Супермісяць — труднощі в любовних стосунках.
  • Червоний місяць – ситуація, в якій вам потрібно задуматися про власну безпеку.
  • Блакитний місяць – на підвищення.
  • Затемнення місяця – обставини, незалежні від ваших дій.

Важливо й те, як добре було видно місяць уві сні. Якщо небо ясне, то це позитивний знак, який обіцяє успіх у коханні. Якщо ж у сновидінні місяць був захований там, то попереду на вас чекають випробування.

Місяць у соннику Міллера

Американський психолог Густавус Хіндман Міллер був упевнений, що сон, у якому людина побачила повний місяць, — провісник великого успіху у коханні та бізнесі. При цьому неприродно великий місяць він вважав знаком майбутніх випробувань та проблем. А молодий місяць, на його думку, — це вісник доходів, що зростають.

Місячне затемнення і зовсім не обіцяє нічого доброго. Тлумач вважав, що такий сон призведе до хвороби та навіть епідемії.

Якщо жінка уві сні побачила місяць, то незабаром вона вийде заміж за гідну людину, яка приготована їй долею. Якщо ж дівчині наснився червоний місяць, то їй доведеться виводити свого чоловіка на війну.

Місяць у соннику Ванги

Відома болгарська ясновидецька Ванга вважала, що місяць у снах не несе нічого доброго. На її думку, це поганий знак, який віщує прихід поганих часів. Ще гірше, якщо на місяць видно темні плями — це ознака небезпеки, яка прийде з космосу (наприклад, метеорит).

Червоний місяць – це також провісник катастрофи. Натомість місячне світло Ванга вважала позитивним символом. У того, хто побачив такий сон, попереду захоплюючі і приємні подорожі в далекі країни.

Advertisement

Місяць у соннику Фрейда

Психоаналітик Зігмунд Фрейд пов’язував місяць із сексуальним партнером. Звідси лежать на поверхні трактування. Місяць, що зменшується, — до зниження інтересу до партнера, зростаючий — до відродження почуттів. Повний місяць, на думку Фрейда, сигналізує, що людину не задовольняє її партнер, і, можливо, варто спробувати різні ігри, щоб внести різноманітність у сексуальне життя. Місяць, що зник за хмарами, — до сварки, але без серйозних наслідків.

Місяць у соннику Лоффа

Психотерапевт Девід Лофф асоціював місяць із жіночим початком. Тому такий сон міг означати матір чи вагітність. Також він думав, що в положенні може бути не сама жінка, якій наснився сон, а хтось із її оточення. Для Лоффа місяць завжди був символом гармонії і не несла нічого негативного.

Місяць у соннику Нострадамуса

Місяць у соннику Нострадамуса

Нострадамус надавав місяці містичне значення.

За його трактуванням, побачити уві сні повний місяць — до царства на землі чаклунів, настання відьом чи зустрічі з чимось надприродним.

Темні плями на місяці, на думку Нострадамуса, віщують про зміну влади, а побачити червоний місяць — до трагедії. Спостерігати місяць уві сні в дзеркалі або на водній гладіні — до несподіваного повороту подій.

Advertisement

Місяць у соннику Цвєткова

Відомий тлумач снів Євген Цвєтков вважав, що побачений уві сні місяць віщує великий прибуток. Повний місяць символізує небезпеку і доленосні зміни. Побачити місяць уві сні незаміжній дівчині обіцяє швидкий шлюб.

Місяць в ісламському соннику

Якщо чоловік уві сні побачить місяць у себе вдома, то на нього чекає шлюб з красивою дівчиною. Незаміжній жінці іншої віри місяць, що приснився, пророкує прийняття ісламу. Якщо уві сні місяць спускається на землю, то такий сон говорить про швидку смерть матері. Коли в процесі сновидіння місяць перетворюється на Сонце, це дуже хороший знак.

Місяць в езотеричному соннику

В езотеричному соннику місяць описується як ілюзії та нездійсненні надії. Бачити уві сні місяць – значить жити в мріях наяву. Також такий сон може означати, що людина витрачає свій час марно.

Коментар експерта

Медичний психолог Андреас Нірковус пояснив, як би психологи трактували сон з місяцем і чому такий сновидіння пов’язане з підсвідомістю людини.

Місяць у міфології та аналітичній психології є символом несвідомого.

Advertisement

Андреас Нірковус, Медичний психолог

— Трактування місяця уві сні є вкрай багатозначним. І недарма, адже вона впливає на людей, їхнє самопочуття та поведінку. Одним це несе піднесеність настрою та підвищення працездатності, в інших виявляються їхні темні сторони. Нерідко в останню категорію потрапляють злочини, що раптово вчиняються, неетичні вчинки, порушення правил, законів, норм і традицій. Що цікаво, часто такі феномени протікають там де, на перший погляд, має бути ідеальний порядок. Наприклад, у роботі адміністрацій міст, шкіл, лікарень, армії.

Важливо навчитися розуміти, у чому можуть проявлятися цикли місяця. У практичному плані в місцевостях з яскраво вираженим традиційним ухилом на неї орієнтуються при посадці насіння, очікують на припливи і відливи і навіть стрижуть волосся в потрібну фазу. У науці ці питання раніше було розглядати не прийнято, тому що вони не піддавалися поясненню, але сьогодні все поступово змінюється.

Людині властиво приховувати свої негативні аспекти, але при цьому є безліч людей, які стають жертвами власної тіні. Перестаравшись, вони можуть почати витісняти прояв всього свого життя, представляючи в результаті небезпеку і для себе, і для оточуючих.

У цьому випадку людині необхідно почати усвідомлювати те приховане, що впливає на його життя та прийняття рішень, що до цього моменту вона не могла або не хотіла помічати.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Корова — що означає коли сниться корова уві сні?

Published

on

Сонник Корова — що означає коли сниться корова уві сні?

Духовне значення корів уві сні пророкує майбутнє процвітання, достаток і щастя. Колесо фортуни тут, щоб благословити вас. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве