Connect with us

Сонник

Сонник Миші та Щури: до чого сняться та що означають уві сні

Published

on

Сонник Миші та щурі до чого стяться

Багато хто з нас бояться щурів, мишей та інших гризунів у житті, але що означає побачити щура уві сні?

Згідно з сонником поява уві сні щурів чи мишей найчастіше означає дрібні інтриги та неприємності, прикрі помилки в роботі та в особистому житті.

Якщо ти побачиш уві сні мишу — чекай на неприємності вдома або несприятливе ставлення з боку когось із друзів. Можливо також, що неприємні несподіванки трапляться на роботі. Однак якщо уві сні тобі вдалося вбити мишу , то це означає, що ти впораєшся з усіма неприємностями.

Для молодої жінки щур уві сні — попередження про таємних ворогів чи ошуканців. Якщо уві сні ти бачиш мишу на своїй сукні — це знак майбутнього скандалу, в якому тобі буде відведено головну роль.

Відповідно до сонника побачити пацюка уві сні – значить отримати попередження про безліч ворогів, які завдадуть тобі занепокоєння і тривогу. Для закоханих цей сон означає наявність небезпечного суперника чи суперниці, які докладуть усіх зусиль, щоб виграти.

Advertisement

Більш сприятливим значенням відповідно до сонника має сон, в якому ти ганяєшся за щурами або борешся з ними. Такий сон означає, що ти будеш тріумфувати над людською ницістю і завдаси удару у відповідь своїм ворогам. Для моряків щури, що біжать, — ознака аварії корабля, а ось уві сні втеча щурів — знак того, що тобі потрібно на якийсь час поїхати в інше місце, хоча б на два тижні. Якщо ж у сні тобі здався гризучий щур , значить, настав час подумати про заготівлі на зиму.

Поява щура уві сні може також означати, що тобі неприємно щось у самій собі. Пацюк або миша, каже сонник , символізує ті якості, які ти зневажаєш і яких хочеш позбутися. Якщо ти побачила подібний сон, то необхідно інтегрувати і визнати всі сторони власного «я».

Пацюк або миша також є універсальним чином бруду, хвороби. З цього можна отримати кілька значень появи щура уві сні.

  • По-перше, щур може символізувати прихований страх перед забрудненістю — внутрішньою чи зовнішньою — і таким чином закликати тебе навести лад.
  • По-друге, поява щура або миші уві сні може свідчити про те, що незабаром у тебе почнуться проблеми зі здоров’ям.

Побачивши сон з мишею або щуром , особливо якщо в цьому сні ти не здобуваєш перемоги над гризунами , потрібно насторожитися. Невідомо, чи прийде небезпека з боку ворогів, що замишляють проти тебе підступні плани, чи це буде просто удар долі. Але сонник чітко зазначає, що поява щура уві сні часто означає, що на тебе чекають не найкращі часи або як мінімум дрібні неприємності.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве