Connect with us

Сонник

Сонник народити дівчинку – до чого сниться народження дочки?

Published

on

Сонник народження дівчинки

До чого сниться народити дівчинку за спільним сонником

Народження дитини для кожної жінки – дуже значуща та важлива подія. З його появою звичний лад життя змінюється. Цей сюжет у сновидінні вказує на реальну вагітність і пологи, або на майбутні значні зміни. Це може бути початок нової діяльності, довгоочікувана зустріч своєї другої половинки, переїзд в інше місто чи країну та інші метаморфози. Ми зібрали тлумачення про народження дівчинки із найпопулярніших сонників.

Щоб точніше тлумачити сновидіння, прочитайте різні трактування даного сюжету. На підсвідомому рівні у нашому сприйнятті дочка завжди більше пов’язана з матір’ю, ніж син. Такий сценарій у сновидінні може вказувати сновидиці на нестачу уваги, турботи, дружньої участі. Для дами, яка не має дітей і чоловіка, сон відображає її бажання насправді мати дитину, щоб не почуватися самотньою, віддати їй свою любов і ласку.

Що означає народити дівчинку уві сні?

Прозора вважала, що для жінки поява на світ малюка уві сні — знак, що віщує приємні турботи. Можливо, він є й прямим натяком до вагітності та народження доньки. У будь-якому випадку Ванга була впевнена, що у таких снів позитивний і світлий посил, оскільки дитина сама по собі є джерелом щастя для кожної матері.

Сонник що означає коли наснилося народження дочки?

Сонник що означає коли наснилося народження дочки?

Важливе значення Ванга надавала самому процесу пологів:

 • Якщо вони уві сні пройшли швидко і безболісно, ​​то незабаром жінці надасться можливість зняти з себе відповідальність за якусь важку справу, позбавитися клопоту.
 • Якщо ж поява дитини на світ була довгою і болісною, але закінчилося добре — можливе виникнення якихось перешкод, неприємностей.
 • Бачити такий сюжет жінці, яка має дорослих дітей, у стосунках із партнерами настане другий медовий місяць.

Сонник Міллера: народження дівчинки

У цьому соннику сюжет про народження малюка тлумачиться як попередження про щось або служить знаком сприятливих змін.

 • Якщо пологи уві сні пройшли швидко і без болю — чекайте на реальність гарного результату у скрутній ситуації.
 • А ось хворобливі й довгі — до появи таємного недоброзичливця.
 • Народжувати від колишнього чоловіка — натяк жінці про її надто вільну поведінку.
 • Якщо такий сюжет побачила заміжня жінка — до вдалого вирішення її заплутаних справ.
 • Уві сні народити доньку, схожу на матір як дві краплі — на нову справу.
 • Якщо дитина з’явилася на світ з довгим волоссям – насправді у ваших дітей буде хороше здоров’я.
 • Сон про народження доньки побачила молода незаміжня особа — їй варто замислитися над своєю поведінкою, оскільки може постраждати репутація.
 • Чоловікові сниться, що він сам народив дочку — сигнал про втому, що накопичилася. Варто зробити перерву в роботі, зробити невеликий відпочинок, інакше може постраждати здоров’я.

Народити дівчинку уві сні по соннику Цвєткова

У цьому тлумачі вказується: якщо жінці наснилося, що вона народила маленьку дочку, то підсвідомо вона готова до створення сім’ї, вагітності та виховання дітей. Але Цвєтков вказував, що значення сну може змінюватись в залежності від особистості сновидця.

 • Для заміжньої жінки це означає радість, приємні звістки, благополучні зміни.
 • Якщо сон бачить юна, незаміжня дівчина — натяк, що їй варто замислитися над своєю поведінкою, інакше може постраждати її репутація.
 • Народження малюка наснилося вагітній наяву жінці – знак, що процес пологів не завдасть їй труднощів, і дитина буде здорова.
 • Народження мертвого немовляти – передвістя самотнього життя та смутку.

Народити дівчинку уві сні за сонником Фройда

Засновник психоаналізу вважав, що бачити уві сні народження дівчинки — до матеріального добробуту, несподіваного прибутку, багатства. Якщо в даний момент жінка займається якимось проектом, то їй супроводжуватиме в цьому успіх: незабаром справа почне приносити прибуток, і їй залишиться лише отримувати дивіденди. Ще одне значення такого сюжету, на думку Фрейда, — романтичне знайомство з цікавим кавалером, яке може вилитися у серйозні стосунки.

Сон про народження дівчинки по соннику Хассе

У цьому тлумачі даються і негативні, і позитивні трактування сну з народженням дівчинки, але найчастіше він має сприятливе забарвлення.

 • Бачити появу світ близнюків жіночої статі — до отримання однієї з двох джерел.
 • Народити одночасно двох немовлят — сина та дочку, отже, новина, яку ви дізнаєтесь, буде несподіваною, але приємною.
 • Поява на світ мертвого немовляти — знак, що не всім вашим надіям судилося втілитись у реальності.
 • Рудоволосе маля символізує несподівану, приголомшливу звістку, а малюк з чорним волоссям – знак остерігатися обману.
 • Якщо дівчинка з’явиться на світ у сорочці, чекайте на якийсь цікавий сюрприз.
 • Блакитноока мала символізує допомогу, яку жінка отримає з боку, причому зовсім несподівано.
 • Годувати дитину грудьми – на початок нової, успішної справи.

Народити дівчинку уві сні за езотеричним сонником

 • Народження дівчинки трактується в цьому соннику так само, як і в більшості інших – до змін в житті.
 • Народити мертве немовля — сюжет вказує на проблеми зі здоров’ям та самотність жінки.
 • Якщо їй сниться, що під час пологів помер хтось із оточуючих родичів — сигнал про те, що треба налагодити з ними стосунки.
 • Народження незапланованої дитини – до винагороди за свою працю.
До чого сниться народження дівчинки?

До чого сниться народження дівчинки?

Народити дівчинку уві сні за сучасним жіночим сонником

У цьому тлумачі снів значення надається обставинам, у яких перебуває жінка під час народження дитини. Саме від деталей сну залежить, позитивне чи негативне забарвлення він несе.

 • Якщо пологи відбувається у власному будинку, це гарний знак: усі ваші проблеми та труднощі незабаром успішно вирішаться.
 • Процес пологів відбувається у воді — до несподіваного доходу та навіть багатства, наприклад, це може бути збільшення зарплати чи виграш у лотерею.
 • Народити дуже гарну малечу – удача і везіння супроводжуватимуть сновидиці у всіх справах. Е
  якщо дівчинка схожа на маму або має блакитні очі — до щасливого життя.
 • Бачити, як інша жінка народжує немовля жіночої статі – до виконання заповітного бажання.
 • Сон, в якому жінці сниться, що її дитина з’явилася на світ неживою, може бути провісником серйозної хвороби. У цьому випадку займіться вирішенням проблем зі здоров’ям, якщо вони існують, пройдіть обстеження. Інше значення такого сюжету — самотність, відсутність особистих стосунків із протилежною статтю.
 • Якщо процес пологів уві сні був болючим і тривалим, ви зазнавали мук — насправді в сімейному житті настане благополуччя. А ось небажання пологів у нічному сюжеті насправді обернеться нагородою за ваші старання та зусилля у праці.
 • Брати участь у процесі пологів, допомагаючи дитині з’явитися на світ – сигнал про те, що незабаром вам доведеться взятися за нову, непросту справу, яка вимагатиме вкладення сил і коштів. Але ці витрати обернуться гарним прибутком.
 • Бачити, як народила ваша близька подруга — на неї чекає спокійне життя із законним чоловіком.
 • Чоловік бачить, як він народжує дівчинку — до реалізації задуманого, досягнення успіхів у роботі, хоч для цього доведеться докласти багато зусиль.
 • Якщо сон побачила жінка похилого віку, яка насправді вже не може мати дітей — знак ймовірності існуючих у неї проблем зі здоров’ям. Їй варто звернутися до лікаря для перевірки стану.
 • Уві сні народити дочку для юної, незаміжньої особи — знак, що незабаром їй зробить пропозицію молода людина.

Коментар психолога про сон про народження дівчинки

«Уві сні означає «народження» нового ставлення до себе, до світу, до чогось чи когось. Подумайте, можливо, ви хочете стати жіночнішою чи, навпаки, вас це лякає? Чи ви задумалися про створення сім’ї та приміряєте на себе нову роль? Можливо, ви відчуваєте внутрішні суперечності між бажанням робити кар’єру та сім’єю? А може, ви нарешті вирішили присвятити час собі і зробити щось важливе чи приємне для себе?» – Ірина Нірчук, клінічний психолог.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве