Connect with us

Сонник

Сонник Собака: Що означає коли наснився пес уві сні?

Published

on

Сонник Собака: що означає коли наснилась Пес?

Символи реального життя нерідко і в снах означають те ж саме, і у випадку з собакою, що приснилася, це правило часто діє.

Зміст

Правда, не завжди – варто звертати увагу на контекст сну, колір тварини та інші деталі – різні сонники можуть по-різному трактувати приснився чотирилапого друга.

До чого сниться собака за сонником Цвєткова

Якщо собаку в сновидінні побачила жінка, то це знак того, що незабаром у її житті з’являться нові романтичні стосунки, якщо собака сниться чоловікові, це або до нового друга, або також до нового любовного зв’язку.

Собака великих розмірів – варто очікувати появи у вашому житті нового знайомого з високим становищем у суспільстві, який вам опікуватиметься.

Не найкращий символ, якщо приснився собака, який гарчить, показує зуби або нападає – можлива сварка з кимось із близьких, до сварки також сняться собаки, що гризуться.

Advertisement
Що означає Собака вкусила увісні

Що означає Собака вкусила увісні

Важливий також колір тварини, що приснилася: біла собака означає перемогу над ворогами, а от якщо вам здалася вночі чорна, то не виключено отримання поганих звісток.

Якщо собака підійшла і лягла вам на ноги, то, як вважають укладачі сонника, можливо, незабаром вашій репутації буде завдано шкоди.

Сон про собаку по соннику Міллера

Упорядник одного з найпопулярніших сонників вважав, що у випадку зі снами про собаку вкрай важливо те, як виглядала і поводилася тварина.

Якщо уві сні за вами ганявся дикий собака, що шалено гарчить, то для того, щоб досягти успіху в найближчому майбутньому, вам доведеться дуже сильно постаратися.

Про підступи ворогів і можливі хвороби сигналізує сон, в якому вам здався худий і брудний собака, ще гірше, якщо він проявляв до вас агресію.

Протилежне обіцяє сон про собаку, який лащиться до вас – фортуна у справах незабаром виявиться на вашому боці, причому досягти успіху вам вдасться не без допомоги друзів.

Advertisement

Якщо уві сні ви гуляли з собакою, і вона вбила змію або прогнала кішку (уві сні кішки, як правило, символізують недругів і проблемні ситуації), то це віщує щасливе вирішення застарілої проблеми.

Якщо ж собака зчепився з котом, то, швидше за все, ваші поточні романтичні стосунки очікує на крах, але якщо у вас вийшло розняти тварин, то нічого вашому роману не загрожує.

Сонник Міллера також обіцяє прекрасне романтичне захоплення, якщо собака наснився жінці. Але якщо собака при цьому була породистою, то варто чекати не принца на білому коні, а збільшення зарплати.

Мисливський собака обіцяє удачу в усіх починаннях.

Наснилося, що собака кусає вас? Це символ несприятливий – не виключені сварки із близькими людьми, сусідами чи колегами. А от якщо ви почули уві сні собачий гавкіт, то сварки ви уникнете, а от не найприємніших новин – навряд чи.

Advertisement

Наснився собака за сонником Ванги

Віщунка радила звертати увагу на колір собаки, що приснився. Біла собака означає, що у важку хвилину ви можна покладатися на допомогу друга, причому ця допомога буде дуже доречною, а ось чорна, навпаки, говорить про можливу зраду з боку того, в кому ви були впевнені.

Наснився великий чорний пес жінці що значить?

Наснився великий чорний пес жінці що значить?

Наснився собака в крові або мертвий – знак недобрий, хтось із друзів чи родичів може сильно захворіти.

Якщо уві сні собака стереже вас, це дуже добрий знак, який говорить, на думку Ванги, про те, що ви опинилися під захистом вищих сил і вам нічого не загрожує.

Але якщо собака гарчить на вас і кидається, то треба подумати, що ж ви в житті робите не так, оскільки це символ того, що проти вас активувалися якісь темні сили.

Ісламський сонник: наснився собака

Варто відзначати не тільки породу пса, що приснився (мисливська – до поліпшення матеріального стану), а й стать.

Наснився пес – значить, ви ведете не зовсім праведний спосіб життя, а якщо сука, то незабаром матимете справу з жінкою з поганим характером.

Advertisement

Укус собаки означає, що ви зіткнетеся з чиєюсь підлістю.

Якщо ж побачите уві сні, що купуєте собаку, то напевно сваритеся з друзями чи сусідами.

До чого сниться собака: езотеричний сонник

Собака уві сні пеститься до вас – чекайте нового любовного роману, а от якщо гарчить і кидається – сварки з родичами

Наснилася біла – за допомогою друзів досягнете незабаром великих успіхів, страшна – не виключено, що хтось близький захворіє, укус собаки попереджає про можливу сварку, а от якщо побачили уві сні свого собаку, то це лише означає, що зовсім скоро вам доведеться приділити час домашнім обов’язкам.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве