Connect with us

Сонник

Сонник Вікно – Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Published

on

Сонник Вікно - Що означає коли сниться Вікна уві сні?

Вікно уві сні – позитивний знак. Такий сон говорить про швидке вирішення проблем за допомогою впливової людини, про нові перспективні можливості та цілеспрямованість. Розглянемо докладніше, до чого наснилося вікно та які є тлумачення.

Сон, у якому є вікно, має різне значення. Все залежить від того, як саме воно наснилося: закритим чи відкритим, великим чи маленьким, чистим чи брудним. Перш ніж розібратися, до чого сниться вікно, варто згадати всі подробиці сновидіння. Велике значення має кому воно сниться: жінці чи чоловікові. Вікно символізує бажання отримати рішення на проблему, позбавитися відчуття провини або уникнути неприємної ситуації. Іноді представлений образ говорить про складну життєву ситуацію, необхідність самореалізації.

Вікно у соннику Міллера

Міллер тлумачить цей сон не з найкращого боку. На його думку, на людину очікують відчай і крах у розпочатій справі.

  • Якщо вікно закрите, з’являється почуття занедбаності.
  • Якщо розбите — переслідують жалюгідні підозри в невірності до людини, про яку сниться сон чи ревнощі з його боку.
  • Тікаєте через вікно уві сні? Значить, потрапите в халепу. 

Вікно у соннику Фрейда

Дивитись у вікно — насправді відштовхнути свого партнера і замкнутися у собі, якщо все йде не за планом. Таким чином закохані намагаються зберегти свої стосунки, але далеко не найкращим способом. Не можна все тримати в собі та шукати винних, тримати вантаж на душі. Найкраще поділитися зі своєю коханою людиною переживаннями, ділити обов’язки навпіл, вирішувати проблеми разом.

Якщо уві сні розбили вікно, то доведеться зіткнутися із проблемами, пов’язаними з інтимним напрямом. Дозволити їх найближчим часом буде неможливо — вони можуть серйозно ускладнити життя. Тому потрібно діяти поступово та шукати правильний вихід із ситуації.

Вікно у соннику Ванги

Стояти перед відкритим вікном – це успіх у розпочатих справах. Перед людиною відкриті всі дороги, такий сон символізує везіння у розпочатих справах. Але тільки у добрих справах. В іншому випадку чекає каяття та почуття провини.

Advertisement

Побачити уві сні щільно закрите вікно означає осуд, нерозуміння з боку близьких людей та колег. 

Вибиратися з дому через вікно — зробити несподіваний вчинок, який здивує оточуючих.

Залізти через вікно — зазнати невдачі, намагаючись дізнатися про таємниці чужих людей.

Розбите вікно, на думку Ванги, свідчить про погане пророцтво. Людина буде непроханим гостем навіть у найближчих людей, тому краще заздалегідь сповістити про свій приїзд.

Стукає птах — отримати несподівані звістки. Вони можуть бути як хорошими, так і поганими, які пророкують смерть рідної людини.

Advertisement

Відкривати уві сні кватирку означає хибну довіру. Поруч є ті, хто награно підтримують, лестять і не щиро радіють чужим успіхам. Мити вікна говорить про прибуття несподіваних гостей. Іноді такий сон символізує бажання відновити колишню славу свого будинку.

Якщо у сновидінні побачили силует у вікні, то незабаром познайомитеся з людиною, яка відіграє істотну роль у житті. Часто такий сон є провісником повідомлень від далеких родичів. Розмовляли через вікно — символ самотності у житті, недоброзичливості та недовірливості.

Вікно у соннику Лоффа

У соннику Лоффа вікно означає, що людина бачить світ не таким, як він є насправді, шукає захист і будує ілюзії.

Якщо за вікном спостерігається ворожа ситуація – це провісник обману.

На думку наукового діяча та дослідника сновидінь, часто вікно символізує прохід із реального світу в інший. Такі образи сняться тим, хто займається астральним проектуванням чи усунуто від мирської метушні. 

Advertisement

Вікно у Сімейному соннику

Вікно сниться до швидкого краху у будь-якій справі. Якщо воно закрите, то один із подружжя себе закинув.

Розбите — до марних підозр партнера в невірності.

Сидіти на підвіконні означає стати жертвою дурості та засудження.

Залізли через вікно — обдурити когось і бути викритим.

Вікно у соннику Хассе

На думку медіума міс Хассе, тлумачення снів про вікно означає благополуччя та успіх у всіх справах. Усі поставлені цілі будуть досягнуті найближчими днями. Сниться сон про те, що вилазите у вікно – скоро отримаєте вісті.

Advertisement

Вікно в Езотеричному соннику

Езоротичний сонник припускає, що душа пробивається між світами. Бачити багато вікон означає пізнати свою душу зсередини та її нескінченність. Такий сон бачить добра людина, щедрістю якої часто користуються близькі. Або він у реальному житті надто наполегливий і вважає, що його мають чути всі. 

Дізнатися тлумаченні снів онлайн?

Вікно в Універсальному соннику 

Бачити вікно уві сні — асоціація зі швидким виходом із становища.

Стояти перед вікном — чекати на зміни в житті. Якщо при цьому уві сні шукаєте вихід з дому, значить, мало шансів зміни поточного положення на краще.

Розбите вікно символізує тугу, розчарування та відсутність підтримки.

Advertisement

До чого сниться розбите вікно уві сні?

Коментар експерта

Практикуючий психолог та НЛП-практик Малена Мельникова пройшла навчання з усвідомлених сн: 

— Дуже часто у снах наше підсвідоме дає точні підказки свідомості. І саме там ми можемо побачити відповіді на ті питання, якими ставимося до реальності.

Вікно — чудовий символ майбутнього шляху.
Ангеліна Романовска, Психолог, Арт-терапевт

— Зазвичай пов’язане із питаннями вибору людини, нового напряму, нових рішень. Розберемо символіку докладніше.

Чисте вікно. Звертайте увагу на деталі. Побачене вікно чисте чи з розлученнями? У ньому відбивається сонце чи за ним вирує ураган? Будь-який бруд на вікні – це перешкода, попередження бути акуратнішим. Чисте вікно – зелене світло світлофора, рухайтеся вперед без сумнівів!

Велике вікно в підлогу – як широка картина світу можливостей, що розкинувся перед вами. Будь-який напрямок, який вибираєте, буде вашим. Ви зможете легко його розвинути та масштабувати. Так само означає нові відкриття та емоції разом зі своїм партнером. Широке вікно – цікаві пропозиції найближчими днями.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сонник

Сонник Місяць – До чого сниться місяць уві сні?

Published

on

Сонник Місяць - До чого сниться місяць уві сні?

Сон, у якому ви побачили місяць, дивує та інтригує. Що він може означати? Все залежить від того, якою вона була. Розповідаємо, провісником чого може стати приснився місяць. (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Published

on

Сонник Чорт — До чого сниться чорт?

Сновидіння відбивають зміни, які у нашому несвідомому. Коли в них з’являються потойбічні сили, ми дивуємось і боїмося. Розповідаємо, до чого сниться чорт і як трактують цей образ сонники (більше…)

Continue Reading

Сонник

Сонник Корова — що означає коли сниться корова уві сні?

Published

on

Сонник Корова — що означає коли сниться корова уві сні?

Духовне значення корів уві сні пророкує майбутнє процвітання, достаток і щастя. Колесо фортуни тут, щоб благословити вас. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве