Connect with us

Дім

Спіймати Кайдаша (2020) – Все про серіал, актори та де дивитись онлайн?

Published

on

Спіймати Кайдаша 2020 - де дивитись онайлн?

За мотивами повісті Івана Нечуй-Левицького «Кайдашева родина».

Історія сім’ї розгортається протягом дев’яти років із 2005 по 2014 роки. Основні сюжетні лінії серіалу пов’язані з “вічною” проблемою протистояння двох поколінь однієї сім’ї: батьків та дітей.

Про що серіал «Впіймати Кайдаша»

Події розгортаються в глухому українському селі, де мешкає родина Кайдашів, на чолі якої стоїть Омелько, який пристрасився до алкоголю. Його дружина Маруся стурбована майбутнім двох дорослих синів, які перебувають у пошуках собі потрібних наречених. Старший Карп пригледів собі непокірну Мотрю, тоді як молодший Лаврін, який щойно повернувся з армії, зблизився з Тетяною незважаючи на те, що дівчина відчуває почуття до його брата. У центрі сюжету знаходиться протистояння Марусі Кайдаш та молодих невісток, з якими намагається вжитися під одним дахом.

Рейтинги:  IMDb : 8.9 (768)
Входить до списків: Найкращі серіали драми 2020 року (11 місце)
Найкращі серіали комедії 2020 року (8 місце)
Найкращі українські серіали 2020 року (1 місце)
Дата виходу: 2 березня 2020 року
Країна: Україна
Режисер: Олександр Тіменко
Жанр: Драми , Комедії , Українські
В якості: 720p
Час: 50 хв.
Із серії: Серіали 2020 року , Серіали про дітей , Серіали про дружбу , Серіали про кохання , Серіали про сім’ю
У ролях актори: Ірина Мак , Віктор Жданов , Тарас Цимбалюк , Григорій Бакланов , Антоніна Хижняк , Ніна Набока , Ярослав Безкоровайний , Роман Ясиновський , Дарія Федіна , Юлія Врубльовська та інші

 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дім

“Аллаху акбар”. Що означає “аллах акбар”? Переклад фрази “аллах акбар”

Published

on

"Аллаху акбар". Що означає "аллах акбар"? Переклад фрази "аллах акбар"

Аллах акбар (Аллаху акбар) – одна з найвідоміших фраз, пов’язаних з релігією іслам та її представниками – мусульманами. Що вона означає і чому мусульмани так часто її вимовляють? (більше…)

Continue Reading

Дім

Ідеї, що подарувати дружині на День Народження 40-45 років

Published

on

Ідеї, що подарувати дружині на День Народження 40-45 років

Що подарувати дружині на День Народження 40-45 років? Як вибрати подарунок жінці на 41-42, 43-44 роки? Коли коханій дружині виповнюється 40 або 45 років, хочеться зробити подарунок, гідний коханої дружини. У цьому віці другого розквіту жіночої краси та молодості чоловік робить своїй другій половинці найнеповторніші дари, які надовго запам’ятаються.
(більше…)

Continue Reading

Дім

Кращі електричні варильні панелі 2024 для сучасної кухні

Published

on

Кращі електричні варильні панелі 2023 для сучасної кухні

Сьогодні практично будь-яка сучасна кухня має окремі електричні варильні панелі та духові шафи. Але коли постає питання вибору, відразу виникає безліч запитань. Яку взяти: газову чи електричну; з двома, трьома, чотирма чи більше конфорками? (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве