Connect with us

Дім

Ворожіння на Андрія: перевірені способи ворожіння на нареченого

Published

on

Гадання на нареченого на Андрія

Напередодні різдвяних свят, для незаміжніх дам дуже актуальними є святкові ворожіння, і зокрема ворожіння на нареченого . Перше свято, ще з часів давньої Русі, коли дівчата починали ворожити – у ніч на Святого Андрія, з 12 на 13 грудня.

Вважалося, що цієї магічної ночі відкривається таємниці майбутніх подій, а молодим дівчатам надається можливість дізнатися ім’я судженого. У цій статті я опишу ворожіння на Андрія, якими ми користувалися з подружками самі, і якими користувалися ще мої бабусі.

Найпопулярніші способи ворожіння на нареченого на Андрія

І навіть якщо ви не вірите у святкові ворожіння, просто не втрачайте нагоди весело провести час у колі друзів.

  1.  Вважається, що якщо 13 грудня ввечері вийти на вулицю, зупинити першого зустрічного чоловіка, і спитати його ім’я — так зватимуть майбутнього чоловіка. Уявляєте картину: натовп дівчат іде вулицею, і запитує імена у незнайомих чоловіків? Мало хто не розгубиться від такої уваги:)
  2. Якщо в ніч на 13 грудня покласти під подушку рукавичку, з папірцями, на яких написані чоловічі імена, то з ранку можна дізнатися ім’я судженого, витягнувши перший-ліпший папірець з рукавиці. Писати слід абсолютно будь-які чоловічі імена, які приходять вам на думку. А для більшого ефекту найкраще попросити когось це зробити для вас. Обов’язково запишіть ім’я, яке витягти, щоб потім, якщо що-небудь перевірити:)
  3. Вважаються, що чоловік, який насниться незаміжній дівчині в ніч на 13 грудня, стане її чоловіком. Тому постарайтеся запам’ятати того, кого побачите уві сні. А щоб наречений наснився напевно, перед сном обов’язково подумайте про людину, яка вам подобається.
  4. За старовинним звичаєм, у ніч з 13 на 14 грудня потрібно взяти жменю насіння конопель, і три рази обійти навколо будинку, розсипаючи, і примовляючи: «Я, святий Андрію, Конопельки сію! Дай же, Боже, знати, з ким весілля грати». І майбутній чоловік вам точно насниться!
  5. Дуже цікаве ворожіння на Андрія на рушник. У ніч на Андрія дівчина вивішує на вулиці білий рушник, примовляючи: «Наречений-ряджений, прийди і втрися». Якщо на ранок рушник буде вологим, то наступного року вийде панночка заміж, а якщо сухим, залишиться в батьківському будинку.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дім

“Аллаху акбар”. Що означає “аллах акбар”? Переклад фрази “аллах акбар”

Published

on

"Аллаху акбар". Що означає "аллах акбар"? Переклад фрази "аллах акбар"

Аллах акбар (Аллаху акбар) – одна з найвідоміших фраз, пов’язаних з релігією іслам та її представниками – мусульманами. Що вона означає і чому мусульмани так часто її вимовляють? (більше…)

Continue Reading

Дім

Ідеї, що подарувати дружині на День Народження 40-45 років

Published

on

Ідеї, що подарувати дружині на День Народження 40-45 років

Що подарувати дружині на День Народження 40-45 років? Як вибрати подарунок жінці на 41-42, 43-44 роки? Коли коханій дружині виповнюється 40 або 45 років, хочеться зробити подарунок, гідний коханої дружини. У цьому віці другого розквіту жіночої краси та молодості чоловік робить своїй другій половинці найнеповторніші дари, які надовго запам’ятаються.
(більше…)

Continue Reading

Дім

Кращі електричні варильні панелі 2023 для сучасної кухні

Published

on

Кращі електричні варильні панелі 2023 для сучасної кухні

Сьогодні практично будь-яка сучасна кухня має окремі електричні варильні панелі та духові шафи. Але коли постає питання вибору, відразу виникає безліч запитань. Яку взяти: газову чи електричну; з двома, трьома, чотирма чи більше конфорками? (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве