Connect with us

Гороскоп

Знак зодіаку Стрілець – Повна характеристика, опис

Published

on

Стрілець характеристика знака

Зі статті ви дізнаєтеся, як виглядає символ знака зодіаку Стрілець, які характерні риси є у жінок, чоловіків і дітей, народжених у різні дні листопада та грудня. Ми розповімо цікаві факти про Стрільців, як вони виявляють себе в коханні, стосунках та дружбі, чим захоплюються та які професії їм підходять.

Планета: Юпітер
Колір: всі відтінки червоного та бордового
Камінь: ніжний лазурит та небесна бірюза
Дерево/квітка: ясен, жоржина
Стихія: вогонь
Модальність: рухомий
Ключова фраза: я сприймаю
Талісман/оберіг: підкова, саламандра
Вдалі дні та числа: 4, 5, 9, 18, день тижня – четвер

Стрілець і дати народження значок «підпис»

Дати народження, які охоплює Стрілець – з 23 листопада до 22 грудня. Місяць народження сильно впливає характер цього знака. Згідно з астрологічними гороскопами, ті, хто народився в першій декаді, відрізняються спокоєм, а в другий період народилися особи, що виділяються більш пристрасною натурою. Число народження теж грає велику роль астрології, від цього залежить успішність людини.

Народжені у листопаді

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Народжені у грудні

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Стрілець – вогняний рухомий знак. Стрільці люблять ризикувати та прагнуть дослідити далекі горизонти. Ключова фраза цього знака – “я сприймаю”, адже вони прагнуть знань і мудрості.

Стрілець – це дев’ятий знак зодіаку, яке головний символ – лук і стріли. Його позначають як стріли, спрямованої у правий верхній кут.

Люди за знаком зодіаку Стрілець – які вони?

Стрільця видно здалеку. У нього багато друзів – це означає, що він легко знаходить спільну мову з усіма. Головні якості людей, що народилися під знаком зодіаку Стрілець – доброта, щирість, емоційність та незалежність. А також він має ясний розум, який дозволяє ставити перед собою найнеймовірніші цілі, хоча не всі вони дають результати.

Advertisement

Негативні риси характеру заважають Стрільцеві досягти великих висот, зайва імпульсивність разом із прямолінійністю стає перепоною перед важливими мріями. Ці люди можуть легко закритися в собі та переживати невдачі, тим самим все далі відсуваючи момент самореалізації.

З негативного можна відзначити метушливість Стрільця, яка буквально змушує його вигадувати велику кількість планів, але реалізувати він їх не може, тому що у його думках та діях не завжди буває порядок. Однак Стрілець має яскраву енергію, яка живить його і змушує, незважаючи на всі помилки, знову йти вперед.

Стрільці люблять подорожувати, але не кожен готовий до пригод. Бувають особи, які можуть віддати своє життя пригодам, але більшість представників цього знаку зодіаку віддають перевагу домашньому затишку з рідкісними вилазками у суспільство.

Що Стрілець вміє робити краще за інших?

Стрілець може краще за інших знаків пристосовуватися до навколишнього оточення. Здебільшого цей дар він отримав від стихії Вогню: Стрільця порівнюють з іскрами чи свічками, які гріють та створюють тепло навколо.

Здатність Стрільця дихати оптимізмом може дратувати когось із оточуючих, але він все одно йтиме по життю з гаслом “все буде добре”. Стрільці вміють дивитися світ дитячими очима. Така сила волі, оригінальний світогляд і цілеспрямованість роблять їх найкращими друзями, подружжям та колегами.

Advertisement

Опис жінки-Стрільця

Жінка-Стрілець комунікабельна, причому в її суспільстві більше чоловіків. Дівчина-Стрілець ніколи не викличе негативу у свій бік. Опис знака зодіаку Стрілець у жіночому образі говорить про неймовірне кохання в душі кожної. Стрілець кидається у вир відносин і до кінця вірить, що це кохання і є його остання. А пристрасть і дикий темперамент зводить з розуму чоловіків.

Жінка-Стрілець є любителькою пошопитися, вона готова витрачати гроші на будь-які дрібниці. Цим вона вгамовує свою спрагу до пригод та зрад. Так, Стрільці можуть відрізнятися непостійністю, але в той же час справжні стосунки та щире кохання зупиняє жінку від фатальних помилок.

Опис чоловіка-Стрільця

Чоловіча половина дев’ятого знаку зодіаку ставить на перше місце кар’єру та успіх. Чоловіки готові стояти на своєму до певного часу, доки правда не переможе. Загальна характеристика каже, що у Стрільця досить складний характер, але варто з ним поспілкуватися довше і заручитися його підтримкою, то стає зрозумілим – перед вами найчесніший і найдобріший представник всього зодіакального простору.

Чоловік, що народилися під знаком зодіаку Стрілець , не дуже вибірковий у жінок. Одружується, ґрунтуючись на почуттях, через це може змінювати. Він шукає кохання всього свого життя, тому й не приховує своїх пригод. Але якщо Стрілець знайде свою тиху гавань, то вірний їй до кінця своїх днів.

Східний знак – Стрілець

Висхідний знак настільки ж важливий, наскільки і сонячний, адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка та перше враження, яке виробляється на оточуючих. Асцендент (куспід Першого Дому) визначається за годиною народження.

Advertisement

Асцендент у Стрільці дає відкриту людину, і її відвертість часто застає людей зненацька. Східний Стрілець усміхнений, товариський, але тримається з королівською гідністю і не зазнає критики. Може віддавати перевагу поверхневому спілкуванню глибоких відносин, тому часто має багато приятелів, але мало друзів.

Власники Асцендента у Стрільці чудові керівники у діяльності, пов’язаній із відновленням справедливості, подорожами. Успіх чекає у мистецтві, політиці, торгівлі, медицині та педагогіці.

Характер у дітей-Стрільців

Кмітливий, цікавий дитина-Стрілець може дивувати своїх батьків щодня. Дорослим важливо не обмежувати свого бунтаря, а дати повну свободу.

З віком Стрілець починає усвідомлювати свої помилки, і з дитини відразу перетворюється на мудру людину, минаючи перехідний період. Характер у дитини-Стрільця відносно спокійний, при цьому маленький герой готовий від народження захищати знедолених і сіяти навколо добро.

Стрілець у дружбі

Люди, народжені під знаком Стрільця, ставляться до дружби більш відповідально, ніж любовних відносин. Вони шукають все своє життя людей, які готові йти поруч і прагнути кращого світу.

Advertisement

Але через довірливість Стрільців їх можуть зраджувати, користуватися їхньою добротою та щирістю. Кожна така помилка сильно б’є самолюбством Стрільця, хоча він все одно продовжує шукати друзів і знову їм довіряє.

Стрілець у коханні та стосунках

У коханні та стосунках Стрільця можна назвати двуличним. Він закохується з першого разу, але також може швидко розлюбити і почати шукати нового партнера. Все, що потрібно знати про знак зодіаку Стрілець у плані кохання – це його гарячий і пристрасний характер, який може стати перепоною до довгих відносин.

Сім’я та шлюб для Стрільця

Стрілець може довго шукати ту єдину людину, з якою їй захочеться провести все життя. Відмінні риси знаку в тому, що навіть проживши десятиліття з однією людиною, Стрілець може будь-якої хвилини зрозуміти, що це не любов, а прихильність.

Варто зазначити, що розірваний за ініціативою Стрільця шлюб все одно принесе йому чимало страждань. Але Стрілець знову оживе і знайде нове, ще запальне, любов і довіриться узам шлюбу.

Якими батьками будуть Стрільці

Характерні риси Стрільця дозволяють йому стати найкращим другом для своїх дітей. Люди під цим знаком люблять грати і дуріти з дітьми.

Advertisement

Незважаючи на свій природний егоїзм, вони все одно будуть балувати своїх малюків і виховувати їх у доброті та турботі. Батьки-Стрільці завжди дозволять своїм дітям виявляти індивідуальність.

Захоплення Стрільців

За всіма астрологічними описами Стрілець любить подорожувати. Так, у знаку зодіаку є пригодницька жилка, але найчастіше вона проявляється у побутових ситуаціях. Стрілець може спонтанно витратити багато грошей або повністю поміняти інтер’єр у квартирі. Іноді цього достатньо, щоб трохи втихомирити потяг до нового.

Знак Стрілець означає симбіоз із химерності та тихого сім’янина. Не дивуйтеся, якщо Стрілець раптом почне в’язати гачком або малювати, це спосіб пізнати нове.

Кар’єра, професія та заробіток Стрільця

Стрільцеві важливо знайти престижну професію, яка цінується у суспільстві. При цьому він ніколи не працюватиме там, де йому не цікаво. Стрільці стають відмінними громадськими діячами, політиками та юристами. А також можуть легко стати художниками чи письменниками. Певною мірою це залежить від індивідуальних переваг представника цього знака зодіаку.

Гроші для Стрільця відіграють велику роль, але це лише спосіб досягти великих висот у житті, щоб почуватися впевненим та успішним. Кар’єра для Стрільця означає суцільне задоволення, тому він часто одержує керівні посади.

Advertisement

Здоров’я Стрільців

Стрільці категорично не люблять хворіти. Для них будь-яке нездужання – це неприємність, яка заважає далі наслідувати план. Завдяки стійкості до болячок, вони досить рідко схильні до справді серйозних хвороб.

Активність і енергія Стрільця, а також вічні пошуки чогось нового можуть похитнути його психічне здоров’я. Ці люди можуть впадати в депресію та закриватися у собі. Для виходу з такого стану Стрільці починають знову шукати ниточку для наснаги, яка проявляється у мріях та цілях.

Характеристики знаку зодіаку за східним календарем

Повна характеристика Стрільця за східним календарем займе весь час, тому виділимо тільки найголовніші риси по кожному представнику в рік народження.

Стрілець-Щур Вміє заробляти гроші, веселий, енергійний. Допитливий розум.
Стрілець-Бик Мудрий порадник, наполегливий та врівноважений характер.
Стрілець-Тигр Своєрідний, але самокритичний. Легко досягає поставленої мети.
Стрілець-Кролик Добрий, чуйний. Любить вчитися та розвиватися.
Стрілець-Дракон Успішний, із гнучким характером. Любить командувати.
Стрілець-Змія Шалевий характер. Із задоволенням розширює свій кругозір.
Стрілець-Кінь Добродушний, переконливий та чесний.
Стрілець-Вівця Геніальний, хороший організатор, начальник життя.
Стрілець-Мавпа Твердий характер, але з маскою веселуна. Творча особистість.
Стрілець-Півень Егоїст бере від життя все найкраще.
Стрілець-Собака Відкритий, любить спілкуватися. Завжди радий подорожам та відрядженням.
Стрілець-Свиня Занадто довірливий, обожнює пригоди.

Сильні та слабкі сторони Стрільця за датами народження

Стрілець, залежно від дати народження, має свої плюси та мінуси характеру. У таблиці ми зібрали найпоширеніші слабкі і сильні сторони 9 знаку зодіаку.

Дати Сильні сторони Слабкі сторони
23 листопада Впевненість, сила духу та любов до правди Емоційність, нерідко агресивність
24 листопада Вірний своєму слову, акуратно ставиться до думки інших Неврівноваженість, намагається копіювати поведінку оточуючих
25 листопада Відстоює свої права, дотримується всіх зобов’язань, легкий на підйом Літає у хмарах, іноді занадто жорстокий до оточуючих
26 листопада Добивається поставленої мети, постійно розвивається Часто зраджує свої ж цінності, суперечливий характер
27 листопада Добрий, легко вливається у суспільство, інтелектуал Говорить те, що думає. Легко виходить із себе
28 листопада Розумний, місцями мудрий, товариський та відкритий Може образити одним словом
29 листопада Знайде спільну мову з будь-якою людиною, доброю та цікавою. Виявляє агресію там, де не потрібно, іноді забуває про рідних через його егоїзм.
30 листопада Харизматичний, унікальний розум, високий розум. Гострий на мову, не може визначитися зі своїми бажаннями
1 грудня Допомагає близьким навіть на шкоду собі, розвивається у різних сферах. Занадто часто змінює думку, не може відрізнити хороше від поганого
2 грудня Справжній лицар, оптиміст у житті Чи не бачить свої недоліки. Легко піддається впливу
3 грудня Самодостатній, впевнений у собі Жорстокий до рідних, виливає гнів на кожного
4 грудня У суспільстві його цінують, неординарна особистість із небувалою енергією Занадто зациклений на собі, невиправдано лає рідних та близьких
5 грудня Амбіції б’ють ключем, яскрава натура Іде головами, не думає про наслідки
6 грудня Лідер, діяч, якого слухають Занадто впевнений у собі, не помічає своєї агресивності
7 грудня Рішуче йде до своїх цілей, добрий та чуйний Мрійливий, надто заглиблюється у свої проблеми
8 грудня Розумний, розкутий, цілеспрямований Піддається чужій думці і може йти проти своїх цілей
9 грудня Сміливий, обстоює правду Не думає про майбутнє, робить помилки, яких можна уникнути
10 грудня Має високе почуття справедливості, добродушний Соромиться своїх умінь, занижує самооцінку
11 грудня Відкритий новому, честь та шляхетність на першому місці Що думає, те й каже, але залежний від суспільства
12 грудня Добродушний, розвиває свої можливості, ставить правильні цілі Занадто залежимо від грошей
13 грудня Любить вчитися, саморозвиватися, налаштований на перемогу Дратує своєю нудністю, не може висловити свої почуття
14 грудня Сміливий, рішучий, добрий Занадто легко відмовляється від своєї думки, депресивний, безвідповідальний
15 грудня Іде до мети, незважаючи на помилки та перешкоди, сильний духом, сповнений енергії Не керує емоціями, довіряє не тим людям
16 грудня Творчий, цікавиться новим, шукає пригоди Зациклений на собі, імпульсивний
17 грудня Вірний своїм принципам, йде життям з високо піднятою головою Ставить матеріальні блага на перше місце, може образити будь-кого
18 грудня Добре розвинені інтелектуальні здібності, заповзятливий, знайде вихід із будь-якої ситуації Впертий, надмірно нахабний, вимогливий
19 грудня Впевнено стоїть на ногах, невдачі для нього – це крок до успіху Занадто поспішає, не думає про інших, свої цілі ставить понад усе
20 грудня Шляхетний, вміє переконувати, цінує будь-яку допомогу Імпульсивний, довірливий
21 грудня Любить вчитися, впізнавати нове, прагне стати кращим Тяжко йде на контакт, закрита особа, не впевнений у собі
22 грудня Цінує чесність, любить говорити правду, шукає нові можливості. Зайвий раз не ризикує

Цікаві факти про Стрільці

Головні факти про Стрільців можна висловити трьома якостями: акуратність, марнославство та доброта. Незважаючи на свій вогненний характер, Стрільці обережно водять машину, дотримуються всіх правил пожежної безпеки та уважно ставляться до свого здоров’я.

Advertisement

Вони потребують постійної підтримки рідних та близьких, їм важливо, щоб їх хвалили та ставили за приклад. А доброту Стрільця можна порівняти з якостями Матері Терези. Ці люди готові віддати останню сорочку, якщо бачать, що хтось страждає і потребує.

Знаменитості-Стрільці, народжені з 23 листопада до 22 грудня

Відомі жінки, народжені під знаком зодіаку Стрілець:

  • Зої Кравіц (1 грудня 1988);
  • Брітні Спірс (2 грудня 1981);
  • Патрісія Каас (5 грудня 1966);

Серед популярних представників Стрільців ми виділили 5 чоловіків:

  • Юрій Нікулін (18 грудня 1921);
  • Бред Пітт (18 грудня 1965).
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве