Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Близнюки: сумісність в парі

Published

on

Союзи, в яких воєдино зливаються два представники одного і того ж знака Зодіаку, зазвичай не відрізняються міцністю і довговічністю, але у випадку союзу двох Близнюків, справа трохи інакша. Чоловік-близнюки та жінка-близнюки, це пара, якій навіть гороскоп сумісності пророкує довге спільне майбутнє та стосунки, від яких кожна з двох половинок має бути у захваті.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Близнюки та чоловік-Близнюки

Вони однакові, обидва енергійні та емоційні, обидва завжди готові до пригод, і обидва не можуть і дня прожити без спілкування, і при цьому вони знають ціну своїй свободі і незалежності. Скільки б не тривали стосунки між представниками цього знаку Зодіаку, вони однозначно запам’ятаються обом половинкам цього союзу.

Товариські, промовисті, комунікабельні, непостійні, мають нестримну енергію, позитивні та оптимістичні, активні та дієві – ось вони які, чоловік і жінка Близнюки. Якщо вони сходяться і створюють пару, то ця пара обов’язково стає по-справжньому міцною принаймні на якийсь термін. Звичайно, як і в будь-якій іншій парі, тут теж можуть виникати проблеми, але як би там не було, а вони всі вирішуватимуться на корені, адже тут кожна з двох половинок знає, чого хоче партнер, і кожна швидко розуміє, в чому проблема. і як її вирішити в такий спосіб, щоб задовольнити партнера.

Близнюки та Близнюки – збоку може здатися дивним, що взагалі є хоча б шанс на створення такого союзу, але насправді тут немає нічого дивного. Кожен у цій парі чітко визначає, що хоче, кожен знає, чого хоче друга половинка. Вони легко передбачають один одного і так само легко прощають один одному будь-які провини. Це легкі люди за своєю натурою, і знак Близнюків якраз у цьому випадку і є тим фактором, на основі якого будуються їхні стосунки.

Сумісність в любові иінки-Близнюки та чоловікові-Близнюки

Зазвичай комбінації, в яких зустрічаються одразу два однакові знаки Зодіаку, швидко розпадаються на шматочки. Так, трапляється і по-іншому – іноді представники одного й того самого знака можуть доповнювати один одного. Але в даному випадку все зовсім по-іншому. Тут головний фактор полягає не в доповненні один одного, а в тому, що є шанс на те, що в цьому союзі кожен буде грати роль стимулятора другої половинки. Всім відомо, що у коханні Близнюки дуже мінливі і непостійні – отож, щодо один одного у них це непостійність у коханні може зійти нанівець. Причина в тому, що вони обидва знають, що схильні до непостійності, і намагатимуться один одного змінити, при цьому усвідомлюючи і те, що самі мають змінитися. Та ще й у тому самому.

Advertisement

Ще один фактор, здатний допомогти досягти чоловіка-близнюку та жінці-близнюку гармонії та балансу в коханні, це взаємна тяга до спілкування. Вони завжди будуть раді поспілкуватися один з одним, і навіть від сварок можуть отримувати задоволення. А Меркурій, що заступається над обома, може взагалі привнести в їхнє життя ту саму гостроту, якої багатьом парам сильно не вистачає. Ні, тут навряд чи буде пристрасть і романтика, навряд чи буде кохання таке, яким його всі звикли бачити, але буде зв’язок на моральному та психологічному рівні, та такий, який нічим не зруйнувати.

Поради чоловікові-Близнюки

  • ніколи не посягайте на її свободу та незалежність;
  • не показуйте свого чоловічого початку – станьте їй рівним;
  • не спонукайте до ревнощів;
  • багато розмовляйте з нею до душі;
  • підтримуйте її у будь-яких починаннях та ініціативах.

Поради жінці-Близнюки

  • частіше йдіть на зустріч і будьте готові до компромісів;
  • не критикуйте його – ви така сама, як і він;
  • станьте максимально жіночною та ніжною;
  • постарайтеся поєднати ваші життєві цілі;
  • завжди розповідайте йому про свої переживання.

Сумісність у шлюбі Жінка-Близнюки та чоловік-Близнюки

Найголовнішим фактором, на якому може триматися сумісність двох близнюків у шлюбі, є природна витримка жінки. Якщо чоловік-близнюк насилу витримуватиме обмежень у волі, то жінці пережити їх набагато легше, і з нею чоловік і може взяти приклад. В результаті, виходить взаємна гонка – чоловік-близнюки намагатиметься не поступатися жінці-близнюку, і навпаки.

Особливо добре в тому шлюбі, де обидва представники цього знаку Зодіаку мають ту саму життєву мету. Якщо їх поєднують інтереси і якщо вони навчаться розділяти ініціативи та починання один одного, то тоді у шлюбі у них усі скандали та непорозуміння будуть зведені на «нуль». До того ж, швидше за все, саме жінці-близнюкові доведеться поступитися чоловікові і постаратися зацікавитися тим, чим цікавиться чоловік, тобто доведеться навчитися розділяти саме його інтереси.

А ще не можна не відзначити і те, що у чоловіка-близнюка чудова сумісність з жінкою-близнюком у ліжку. Вони настільки добре знають один одного і настільки поділяють інтереси один одного, що їм вже не доведеться в ліжку звикати до другої половинки – адже сумісність у ліжку якраз і є основним фактором міцності відносин.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваги союзу двох людей, що заступаються знаком Близнюки, так одне далеко не одне. Але найголовніше все-таки полягає в їхній промовистості, веселому характері, умінні фантазувати і насичувати життя оточуючих людей позитивом, який у сімейному житті якраз і може прикрасити побут. Чоловік Близнюк, як і жінка Близнюк, легко знаходять спільну мову, і так само легко знаходять спільні інтереси. Їм не доведеться звикати один до одного, не доведеться впізнавати другу половинку, вони так знають один одного краще нікуди.

Недоліки спілки

Найбільший недолік у парі, що складається з двох Близнюків, полягає в нездатності обох змиритися з постійністю та обов’язками, які чекають на пару в шлюбі. Зазвичай саме на цьому етапі і виникають проблеми у відносинах між жінкою Близнюком і чоловіком Близнюком. До того ж, найчастіше здається саме чоловік – варто йому лише трохи потерпіти постійність, яку він ненавидить найбільше в житті, і вже через деякий час у нього з’являться думки про роман на стороні, про пригоди окремо від другої половинки та про розлучення. З одного боку, у них все може бути добре, але з іншого, рано чи пізно їм обом почне набридати та метушня і той побут, від якого не втекти у сімейних стосунках.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве