Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Діва – сумісність знаків

Published

on

Сумісність у парі, що складається з жінки-близнюка та чоловіка-рака, не надто добре. Гороскоп сумісності пророкує цій парі швидке розлучення та дуже складне особисте життя. І взагалі-то, в цьому немає нічого дивного – у представників цих знаків Зодіаку стільки відмінностей, що не дивно, якщо пара протримається дуже короткий проміжок часу. Цим людям не судилося бути разом, вони дуже відрізняються в інтересах, у стилях життя, у звичках, і навіть у розумінні як такої любові.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Близнюки та чоловік-Діва

Це пекуча і дуже отруйна суміш – яскрава і блискуча жінка-близнюка, і чоловіки-дівки, переповнені енергії та життєвої сили, але не здатні насолоджуватися життям настільки ж добре, наскільки добре це можуть робити представники знака Діва.

Проте існує думка, що в такому союзі може зародитися ефективна співпраця, партнерство, здатне принести обом половинкам багато користі. Та й взагалі, це чи не єдині знаки Зодіаку, між якими може почати дуже міцна дружба. Навіть після розставання нерідко жінки-близнюки та чоловіки-дівки залишаються друзями. І справа не в тому, що вони не мстиві і не вміють довго тримати на партнера зла, а в тому, що вони здатні говорити один з одним зрозумілими один для одного мовами, здатні зрозуміти партнера, обидва можуть спілкуватися на різні теми, і обидва не цураються особистих тем, щирих.

А ось те, наскільки довго протримається такий союз у відносинах, залежить уже від того, наскільки сильно вони будуть закохані одне в одного, і наскільки рішучі будуть у своєму переформатуванні. Якщо кожен буде готовий змінитися, пожертвувати своїм способом життя або звичками, тоді цей союз точно стане приреченим на міцність і довговічність.

Сумісність в любові жінці-Близнюки та чоловікові-Діва

Як правило, у коханні між жінкою Близнюком і чоловіком Дівою виникає багато проблем, і головна з них полягає в тому, що вони постійно змагаються один з одним. Але суперництво має дуже дивне підґрунтя – вони сперечаються не про те, хто з них лідер, а про те, хто з них розумніший і сильніший у психологічному плані. Суперечки з дрібниць, скандали з приводу і без нього, істерики з боку, як Діви, так і Близнюка – все це ще далеко не повний перелік того, з чим можуть зіткнутися ці люди в коханні, як відносинах.

Advertisement

Зате у коханні та повсякденному житті жінки Близнюки нерідко відкривають чоловікам-дівам нові горизонти. Саме ці жінки і здатні привнести в життя Дів те, чого їм зазвичай не вистачає: трохи непостійності та непередбачуваності, більше емоцій, більше життєвої яскравості.

На заваді в коханні цих знаків Зодіаку може стати і властивий обом половинкам егоїзм. Справа в тому, що представники цих знаків нерідко живуть лише для себе, та й думають вони тільки про себе та свою вигоду. Якщо так триває впродовж усіх стосунків, то до шлюбу тут не дійде. Цій парочці важливо навчитися поважати один одного, і поважати цілі другої половинки, інтереси, уподобання та потяги.

Поради чоловікові-Діві

  • не лінуйтесь говорити з жінкою Близнюком до душі;
  • відкрийтеся їй і доведіть свою відданість почуттям;
  • не критикуйте її за непередбачуваність та непостійність;
  • не намагайтеся перевиховати – зав’яне;
  • ніколи не обмежуйте її ні в чому, не посягайте на волю.

Поради жінці-Близнюкам

  • ніколи не ставте під сумнів його вірність;
  • не намагайтеся перевиховати його;
  • частіше відкривайтеся йому;
  • не забувайте приділяти йому максимум уваги;
  • проводьте разом якнайбільше часу, навіть якщо вам нудно з ним.

Сумісність у шлюбі Жінка-Близнюки та чоловік-Діва

Найголовніше, це те, що, дійшовши до шлюбних зв’язків, представники цих знаків Зодіаку зазвичай уже встигають пройти етап «притирання». Для обох знаків шлюб, це не просто друк у паспорті – для них це важлива дія, продуманий крок. Якщо справа доходить до створення сім’ї, значить обидва змирилися з вадами другої половинки і готові жертвувати заради відносин чимось своїм, важливим.

На жаль, нерідко у шлюбі між жінкою-близнюками та чоловіком-дівою виникають перепалки, в основі яких лежить ревнощі Діви. Так-так, Діви дуже ревниві, притому, ревність ця переважно безпідставна. Перебороти її можна лише одним способом – жінка повинна приділяти максимум уваги своєму чоловікові, навіть якщо його не вистачає їхнім дітям.

Проблеми можуть спостерігатися і в ліжку. На жаль, як у шлюбі, так і в ліжку спочатку може бути повна несумісність. Діві буде важко звикнути до непередбачуваності та жадоби експериментів Близнюка, а жінці, водночас, буде складно звикнути до зайвого умиротворення чоловіка-дівки.

Переваги та плюси спілки

Але і без переваг у парі, що складається з чоловіка-дівки та жінки-близнюка, теж не обійтися. І головне з них, це здатність Близнюка, якщо вона сама цього захоче, змінити нудного чоловіка Діву і перетворити його на веселого, оптимістично налаштованого та позитивного кавалера, готового до пригод. Щоправда, чи сподобається це йому самому – питання!

Advertisement

Ну а плюс до всього, перевага в тому, що шлюб цих знаків Зодіаку завжди є продуманою дією, і якщо вони вже й зійшлися у шлюбних узах, то зруйнувати цей союз уже ніщо не зможе. У них не надто хороша сумісність, не надто багато спільних інтересів, але в цілому вони цілком можуть співіснувати і створити не просто пару, а й досить міцне партнерство.

Недоліки спілки

Головний недолік полягає у різних поглядах на стосунки. Якщо чоловік-діва напевно розглядатиме відносини, як серйозну дію, думаючи про майбутнє і відразу ж починаючи облаштовувати їхнє спільне існування, то жінка-близнюки думатимуть лише про власні захоплення, інтереси та хобі. Їй ніколи займатися вибудовуванням побуту та виконанням шлюбних обов’язків, вона живе сама для себе і в цій парі буде головним егоїстом.

А у другому недоліку можна звинуватити вже Діву. Занадто нудний спосіб життя, занадто багато обов’язків та серйозностей, через які жінці-близнюкам стає нестерпно жити з ним. Це може призвести і до зрад, і до зради, і до тихого відходу «Близнята» з розміреного та дуже планомірного життя чоловіка Діви.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве