Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Козеріг: сумісність знаків в шлюбі, сексі

Published

on

Зазвичай про пару, в якій сходяться жінка-близнюки та чоловік-козеріг, кажуть, мовляв, «вони знайшли одне одного». І не можна не відзначити, що насправді так і є, адже вони разом створюють унікальний союз, якому гороскоп сумісності пророкує велике майбутнє, міцні стосунки та досить сильне обопільне кохання.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Козеріг і Близнюки, це два знаки Зодіаку, що доповнюють один одного. Це мудрий і помірний чоловік Козеріг, що доповнюється оптимістичністю та чарівністю Близнюків, і жінка, яка доповнюється мудрістю, планомірністю та виваженістю Козерога. Зазвичай, такі пари тримаються разом, якщо не завжди, то дуже довго – зруйнувати цей союз нікому не під силу.

Найголовніше в цьому союзі, це те, що тут ніколи не буде головного, і ніколи не буде лідера, який намагається нав’язати свою думку та свої звички партнеру. Зазвичай тут обидві половинки так добре доповнюють одна одну і так добре стикуються, що навіть сварки у них відбуваються, наче на світському рауті. Спокійний, помірний, умиротворений, мудрий, зважений і терплячий Козеріг із задоволенням терпить усі витівки непосидючої та дуже жіночної дівчини Близнюка, йому подобається її непередбачуваність, привабливість, сміливість та оптимістичність. Вона володіє всім тим, чим йому ніколи не набути навіть при найсильнішому бажанні.

З іншого боку, жінка-близнюки може мати неймовірну користь від союзу з чоловіком Козерогом. Від нього вона може вбрати те, чого їй не вистачає – прагматичність, мудрість, практичність, стриманість, планомірність. Саме цих якостей більшості жінок-близнюків і не вистачає. І саме з Козерогом вони можуть бути отримані. При цьому самум Козерогу не доведеться все це нав’язувати – жінка сама вбере ці якості.

В любові

У коханні між статями ніколи не виникає простота, тут завжди є складності, завжди є проблеми і нестиковки, і так само і в союзі, в якому є і жінка-близнюки, і чоловік-козеріг. У коханні цих знаків Зодіаку багато хорошого. Це і взаєморозуміння, і взаємна симпатія, і тяжіння, основу якого лежить протилежність темпераментів і характерів. Але є і погане – це погане полягає в тому, що вона різна, і при цьому не хочуть тиснути один на одного з метою перевиховати, вони терплять один одного, і терплять довго. У результаті їхні відносини можуть перейти, або на стадію взаємної поваги, коли кожен чимось самостійно і за власним бажанням пожертвує заради щастя другої половинки, або на стадію розлуки.

Advertisement

Найгірше в більшості випадків доводиться саме чоловікові Козерога. У коханні в цій парі він може бути якраз тією половинкою, яка на поступки піде першою. При цьому Козерогу доведеться дуже довго терпіти вибрики Близнюків – це і «показушні» відходи жінки, і її вічні заяви про його нудність, і, можливо, навіть зради. Втім, потерпівши, Козеріг все одно отримає те, чого чекав – головне, щоб жінка Близнюки не наробила таких дурниць, з якими чоловік уже ніколи не зможе упокоритися.

Загалом, сумісність у коханні між Козерогом та Близнюками є, але за неї доведеться поборотися. Але зате, як би там не було в коханні, а поблизу вони точно може проявитися неймовірна сумісність. Це два емоційні знаки Зодіаку, вони вміють передбачати бажання один одного, і готові працювати не на себе, а на задоволення партнера – це може їх об’єднати, зробити з них настільки сумісну в ліжку пару, що таке важко навіть уявити собі.

Поради чоловікові

 • не обмежуйте її у свободі та виборі;
 • не нав’язуйте їй сімейне життя та зобов’язання;
 • не критикуйте її по дрібницях, не намагайтеся перевиховати;
 • будьте максимально непередбачуваним, загадкою – Близнюків це заводить;
 • не намагайтеся нав’язувати своє лідерство;
 • підтримуйте її в ініціативах.

Поради жінці

 • поважайте його думку, підтримуйте її у всьому;
 • робіть мінімум необдуманих вчинків;
 • звертайтеся за порадою навіть там, де порада вам не така вже й потрібна;
 • не відчувайте його терпіння – він терплячий, але мстивий;
 • поважайте його родичів – Козероги надто прив’язані до рідні.

Сумісність у шлюбі

Головне, на чому зазвичай тримається шлюб між чоловіком-козерогом та жінкою-близнюком, це спільне партнерство, взаємна користь. Наприклад, вони можуть досягатися шляхом ведення спільного бізнесу або заняття спільним хобі. Щоправда, трапляється таке рідко – їхня сумісність у плані заняття однією справою не надто хороша.

Зате можна точно сказати, що гармонія у шлюбі цих знаків Зодіаку може бути досягнута за допомогою поступок. До того ж, на поступки найбільше доведеться йти саме жінці. Неорганізованість і неприступність, непередбачуваність і безвідповідальність жінки-близнюка може сильно дратувати Козерога, отже, цими рисами доведеться пожертвувати. Тоді можлива гармонія у відносинах, фортеця, справжнє кохання у шлюбі. Хоча змінюватися і йти на поступки доведеться і Козерогу, як би він цього не уникав і не боявся.

Зате є такий момент, яким Козеріг може прив’язати до себе жінку-близнюка. Цей момент полягає у відповідальності дбайливості Козерога. Це не просто чоловік, зазвичай це справжній джентльмен, здатний знайти вихід із будь-якої ситуації, він не боїться чоловічих вчинків, відважний, вирішить будь-яку проблему – цим він і буде дивувати, а заразом і прив’язувати до себе Близнюка.

Переваги та плюси спілки

Головна перевага таких стосунків, це відсутність приводів для ревнощів, яких жінці Близнюкові краще і зовсім не давати. Козеріг для Близнюка, це осередок спокою, впевненості, відданості – вона навряд чи колись почне сумніватися у його відданості, та й сам він ніколи не дасть приводу. Чого не скажеш про саму жінку-близнюку, яка напевно даватиме Козерогу багато приводів для ревнощів. І не факт, що вона завжди буде йому вірною – надто вітряна.

Advertisement

Натомість у цих відносинах ніколи не буде боротьби за владу та лідерство, а це вже незаперечний, величезний плюс. Не часто зустрінеш пару, в якій немає лідера, немає того, хто нав’язує свої уподобання та правила другої половинки.

Недоліки спілки

Найбільший недолік у відносинах між чоловіком Козерогом і жінкою Близнюком полягає в тому, що вони дуже різні в плані темпераменту, звичок та уподобань. Наприклад, взяти навіть спільний відпочинок – вони навряд чи зможуть дійти обопільного рішення і відпочити так, щоб обом було добре, обов’язково комусь доведеться жертвувати своїми уподобаннями. І так у всьому, чого б не торкнулася справа: хобі, розваги, відпочинок і все інше…

А ще один недолік цих відносин полягає в тому, що Козерогу доведеться занадто багато терпіти витівки жінки, яка народилася під таким знаком Зодіаку, як Близнюки. Йому доведеться проявлятися максимум стриманості і терплячості, тримати себе в руках, терпіти вибрики Близнюка, йти на поступки – інакше на пару чекає розставання.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве