Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Лев: сумісність знаків

Published

on

Відразу варто відзначити той факт, що пара, в якій є і чоловік-лев, і жінка-близнюки, може бути неймовірно міцною і яскравою в очах інших людей, навіть незважаючи на наявність морських проблем в особистому житті цієї пари. Гороскоп сумісності в даному випадку пророкує дуже бурхливий, чуттєвий, пристрасний початок відносин, а й швидке остигання обох половинок з моменту, коли відносини перетечуть у сімейне життя і як такий шлюб.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Близнюки та чоловік-Лев

У цій парі хороша сумісність, але немає порозуміння, є пристрасть і почуття, але немає взаємної поваги. Через це у цій парі можуть виникати проблеми. І нерідко справа доходитиме до сварок і скандалів, коли хтось один із партнерів хапатиметься за валізи і втікатиме від другої половинки у пориві емоцій.

Зате бурхливий початок цих відносин точно запам’ятається кожній із двох половинок. На самому початку жінку Близнюка може залучати у Леві все без винятку – і його інтелектуальна пишність, і його залицяння, і джентльменські риси, і ввічливість, і мужність, і яскравість, і товариськість, ну все без винятку. Його ж може приваблювати її дотепність, здатність спілкуватися на різні теми, товариськість і комунікабельність, веселість і легкість, рухливість та грайливість, непередбачуваність та загадковість. Загалом, у цій парі, принаймні на початку відносин, кожен буде захоплений другою половинкою. Підсумок – пристрасть, вогонь, кохання, і неймовірна сила почуттів.

Але рано чи пізно все це може закінчитися і змінитись на побутове сімейне життя, в якому Лев займе позицію рішучого і надто упертого лідера, а жінка Близнюки стане побутовою служницею, яка вічно і в усьому намагається догодити своєму вимогливому партнеру. Іншими словами, зазвичай такі союзи здебільшого рано чи пізно закінчуються нудьгою та втомою одного партнера від іншого.

Сумісність в любові жінки-Близнюки та чоловікові-Лев

У коханні між чоловіком-левом та жінкою-близнюком є ​​багато прекрасного, особливо на самому початку стосунків. Романтика, почуття закоханості, пристрасть, ідеальна сумісність у ліжку, море спільні інтереси і цілі – все це дозволить цій парі насолодитися початком відносин і як таким «цукерково-букетним» періодом повною мірою. Тут важливо лише одне – треба зробити те щоб пристрасть, вирує у відносинах, обов’язково підживлювалася емоціями і почуттями обох половинок. Як тільки підживлення закінчиться, почуття підуть на спад.

Advertisement

Найцікавіше ж у тому, що у відносинах Лева і Близнюків може бути необмежену кількість проблем та спадів, але вони завжди легко можуть повернутися назад. Почуття та фізичне тяжіння обох половинок у цьому випадку настільки сильні, що ніколи не вичерпаються – вони можуть замаскуватися, сховатися, і їх треба лише розбудити. У коханні у представників цих знаків тому й може нескінченно змінюватись погода – то штиль та гладь, то буря емоцій та будь-який, як у перші дні стосунків.

Але не можна не помітити і те, що рано чи пізно у коханні між цими знаками настає і момент, коли повернути колишню пристрасть та почуття вже не вийде. І трапляється такий момент тоді, коли хтось із партнерів починає помічати недоліки другої половинки. Далі в такому разі лише гірше: зради, різні цілі та інтереси, поступове віддалення одна від одної.

Поради чоловікові-Леву

 • довіртеся їй і не противіться її виховним поривам;
 • покажіть їй, що не ви її король, а вона ваша королева;
 • будьте з нею стриманішим і не намагайтеся перевиховати її;
 • не критикуйте за недоліки – може сильно образитись;
 • частіше говорите з нею до душі, слухайте, вслухайтеся, цікавтеся нею.

Поради жінці-Близнюкам

 • ніколи не волайте його до ревнощів;
 • не намагайтеся його критикувати чи повчати;
 • проявіть природну стриманість щодо нього;
 • більше виявляйте ініціативу у відносинах;
 • будьте пунктуальною та обов’язковою;
 • ніколи не лестите, не брешіть, не перебільшуйте.

Сумісність у шлюбі Жінка-Близнюки та чоловік-Лев

У шлюбі з чоловіком Левом жінка-близнюки повинна усвідомити одне – вона повинна будь-що підтримувати свого партнера у всьому без винятку, захоплюватися ним з приводу і без нього, культивувати його сильні сторони і ростити його авторитет усіма можливими способами. Як тільки Лев помітить спробу партнерки перевиховати його, змінити, перебудувати, він відразу ж почне втрачати віру в себе, і тоді поруч із жінкою Близнюком буде вже не яскравий і впевнений у собі чоловік-лев, а облізлий кіт, що втрачає віру в себе прямо на очах.

Леву ж у шлюбі з жінкою-близнюком варто бути максимально стриманим і не зазіхати в жодному разі на її незалежність та свободу. Як тільки вона відчує зазіхання на волю, одразу ж почне віддалятися. У шлюбі, у коханні, згоряючи у вогненній пристрасті чи закохавшись у Лева по вуха, вона все одно ніколи і нізащо не пожертвує заради нього своєю незалежністю та способом життя, інтересами та уподобаннями.

Переваги та плюси спілки

А ось переваг тут неймовірна кількість. По-перше, у цій парі обидві половинки можуть багато чого досягти при злагодженій спільній роботі над помилками та при спільному досягненні всіх цілей. Разом вони сила, енергія, активність, разом можуть досягти того, чого поодинці досягти ніколи не зможуть. Але куди велику користь від цих відносин отримає саме жінка, адже вона матиме шанс запозичити собі те, чого їй зазвичай не вистачає – рішучість, віра в себе, пунктуальність, обов’язковість, настирливість.

Гороскоп сумісності цим двом знакам Зодіаку пророкує багато проблем і нестиковок, але переваг і плюсів у цих відносинах завжди буде в рази більше, адже разом чоловік-лев та жінка-близнюки одне ціле, разом вони здатні доповнити один одного рисами, що бракують.

Advertisement

Недоліки спілки

А другий великий мінус полягає у несумісності їхніх поглядів на сімейне життя. Лев домосід, його ідеал схожий на домострою, його мета, створити затишок і гармонію. Жінка-близнюки не дуже завзято рветься в бій, вона не створена для домоседства, їй треба рухатися, бути вільною, відчувати незалежність і не бути залежною від чогось, ні від партнера, ні від власних почуттів.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве