Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Овен: сумісність знаків

Published

on

Гороскоп сумісності знаків Зодіаку говорить про те, що пара, в якій є чоловік-овен і жінка-близнюки, це завжди галасливий, активний, енергійний союз, що палає від почуттів. У такому союзі зазвичай є відмінна сумісність як характерів, так і темпераментів, і так і способів життя. Обидва знаки Зодіаку енергійні, активні, дієві, непостійні та вільні, обидва весь час йдуть уперед і ні перед чим не здаються, обов’язково досягають поставленої мети. Ось і об’єднує чоловіка Овна та жінку Близнюка.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Близнюки та чоловік-Овен

Кажуть, найкращі стосунки, це ті стосунки, в яких «цукерково-букетний період» не закінчується навіть після друку в паспорті – і ось цей союз якраз таким і є…

Навіть у шлюбі протягом відносно довгого часу, представники цих знаків Зодіаку не перестають ставитися один до одного, як до людини, яку попереду ще завоювати. Тут завжди присутня свіжість почуттів, тут є частка завоювання, небайдужість партнерів – ці почуття будь-коли згаснуть, як довго вони жили разом. Їхні стосунки ніколи не стануть схожими на сімейні – не завжди будуть схожі на підлітків, які вперше вийшли на побачення один з одним і бажаючий будь-що-будь завоювати партнера.

А взагалі це досить дивний союз. З одного боку, у них чудова сумісність у побуті, відносинах, життєвих цілях і перевагах, але з іншого, у них немає жодної схожості в методах досягнення цілей. Один завжди пре напролом, досягаючи поставленої мети будь-якими шляхами, інший обережний і постійно обмірковує кожен свій наступний крок. Здавалося б – надто різні, але ні, вони якимось чином примудряються постійно захоплюватися один одним, і при цьому не намагаються бути схожими.

Сумісність в любові Жінки-Близнюки та чоловіка-Овен

Гороскопом передбачається, що спілка таких знаків як Близнюки та Овен може принести чимало користі обом половинкам, і не можна не помітити, що від частини так і є. У цьому союзі є дві стихії, і обидві добре поєднуються одна з одною – вогонь може бути мотивуючою стороною, тоді як Повітря постійно підживлює вогненну стихію енергією. Загалом, це дивовижний союз, і в коханні у жінки-близнюка та чоловіка-овна має бути не менш дивовижним. Це пара, в якій завжди знайдеться місце новизни, нововведень, щирості, почуттів та яскравих емоцій.

Advertisement

А найголовніше полягає в тому, що у коханні у них гармонія тримається лише за рахунок того, що вони доповнюють одне одного. Зазвичай знаки Зодіаку притягуються один до одного лише за рахунок своєї протилежності, але в даному випадку все інакше – тут навпаки, вони однакові, і один робить сильнішим за іншого. Наприклад, Овен рвучкий і агресивний, цілеспрямований і рішучий, але не комунікабельний настільки, наскільки комунікабельна жінка Близнюки. У результаті жінка стає з ним рішучішою, а він із нею більш комунікабельним.

І що не менш важливо, у коханні у цих знаків Зодіаку ніколи не настане момент. Коли їм набридне спілкуватися один з одним. Вони, як ніхто інший розуміють одне одного. Тут кожен може зрозуміти партнера так, як не зрозуміє його ніхто інший. Адже це важливо, адже саме спілкування та вміння розмовляти є одним з найважливіших факторів у коханні, у стосунках, і навіть у шлюбі.

Поради чоловікові-Овну

 • частіше розмовляйте з нею, Близнюки це люблять, їм важливий контакт;
 • виявляйте мінімум агресії, будьте стриманими;
 • частіше захоплюйтеся нею, подаруйте їй упевненість у собі;
 • станьте її вчителем та наставників;
 • доведіть їй свою вірність вашому коханню;
 • не давайте приводів для помсти.

Поради жінці-Близнюкам

 • будьте максимально прямою щодо Овна;
 • завжди будьте готові різко і іноді навіть брутально відповісти йому;
 • поменше сперечайтеся з ним, особливо якщо він Дракон;
 • не давайте йому приводів для ревнощів;
 • частіше виявляйте ініціативу у спілкуванні.

Сумісність у шлюбі Жінка-Близнюки та чоловік-Овен

У шлюбі між жінкою-близнюком та чоловіком-овном може бути багато непорозуміння, але присутні вони в їхньому житті лише тоді, коли відсутній фактор об’єднання. У ролі цього чинника може бути спільна мета, загальні плани чи погляди, звички чи переваги. Щойно об’єднуючий чинник зникне, у парі почнуться розлади, отже, шлюбу у разі довго не бути.

Не можна не сказати і про те, що у шлюбі жінки Близнюка та чоловіка Овна гармонія існує лише доти, доки жінка-близнюка не дасть Овну приводу для ревнощів. Адже Близнюки легко дають такі приводи – як тільки Овен почне ревнувати, як тільки засумнівається у своїй партнерці, на стосунках можна буде ставити хрест. Так, у них сумісність багато в чому, але проти ревнощів Овна не зможе поперти жоден фактор, навіть найсумісніший.

І головне – ці знаки Зодіаку обидва дуже злопам’ятні, і не дай Боже, щоб у їхньому сімейному житті почалося накопичення взаємних образ. Як тільки образи набудуть масового вигляду, почнеться «сезон помсти», і ось тоді на шлюбі точно можна ставити «точку».

Переваги та плюси спілки

Найголовніша ж перевага такого союзу, це їхня взаємна комунікабельність, позитивний настрій та оптимістичність. Вони обидва жартівники та гумористи, вони обидва легко можуть підтримати будь-яку тему розмови, і найчастіше саме їхня пара стає душею будь-якої компанії. Ця пара, це заводили, вони завжди на крок попереду решти, і завжди і всіх ведуть за собою.

Advertisement

І що не менш важливо, вони обоє дарують один одному те, чого не було до створення пари. Овен із задоволенням оберігає спокій своєї принцеси-близнюка, тоді як жінка Близнюк стає з Овном більш розкутою та впевненою у собі. Разом, вони єдина ціла сила, здатна на багато те, чого поодинці вони ніколи не змогли б досягти.

Недоліки спілки

Найголовніший недолік такого союзу полягає в тому, що в ньому фактично сходяться дві незалежні особи, дві людини. Для яких власна свобода і незалежність важливіша за чужу. На цьому фоні між жінкою-близнюком та чоловіком-овном можуть виникати перепалки, скандали та сварки. І особливо ця проблема може проявитися тоді, коли хтось із партнерів дасть другій половинці привід для ревнощів.

Ще один мінус полягає в тому, що вони занадто впевнені в собі і обидва вважають себе розумнішими за партнера. У розмовах нерідко будуть випадки, коли один переб’є іншого на півслові і почне висловлювати свою думку – другий обов’язково прийме це за образу і неповагу, і тут може початися сварка. І взагалі, сварки в парі, що складається з жінки Близнюка та чоловіка Овна, нерідкі.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве