Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Рак: сумісність знаків

Published

on

Союз, у якому зійшлися жінка-близнюки та чоловік-рак, дуже дивний і водночас рідкісний. Гороскоп сумісності в даному випадку не пророкує нічого доброго в спільному житті, і причина не в тому, що вони заступаються різними стихіями, а в тому, що вони різняться у всьому, крім ліжка. Представники цих знаків Зодіаку різняться в цілях, інтересах, темпах і способах життя, у своїх уподобаннях і бажаннях, у стилях спілкування та багато в чому іншому.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Близнюки та чоловік-Рак

Взагалі, збоку може здатися, що цій парі просто не судилося довго існувати. Але як би там не було, а життя дивує, і в даному випадку це здивування може шокувати – якими б несхожими вони не були, їхня пара існуватиме довго, наскільки це можливо.

А взагалі, їм дуже важко звикнути один до одного. Повільний і закритий від усього світу чоловік Рак може нервувати своєю поведінкою та своєю замкненістю непосидючу та відкриту жінку Близнюки. Йому невтямки, як це, мати такий спосіб життя, як у його супутниці, весь час бігати, метушитися, щось шукати і чогось домагатися – для нього найкращий варіант, це сидіти склавши руки і просто чекати, поки бажане саме впаде з небо. Іноді він виходить із «норки», відкривається людям, але побачивши, наскільки швидкоплинне життя і наскільки швидкий світ, знову ховається. Зате у цієї пари чудова «постельна» сумісність – здається, ніби в ліжку вони створені один для одного.

До речі, вважається, що такий союз може бути вдалим лише в одному випадку – якщо обидва партнери підходитимуть до шлюбу та сімейного життя ні як до необхідності, а як до усвідомленого та взаємовигідного партнерства.

Сумісність в любові жінки-Близнюки та чоловіка-Рак

У коханні між чоловіком-раком та жінкою-близнюками все дуже непросто. З одного боку, здається, ніби вони не створені один для одного і не повинні бути поруч, але з іншого, здається, у них стільки спільного, скільки немає навіть у сумісних парах. Більше того, вони можуть доповнювати один одного…

Advertisement

Так, чоловіка Рака може приваблювати таємничість, загадковість і непередбачуваність волелюбної жінки Близнюка, тоді як її саму може полонити його надійність, відданість, вірність, уміння стежити за своїми словами та робити обіцяне. Звичайно, все це триватиме не дуже довго, адже рано чи пізно вони звикнуть один до одного, але все ж таки – поки у них є те, чим вони цікавляться одне в одному, пара існуватиме. У коханні в цій парі можуть наступати і чорні та білі смуги, але як би там не було, а до сварок та скандалів у їхньому партнерстві навряд чи буде доходити.

А взагалі в коханні у Рака та Близнюка все дуже непросто. Якщо Рак зможе прийняти і змиритися з тим, що жінці Близнюку потрібна її особистісна свобода і перестане її обмежувати та прив’язувати до себе, пара протримається довго. Якщо ж рак виявить характер власника, що саме Ракам і притаманне, то тоді жінка-близнюки втече від нього за першої ж нагоди.

Плюс, жінці потрібно змиритися з боязкістю, недовірливістю, повільністю та схильністю до переживань Рака. Він вічно переживає через дрібниці, виявляє максимум емоцій, іноді скандалить без приводу і шукає «погане» у поведінці своєї супутниці – якщо його друга половинка змириться з цим, то тоді їхній союз буде неймовірно міцним, принаймні, до певного часу.

Поради чоловікові-Раку

 • не критикуйте її за невміння раціонально розпоряджатися грошима;
 • не обмежуйте її у свободі та незалежності;
 • не тримайте її у чотирьох стінах – не витримає;
 • підтримуйте її у її починаннях;
 • станьте ініціатором у ліжку;
 • частіше виявляйте почуття щодо неї.

Поради жінці-Близнюкам

 • не намагайтеся розкусити його, він може злякатися цього;
 • Постарайтеся зрозуміти його, частіше говорите з ним;
 • дайте волю його емоціям – не критикуйте;
 • не давайте йому приводу ревнувати Вас;
 • навчитеся дбайливо ставитися до грошей.

Сумісність у шлюбі Жінка-Близнюки та чоловік-Рак

Головне, про що повинен пам’ятати чоловік-рак, перебуваючи у шлюбі з жінкою-близнюком, це те, що в жодному разі не можна обмежувати її у пересуванні та незалежності. Щойно вона відчує, що на неї тиснуть – втече. Та й взагалі, вони ніколи не зможе довго перебувати в чотирьох стінах, обмежуючи себе у гуляннях, відпочинку та прогулянках з подругами – рано чи пізно у її життя нагряне депресія, а за нею і усвідомлення негативності вашого шлюбу.

Жінці ж у шлюбі з Раком треба проявити максимум терпіння та змиритися із способом життя свого обранця. Змінити його все одно не вдасться, але змиритися з цим було б непогано.

Але головне не все вищесказане, а те, що в цій парі чудова сумісність у ліжку. Ліжко, це те місце для Рака та Близнюка, де у шлюбі у них буде повна, стовідсоткова сумісність, порозуміння, справжнє кохання. Чоловіка-рака приваблює нестабільність і непередбачуваність дружини в ліжку, а Близнюка жінка гарантовано приваблюватиме чуттєвість пружності.

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Найголовніша перевага – це стовідсоткова сумісність у ліжку, в особистих стосунках. Близнюки доповнюють Рака дієвістю, ініціативністю, непередбачуваністю пристрастю, а Рак доповнює свою партнерку емоціями, почуттями, близькістю та фізичною умиротвореністю. Загалом, де-не-де, а в ліжку у них має бути все так, як ні в кого іншого.

А ще одна перевага полягає в тому, що вони можуть стати відмінними партнерами по життю, якщо, звичайно, знайдуть спільну мету або інтереси. Вони можуть разом багато досягти, адже чоловік зможе все продумувати і зіграти роль стимулятора спокою, а жінка завжди підштовхне свого партнера і простимулює його на рух.

Недоліки спілки

Найбільший недолік союзу, в якому зійшлися жінка-близнюки та чоловік-рак, це різні погляди на життя, різні способи життя, манери, звички, уподобання, захоплення, інтереси та інше. Вони настільки відрізняються, що поруч один з одним, здавалося б, їм має бути дуже нудно та дискомфортно. Якщо вони не знайдуть, чим об’єднати себе з партнером, спільний інтерес або ціль, то довго існувати пара не зможе.

Ще один великий недолік полягає у різниці поглядів на фінансові потреби. Жінка-близнюки за натурою марнотратника, що витрачає гроші на все, що тільки спаде на думку, а Раку змиритися з цим нелегко, адже він економіст, стриманий, що вміє тримати себе в руках. Та й у побуті вони дуже різні – він готовий сидіти в чотирьох стінах скільки завгодно, а вона не може всидіти вдома та дня.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве