Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Риби: сумісність знаків у шлюбі та сексі

Published

on

Гороскоп сумісність таких знаків Зодіаку як Риби та Близнюки говорить про повну несумісність. І справа не в якихось сварках, скандалах і темпераментах, а в тому, як вони живуть.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Чоловік-риби, це ентузіаст, фантазер, з гарною уявою, з мріями, що вічно переповнюють його свідомість, з якоюсь захмарною метою і відмінною фантазією. Жінка близнюки. Навпаки, дотримується консервативних поглядів, намагається жити більш серйозно і планомірно, хоч це не завжди виходить. У результаті саме через все вищезгадане у них і відсутня сумісність. І взагалі, астрологи у своїй більшості схиляються до того, що пари, в якій є Риби та Близнюки, не повинно існувати. Але як кажуть, винятки завжди мають право бути…

Риби, символ інтуїції та фантазій, мрій та уяви, а Близнюки символ розуму та ерудиції, інтелектуального піднесення та цілеспрямованості. Їм складно знайти як такі точки дотику, у такій парі завжди буде непорозуміння, критика, нездатність зрозуміти одне одного та підтримати. Якщо з якоїсь причини така пара станеться, якщо виникне такий союз, то довго він не протримається – принаймні це стосується пар, у яких обидві половинки ще молоді та сповнені енергії. Дорослі ж представники цих знаків Зодіаку ще можуть знайти точки дотику, і більше того, якщо виявлять терпимість, то зможуть створити ще й досить непогані відносини, доповнивши один одного якістю, що бракують.

Так, жінка Близнюки може навчити цілеспрямованості, реальності, ініціативності, тоді як чоловік Риби може навчити свою кохану Близнюка мрійливості, якої так не вистачає зазвичай представницям цього знаку Зодіаку.

В любові

Взагалі союз, в якому є жінка-близнюки та чоловік-риби, дуже складний, і описати точно, як у такому союзі будуть складатися відносини, практично нереально. Тут завжди буде щось, чого передбачити не можна. Але якщо загалом, то можна сказати, що у коханні між цими знаками Зодіаку можуть виникати нереально палкі почуття, пристрасть, якої багатьом просто не отримати. Але є й одне «але» — так вийшло, що прийняти від один одного ці почуття вони ймовірно не зможуть. Отак у них у коханні і буде весь час – один щось дає, другий від цього відмовляється. І потім навпаки…

Advertisement

Зате точно можна сказати, що у коханні між цими знаками ніколи не настане критичного моменту на кшталт ревнощів, зради чи невірності. У цих відносинах ніхто не ризикне піти на підлість, зраду, брехню чи зраду. Та й не навіщо їм йти на них, адже в цій парі немає лідера, немає і домінуючої людини, обидва рівні, і обоє однаково незадоволені один одним.

Та й найбільша проблема у коханні між представниками цих знаків Зодіаку, це нездатність обох підлаштуватися під погляди партнера. Для чоловіків Риб дуже важливим є те, як склалося минуле і як складеться майбутнє, а для Близнюків, навпаки, значення має тільки сьогодення. Звідси й відсутність такого чинника, як сумісність – навряд чи колись вони почнуть однаково дивитись на життя. Хоча знову ж таки, бувають і винятки з правил.

Поради чоловікові

  • будьте готові допомогти їй і підтримати її;
  • частіше розмовляйте з нею до душі, вислуховуйте її;
  • ніколи не брутуйте їй і не критикуйте за надмірну активність;
  • підтримуйте її ініціативи, навіть якщо вважаєте їх марними;
  • частіше виявляйте ініціативу, і не тільки в ліжку.

Поради жінці

  • ніколи не критикуйте його – Риби не люблять критику;
  • у жодному разі не давайте йому приводу сумніватися у вашій чесності;
  • навчіть його насолоджуватися цим моментом;
  • проводіть більше часу разом;
  • частіше кажіть йому компліменти, хвалите його.

Сумісність у шлюбі

Якщо так вийшло якимось чином, що відносини цих несумісних знаків Зодіаку призвели до шлюбу, то тоді вже можна сказати, що у них є великі шанси на щасливе спільне життя. Головне, щоб у шлюбі кожна половина була готова до жертв заради коханої людини. Наприклад, одружений з Близнюком, чоловік-раби повинен максимально підтримувати свою жінку, адже жінки-близнюки, незважаючи на всю свою рішучість і впевненість у собі, потребують підтримки і є дуже вразливими особами.

З іншого боку, жінка-близнюк має по максимуму уваги приділяти Рибі, бо без її підтримки той може нічого в житті не досягти і в результаті, опинившись у тіні успішності Близнюка, піти в себе. До слова, депресія Риби ніколи не приводить ні до чого доброго.

А головне, цим егоїстичним знакам Зодіаку потрібно будь-що навчитися у шлюбі думати не тільки про себе, але ще й про другу половинку. Ось тоді і з’явиться хоч якась сумісність. Егоїзму у цих відносинах треба сказати рішуче «ні!». Інакше розлучення буде не за горами.

Переваги та плюси спілки

Переваг у цьому союзі насправді дуже небагато, але є й одна, заради якої можна було б постаратися створити міцні стосунки. Ця перевага полягає в здатності обох представників цих знаків Зодіаку навчити партнера чогось, чого він потребує. Так, Риби можуть навчити Близнюка мрійливості та позитиву, у той час як жінок-близнюк, навпаки, може навчити чоловіка-рибу цілеспрямованості та сприйняття всього, що відбувається гідно, без зайвих істерик та депресій. Мабуть, це добре.

Advertisement

Недоліки спілки

Найбільший недолік у цих відносинах полягає в тому, що представники цих знаків Зодіаку не люблять відверті. Об’явлень, чесності, прозорості почуттів, розмови до душі зазвичай у таких відносинах просто відсутні. І більше того, замовчування та таємниці один від одного вони можуть вважати чимось звичайним – саме тому їхні стосунки і можуть бути дуже короткостроковими. Хоча знову ж таки, якщо хтось піде на жертву і перевиховає себе, то перевиховатиметься і другий.

Ну і не менш важливий недолік полягає в тому, що у жінки-близнюка та чоловіки-риби відсутня сумісність у темпераментах та стилях життя. Вони ніколи не розумітимуть одне одного, ніколи не зміряться зі стилем другої половинки, і вічно на цьому грунті і конфліктуватимуть. Власне конфліктувати вони будуть і в інтересах, і в поглядах на життя, і в усьому іншому.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве