Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Скорпіон сумісність знаків

Published

on

Жінка-Близнюки та чоловік-Скорпіон сумісність знаків

Союзу, в якому зійшлися жінка-близнюки та чоловік-скорпіон, можна назвати чи не найневдалішим із усіх можливих. Гороскоп сумісності в цьому випадку не пророкує нічого доброго. Сумісність у представників цих знаків Зодіаку настільки погана, що важко навіть уявити собі гірше. Вони настільки різні, що просто ніяк не зможуть порозумітися.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Їхні цілі, образи та стилі життя, звички, уподобання, захоплення та реакції на все, що відбувається – все відрізняється, це неймовірно різні люди. Єдине, що може скріпити цей союз, це партнерство, яке по-справжньому вигідне для обох.

Чарівна льодяниця жінка-близнюки просто не може і не здатна утихомирити жаркий запал чоловіка-скорпіона, його ревнощі, його нескінченні спроби продемонструвати свою силу та лідерство. Як би жінка не намагалася, а в неї завжди залишатиметься відчуття, ніби вона зовсім не знає свого партнера. У той же час чоловік-скорпіон ніколи не зможе розгадати загадкову дівчину Близнюка. Як би він не намагався зробити її власною, особистою, у нього нічого не вийде. Вона настільки хмарна, настільки вітряна, настільки непередбачувана, що Скорпіон аж шаленітиме від цього. Чи будуть вони щасливі у стосунках? Швидше вони можуть зробити один одного по-справжньому нещасними, але не щасливими.

Тим не менш, гармонії в цих відносинах все ж таки можна домогтися. Якщо обидва є розвиненими духовно та розумово людьми, то тоді в їхньому союзі точно буде гармонія як мінімум в одному – у спілкуванні.

В любові

У коханні між жінкою-близнюками та чоловіком-скорпіоном можуть виникати непереборні проблеми, перепони, через які рано чи пізно цей союз зруйнується. Але спочатку в коханні у них може бути стільки пристрасті та кохання, стільки емоцій та почуттів, що самі вони можуть навіть і не помітити за ними тих проблем. Які чекають на них у майбутньому.

Advertisement

Чоловік Скорпіон сам по собі є власником, агресивним, запеклим, цілеспрямованим, настирливим та упертим. Він швидше за все спробує закрити в своїй клітці бідненьку дівчину Близнюка і позбавити її всього того, чим вона цінує (свободи та незалежності). З іншого боку, жінка Близнюки теж може завдати чимало болю Скорпіону, через що в коханні у них і почнуться суперечки. Вона цінує свободу, любить діяти безрозсудно, обожнює свою непостійність – йому це не до душі. У результаті на тлі боротьби за власність і свободу почнеться чи не справжнісінька війна статей.

Зате, як би там не було, а в ліжку вони можуть мати неймовірно сильну сумісність. Вони обоє пристрасні, люблять експерименти, і обидва хочуть отримувати більше, ніж пропонують самі. У результаті вони обоє можуть дати одне одному те, чого навіть не намагалися давати. Зрештою, Скорпіона може привернути непередбачуваність Близнюків у ліжку, а її може приваблювати його мужність, його натиск. Втім, це тільки в ліжку – як тільки вони переходять межі ліжка, все стає на свої місця, і знову їхнє життя переповнюється боротьбою, з одного боку, за владу, з іншого, за волю.

Поради чоловікові

  • будьте з нею максимально ввічливим та ніжним;
  • постарайтеся не обмежувати її свободу;
  • вгамуйте запал ревнощів – її ревнощі можуть тільки образити;
  • не критикуйте за нерозсудливість та непостійність;
  • станьте її лицарем на білому коні, виявіть джентльменські звички.

Поради жінці

  • ніколи не заперечуйте його лідерство;
  • у жодному разі не давайте приводу ревнувати;
  • будьте з ним максимально кокетливою і не намагайтеся блищати розумом;
  • постарайтеся стати максимально планомірною;
  • змиріться з його запалом та бурхливим темпераментом.

Сумісність у шлюбі

Сумісність у шлюбі в даному випадку дуже мала, але може бути збільшена за рахунок природної гумористичності та оптимістичності жінки-близнюків. Не варто впиратися волі чоловіка Скорпіона, не варто йому суперечити або кидати помітні відповіді – постарайтеся перекладати всі примітки та закиди з його боку жартома. Якщо навчитеся цьому. То у шлюбі з ним у вас будуть шанси на гармонію.

Єдине, чого дано змінити, це чинника, визначального у ньому власника. У шлюбі жінкам-близнюкам зазвичай дуже незатишно з чоловіком-скорпіоном саме через посягання на волю. Він власник, і змінити цього в ньому не вдасться ні в кого. Загрози догляду чи розставання? Так, він мучиться, але не зміниться. Повірте, ви завжди будете у клітці.

А взагалі, єдине, що може скріпити стосунки у шлюбі між жінкою Близнюком та чоловіком Скорпіоном, це спілкування. Чим більше спілкування, тим більша звичка – як тільки Скорпіон звикне до своєї жінки, все зміниться. Як тільки він відчує, що без неї не жити, він почне змінюватися. Головне, не наголошувати на цьому уваги.

Переваги та плюси спілки

Основна перевага такого союзу відкривається обом ще на самому початку відносин. Пристрасть, романтика, почуття та емоції, яких не зустріти в жодній іншій парі, тим більше, настільки несумісної – ось те, що можна віднести до переваг. Початок стосунків обидві половинки ніколи не забудуть, адже таких відчуттів вони більше ніколи і ні з ким не зазнають.

Advertisement

А другий плюс, це те, що у цій парі кожен грає свою роль. чоловік дбатиме про сім’ю і свою жінку, а жінка буде жінкою, що від неї і вимагається. Так, у їхніх відносинах багато мінусів, але в плані розподілу ролей вони точно справлятимуться на відмінно.

Недоліки спілки

Найбільший недолік полягає в надто великій різниці між їхніми образами та стилями життя. Жінка близнюки занадто рухлива, непостійна і непередбачувана, і це дратує постійного, стабільного і дуже черствого Скорпіона. З іншого боку, власник-скорпіон постійно посягатиме на свободу і незалежність Близнюків, що в свою чергу вноситиме розкол у відносини і наштовхуватиме жінку на думки про розлучення.

А взагалі, недоліків у такому союзі може бути дуже багато, і кожен грає по-своєму руйнівну роль: ревнощі, різні способи життя та темпераменти, різні цілі тощо.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве