Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Стрілець сумісність в шлюбі, сексі

Published

on

Сумісність жінки-близнюка та чоловіка-стрільця на високому рівні, про що і говорить гороскоп сумісності цих знаків Зодіаку. У цій парі відносини можуть бути дуже позитивними. З одного боку, вони трохи протилежні один одному і мають різні характери та темпераменти, але з іншого, їх якраз ця незначна протилежність і притягує один до одного.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Вони обоє цінують свободу і незалежність, обоє намагаються триматися за них якомога довше, обидва не поспішають укладати себе в шлюбні пута і однаково мислять у патових ситуаціях – їх об’єднує дуже багато, і це робить цю пару максимально сумісною.

Взагалі, традиційними стосунки, в яких є жінка-близнюки та чоловік-стрілець, ніяк не назвеш. У цій парі завжди буде щось не так, завжди буде щось, що вкрай сильно впливатиме на їхні взаємини. В іншого боку, саме ця нестандартність і ця нездатність жити як усі і приведуть напевно до того, що зрештою ця пара буде дуже міцною. Близнюки та Стрілець, це відмінний союз за всіма параметрами. І взагалі, можна відзначити, що це один із тих випадків, коли протилежності якраз і стають тією клейкою речовиною, яка скріплює цей союз.

Єдина проблема може виникнути під час старту відносин. Вона полягає в тому, що в ідеалі, зацікавитися стосунками має саме жінка-близнюки. Якщо ними зацікавиться першим Стрілець, то їм напевно не відбутися – що б не зробив Стрілець, хоч би яким ініціативним він був, а привернути увагу Близнюка до себе, якщо вона в ньому не зацікавлена, у нього не вийде. Такі вже вони, жінки-близнюки.

В любові

У коханні між жінкою Близнюком та чоловіком Стрільцем може бути багато проблем. Головна ж проблема полягає в тому, що в цій парі обов’язково один гратиме роль вчителя, а другий вічно відчуватиме власну неоціненість. Зазвичай саме чоловік-стрілець виступає в ролі такого вчителя – він занадто яскравий, розумний, інтелектуальний, він не може і дня прожити так, щоб не почати повчати свою другу половинку. Жінка-близнюки ж, з одного боку, легко приймає будь-які моралі і спокійно реагує на спроби Стрільця перевиховати її, але з іншого, якщо моралі та повчань буде занадто багато, вона може почати ображатися. Щойно вона відчує, що її коханий надто багатьом у ній незадоволений, одразу ж почне відсторонюватися від нього.

Advertisement

З іншого боку, у коханні ніколи не буває легко. Так, тут можуть почати виникати негаразди, можуть почати виникати проблеми з порозумінням, і можуть виникати іноді сварки, але як би там не було, а сумісність тут просто чудова.

Ну а якщо жінка Близнюки зустріне свого чоловіка Стрільця у зрілому віці, то тоді у коханні у них напевно буде все чудово. Тоді і сумісність, і самі відносини будуть чудовими. У зрілих Стрільця і ​​Близнюка дуже багато спільного – вони обидва нагуляні, обидва мріють про спокій, обидва цінують незалежність і свободу, і ніколи не будуть робити замах на свободу другої половинки. А надмірна свобода, що дарується ними один одному, навпаки, взагалі буде притягувати. Іншими словами, що зустрілися в зрілості Близнюки та Стрілець, можуть стати чудовою парою.

Поради чоловікові

  • ніколи не критикуйте жінку-близнюка за її непостійність;
  • не виховуйте її надто явно;
  • не обмежуйте її у свободі та незалежності;
  • не давайте їй приводів для справжньої ревнощів;
  • частіше виявляйте ініціативу в ліжку.

Поради жінці

  • Стрільці люблять близькість – пам’ятайте це;
  • частіше кажіть йому комплементи, хвалите його;
  • не намагайтеся його перевиховати – Стрілець цього не зазнає;
  • будьте простою, загадковою, і в той же час відкритою;
  • будьте наполегливими – ці чоловіки люблять наполегливих жінок.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі, де однією половинкою є жінка-близнюки, а інший чоловік-стрілець, не повинно бути надто великих проблем. Особливо це стосується пар, збудованих вже у зрілому віці. Головне, що потрібно запам’ятати обом половинкам, це те, що ніхто не повинен зазіхати на волю своєї коханої людини. Як тільки хтось один почне «тягнути ковдру на себе» та намагатися контролювати другу половинку, почнуться сварки та скандали, і за ними може надійти і розставання.

Найцікавіше полягає в тому, що в плані розриву обидва знаки дуже спокійні. Якщо друга половинка в чомусь не влаштовуватиме, то розставання не забариться. І не важливо, чи є у шлюбі діти, чи щось інше, що грає утримуючу роль – у цій парі ніхто і нічим не жертвуватиме заради стосунків. З іншого боку, саме усвідомлення того, що пара може розпастись будь-якої миті, і скріплює цей союз.

До речі, важливу «скріплюючу» роль цих відносин може зіграти саме жінка-близнюки. Саме вона, своїм прагненням до всього нового і бажанням отримувати більше нових вражень і може зробити життя чоловіка Стрільця у шлюбі з нею яскравішим, і в той же час прив’язати його до себе.

Переваги та плюси спілки

Найбільша перевага союзу, що складається з чоловіка-стрільця та жінки-близнюка, полягає в активності, емоційності, позитивності, оптимістичності, дієвості та рухливості обох половинок. Ця пара в будь-якій компанії буде бажаною, цю пару всі навколо помічатимуть і благословлятимуть, і всі їм всі навколо заздрять, тому, наскільки сильна у них сумісність, і тому. Наскільки добре вони підходять один одному.

Advertisement

А ще одна перевага полягає у позитивному впливі кожної з половинок на другу. Стрілець може навчити жінку Близнюка відповідальності та інтелектуальності, а Близнюки можуть навчити чоловіка-стрільця позитивності, оптимізму, ризикованості.

Недоліки спілки

Найбільший недолік полягає в тому, що чоловік Стрілець весь час у цих відносинах намагатиметься грати роль лідера при тому, що насправді не здатний бути ним. Будучи більш інтелектуально розвиненим та впевненим у собі. Він може почати тиснути на свою другу половинку, і цим почати руйнувати відносини, перетворюючи їх на нескінченну війну інтересів. Один буде весь час прагнути лідерства, інший до знищення як такого поняття «лідерства».

Ще один великий мінус полягає в надто сильній незалежності та непередбачуваності жінки-близнюка. Стрілець теж незалежний і любить свою свободу, але він готовий пожертвувати ними заради кохання, тоді як жінка Близнюки ніколи не піде на такий крок і до останнього відстоюватиме свою свободу і право залишатися такою, якою хоче бути.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве