Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Телець: сумісність знаків

Published

on

Дивний той союз, у якому воєдино зливаються жінка-близнюки та чоловік-телець. Гороскоп сумісності говорить про те, що сумісність цих знаків Зодіаку настільки слабка, що просто не можна не дивуватися тим, яким чином вони взагалі можуть будувати відносини і витримують один одного. Телець, з його повільністю і небажанням діяти швидко, просто не може не дратувати жінку Близнюка, що звикла діяти швидко, і досягати всього бажаного в найкоротший термін.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Близнюки та чоловік-Овен

Для жінки Близнюка, повільність чоловіка-тельця може стати чимось на кшталт «криптонського каменю» — через нездатність свого партнера робити хоч зрідка неосмислені вчинки, жінка може страждати.

І взагалі, союз, в якому стикаються такі різні стихії (Повітря і Земля), здавалося б, не може існувати, та й не повинен – але цей випадок є винятком із правил. Вони різні і по-різному, дивлячись на життя, вони діють по-різному, у них різний стиль і спосіб життя, але вони разом і завжди будуть тягнутися один до одного. Ця пара є доказом правильності слів – протилежності притягуються. Нескінченне прагнення жінки Близнюка йти вперед і розбивати чолом будь-які перешкоди може сильно турбувати і насторожувати тільця-чоловіка, а її може дратувати його нездатність жити на повні груди, плюс, вони не вміють діяти разом, але все одно тягнуться один до одного. Їм може бути погано разом, але порізно їм ще гірше.

А найголовніше, у цьому союзі ніколи не настане моменту ясності, ніколи не буде визначено лідера, не з’явиться людина, яка відповідає за щось важливе або здатна керувати другим. У цій парі може нескінченно тривати боротьба за владу, до того ж, у вкрай нестандартному вигляді – якщо зазвичай борються за те, щоб стати лідером, тут же вони боротимуться за те, щоб не бути ним, щоб не брати на себе жодної відповідальності. Дивний і дуже рідкісний союз, чи не так?

Сумісність в любові жінки-Близнюки та чоловіка-Овен

У коханні тут також все дуже непросто. З одного боку, жінка-близнюки, нездатна зациклюватися на чомусь одному і виявляє постійність лише в одному – у своїй непостійності та відсутності послідовності. З іншого боку чоловік-телець зі своїм спокоєм, розміреністю, повільністю, планомірністю та підозрілістю. Тут кожен грає на своєму полі, кожен живе у своєму світі, і вони одне ціле. І це круто, адже по суті союз цих двох протилежних особистостей якраз і тримається на тому, що вони не зазіхають на світи один одного.

Advertisement

Проблеми у коханні можуть виникнути лише на тлі недовірливості та підозрілості чоловіка-тельця. Якщо Телець почне в чомусь підозрювати свою подругу, якщо він почне сумніватися в її щирості, або якщо його почне лякати її непостійність, скритність і раптова нетовариство, то тоді в любові почнуться проблеми. Якщо в Тельця вселяється недовіра, то викорчувати з його свідомості вже ніхто і ніщо не зможе.

Поради чоловікові-Овну

 • не посягайте на її свободу та незалежність;
 • дайте їй більше влади, ніж хоче;
 • частіше хвалите її і підтримуйте у будь-яких починаннях;
 • частіше розмовляйте з нею до душі;
 • Виявіть ініціативу в ліжку.

Поради жінці-Близнюкам

 • не намагайтеся його розворушити та прискорити – тиск дратує Тельців;
 • не критикуйте його за повільність та надмірну обережність;
 • не намагайтеся відчувати його терпіння – воно вибухонебезпечне;
 • не давайте йому приводів для ревнощів чи недовіри;
 • постарайтеся пристосуватися до його способу життя;
 • менше керуйте ним.

Сумісність у шлюбі Жінка-Близнюки та чоловік-Овен

У шлюбі, звичайно, не обійтися без проблем, особливо у випадку, коли в сім’ю перетворюється спілка таких різних знаків Зодіаку, як чоловік-телець та жінка-близнюки. Тут і гороскоп, і сумісність, обіцяють дуже бурхливе особисте життя і масу адреналіну. У цій сім’ї ніколи не буде місця спокою – тут є місце лише емоціям, переживанням, ревнощі та вічним претензіям. І тим не менше, шлюб може в цьому випадку виявитися напрочуд міцним.

Є один фактор, на якому може триматися добробут у шлюбі між Тельцем та Близнюком. Цим фактором є хороша сексуальна сумісність. А якщо чоловік-телець відмовиться від своєї любові до сталості та навчиться постійно дивувати жінку-близнюка, то тоді у шлюбі їх може настати зовсім гармонія. На яку жоден з них точно навіть не розраховує.

А головне, існує велика ймовірність того, що з такої пари можуть вийти чудові батьки. Один батько (мати-близнюк) весь час даруватиме дітям позитив та енергію, тоді як інший (тато-телець) зможе навчити дітей відповідальності та забезпечити стабільністю.

Переваги та плюси спілки

Основу ж перевагу союзу, створеного з жінки-близнюка та чоловіка-тельця, це те, що в їхній сім’ї завжди буде порядок у плані фінансів, витрат, стосунків та цілей, адже чоловік Телець зробить усе для того, щоб у його сім’ї було все вищеназване. і візьме всю відповідальність на себе, навіть якщо до цього довго чинитиме опір лідерству. Він не лідер, але в результаті із задоволенням прийме лідерство та візьме забезпечення сім’ї стабільністю на себе.

Плюс, як уже говорилося раніше, у цій парі чудова сексуальна та батьківська сумісність. Що в одному, що в іншому, ні напевно доповнюватимуть один одного всім тим, чого багатьом парам просто не вистачає.

Advertisement

Недоліки спілки

Найголовніший недолік таїться у різниці темпераментів та способу життя. Тельцю-чоловіку просто не зрозуміти тієї метушливості і тієї непостійності, якими виблискує його супутниця, а її може сильно дратувати його постійність, монотонність, повільність і неготовність ризикувати. Нудно один з одним їм не буде, але дратувати один одного вони точно почнуть вже через якийсь час. Плюс. Вони навряд чи зможуть перевиховати одне одного.

Ще один недолік полягає у різних поглядах на життя. Вона може весь час метатися від мети до мети, так і не визначившись з тим, яка з них важливіша, а Телець цього ніколи не зрозуміє і дратуватиметься від того, що дружина критикує його за планомірність та правильність. Та й у спілкуванні з людьми можуть виникати проблеми, особливо в моменти, коли обоє опиняться в одній компанії.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве