Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Терези: сумісність знаків зодіаку

Published

on

Жінка-Близнюки та чоловік-Терези сумісність знаків

Гороскоп сумісності таких знаків Зодіаку як Терези та Близнюки, пророкує парі, створеній з їхнього союзу, довге та дуже щасливе спільне життя. Вважається, що жінка-близнюки та чоловік-терези, це найсумісніші знаки з усіх інших. Сумісність у разі може спостерігатися у всьому без винятку: у почуттях, у коханні, у побуті, в емоціях, у непередбачуваності, у відношенні до життя і навіть у образах того самого життя.

Загальна характеристика пари Жінка-Близнюки та чоловік-Терези

У такому союзі ніколи не буде ні на чому не заснованих сварок або скандалів, у цьому союзі ніколи не буде ревнощів, незрозумілих і безпідставних, як із Левом чи Скорпіоном, і при цьому буде максимальне порозуміння, таке, про яке багатьом парам залишається лише мріяти.

З боку може здатися, що чоловік-терези і жінка-близнюки не такі вже й сумісні, бо у них багато відмінностей, навіть у їхній поведінці та сприйнятті всього, що відбувається навколо. Але насправді вони мають неймовірну сумісність. Наприклад, взяти навіть ставлення один до одного – вони обоє мінливі та непостійні, і обидва знають, як це погано, коли хочеш чогось нового, але не можеш цього отримати. І вони обидва знають, як це, коли хтось намагається зазіхнути на свободу і незалежність – тому один одного вони ні в чому ніколи і не обмежуватимуть. При цьому в них навряд чи колись зникне інтерес один до одного. Вони завжди будуть цікаві один одному, завжди будуть бажати бути поруч.

А плюс до всього, між чоловіком Терезами та жінкою Близнюками може зав’язатися відмінна справжня дружба, така, якою вона й має бути. Адже що найважливіше у відносинах? Правильно, справжнє порозуміння та дружба!

Сумісність в любові Жінки-Близнюки та чоловіка-Терези

Якщо жінці-близнюкам вдалося отримати любов і пошану чоловіка-терези, то можна сказати, що їй дуже сильно пощастило, адже ніхто інший ніколи не розумітиме її так само добре, як зможе розуміти її чоловіка-терези. У коханні в цій парі можуть виникати проблеми, в першу чергу, що ґрунтуються на взаємній непостійності, проте, як би там не було, а до розставання на дрібниці в них навряд чи дійде. У таких парах зазвичай всім править пристрасть, порозуміння, взаємна нестримна і нескінченна симпатія, любов, емоції та почуття, настільки сильні, наскільки сильні рідко хто взагалі відчуває.

Advertisement

Важливо – у коханні між жінкою Близнюком та чоловіком Терезами завжди буде рівноправність. Вони ніколи не будуть сперечатися за владу та лідерство та нав’язувати одне одному свою думку. При цьому негласним лідером у цих відносинах, напевно, стане саме жінка-близнюки. Саме вона і може стати тією ланкою в цих відносинах, на якій триматиметься все без винятку: любов, почуття, пристрасть, тяжіння представників обох знаків Зодіаку.

Не можна не відзначити і те, що це, за своєю суттю, союз дуже інтелектуальних знаків Зодіаку, і на цьому насамперед і ґрунтується їхня сумісність у коханні. Вони завжди знайдуть спільні теми для розмови, завжди порозуміються, в їх спілкуванні не буде непорозуміння. Дивно, але навіть у найспірніші моменти вони не зможуть ґрунтовно посперечатися один з одним – їхнє кохання не дозволить їм сваритися через розбіжності.

Поради чоловікові-Терези

 • ніколи не давайте їй приводів для ревнощів;
 • не брешіть і не лестить їй – ненавидить брехунів;
 • ніколи не посягайте на її свободу та незалежність;
 • частіше обсипайте її компліментами, але щирими;
 • не критикуйте її за недоліки;
 • станьте її другом та соратником у всьому без винятку.

Поради жінці-Близнюкам

 • не намагайтеся розгадати його почуття (Терези цього не люблять);
 • не демонструйте своє лідерство;
 • менше критикуйте його;
 • підтримуйте його у всіх його ініціативах;
 • спокійною реагуйте на його критику – Терези занадто прямолінійні.

Сумісність у шлюбі чоловіка-Терези та жінки-Близнюків

Для того, щоб у шлюбі між такими представниками, як чоловік-терези та жінка-близнюки, була гармонія та порозуміння, насамперед обом потрібно запам’ятати одну просту істину – треба поважати думку та особистий простір партнера. Вони обидва незалежні та волелюбні, обидва цінують свободу, і їм потрібно навчитися взаємно поважати ці фактори.

Не менш важливим є й інше – жінка-близнюки має навчитися йти на поступки. Наприклад, на поступки доведеться йти в плані переваг – чоловік-терези напевно любитиме виходити в люди і блищати в суспільстві своєю інтелектуальністю. Жінці Терезам це не потрібно, але виходити і робити це заради свого чоловіка їй точно доведеться. А по-друге, треба змиритися з тим, що її чоловік буде весь час на увазі, що він буде людиною, якою всі навколо захоплюватимуться.

Ще один не менш важливий момент – гармонія буде досягнута тоді, коли жінка-близнюки звикне до думки про те, що чоловік-ваги завжди буде потребувати її порад, її заступництва, її повчання. І не варто сприймати це як слабкість. Навпаки, це не слабкість, а сила, адже багато в чому саме від уміння наслідувати кохану людину і залежить особиста успішність та гармонія в парі. Так, у шлюбі у цієї пари може бути все добре, до певного часу, але рано чи пізно все одно доведеться йти на поступки та компроміси, і йти на них доведеться саме жінці.

Переваги та плюси спілки

Що ж до плюсів пари, в якій зійшлися жінка-близнюки та чоловік-терези, то до них можна зарахувати практично все. Пристрасть, любов, щирість почуттів, повага до думки партнера, вміння спілкуватися на рівних на різні теми, загадковість натур обох половинок, взаємна емоційність – все це буде в такій парі повною мірою. А також тут чудова ще й сексуальна сумісність. Вони ніколи не втомляться фліртувати один з одним, їхнє взаємне тяжіння ніколи не вичерпається – навіть після розлучення вони все одно будуть тягнутися один до одного щоразу, коли їхні погляди перетнуться.

Advertisement

Недоліки спілки

Найпоширеніша проблема, що наздоганяє пари. Ті, хто складається з жінок-близнюків і чоловіків-терезів, це проблема відсутності будь-якого зв’язку, крім почуттів один до одного. Як тільки кохання вичерпується, пара розсипається, і завадити цьому процесу вже нічого не зможе. Вони можуть ще довго прожити разом, без любові та сильних почуттів, але рано чи пізно пара все одно розвалиться.

Ще один мінус полягає в тому, що в цій парі завжди лідерство належатиме саме жінці Близнюку, людині, у якої під впливом стихії буде дуже складний характер. Чуттєвим і обожнюючим баланс у всьому Терезах буде важко змиритися з її бурхливим темпераментом і натурою, що вічно рухається вперед, з її дієвістю.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве