Connect with us

Гороскоп

Жінка-Близнюки та чоловік-Водолій: сумісність знаків в шлюбі та сексі

Published

on

Про союз, у якому є жінка-близнюки та чоловік-водолій, можна говорити нескінченно. Гороскоп сумісності в даному випадку пророкує чисте, сильне, яскраве і дуже пристрасне кохання, відносини, в яких представники обох знаків Зодіаку будуть по-справжньому щасливими. У такій парі не буде лідерів, начальників або домінуючих особистостей – у цій парі обидві половинки рівні, обидві однаково поважають думку один одного, і що не менш важливо, обидва вміють прощати один одному будь-які провини так, як цього не може ніхто інший.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Представники цих знаків Зодіаку багато в чому схожі, однакові. Це стосується і темпераменту, і звичок, і способів життя. І саме це і може стати для такого союзу тією самою клейкою речовиною, на якій стосунки і триматимуться довше, ніж, здавалося б, могли насправді.

Зазвичай кохання між жінкою Близнюком та чоловіком Водолієм виникає спонтанно, різко, раптово, найчастіше навіть з першого погляду. Нерідко можна почути про таку пару, мовляв, вони знайшли одне одного. І справді, «вони знайшли один одного», адже сумісність їх у коханні та стосунках така, що викликає лише захоплення. Пристрасть, ніжність, вогняне яскраве кохання, симпатія, турбота один про одного і увага, що приділяється в рівній долі кожної з половинок – все це здатне перетворити цей союз, ці стосунки, у пару, в якій не буде місця, ні сваркам, ні скандалам, ні навіть ревнощів, до яких зазвичай Близнюки схильні. Але це не головне – головне у тому, що з представників цих знаків Зодіаку однакові погляди життя, однакові способи життя. Ну і звичайно, пара, в якій у обох половинок однакові цілі, просто не може не бути міцною.

В любові

У коханні між жінкою Близнюком і чоловіком Водолієм є перспектива тривалих стосунків і дуже міцного союзу. Ці знаки Зодіаку багато в чому схожі, а в іншому взагалі доповнюють один одного. Творча натура фантазера-водолія доповнюється загадковістю і непередбачуваністю рухливої ​​заводіли дівчини-близнюка, тоді як їй самій завжди будуть цікаві погляди її супутника, такі дивні і часом дуже незрозумілі. Іншими словами, у цьому союзі все і завжди має бути добре.

У коханні, безумовно, не обійтися і без шорсткості у вигляді невеликих сварок і скандалів, але в цій парі вони легко переростатимуть у пристрасне примирення. Зате весь час вони не переставатимуть захоплюватися один одним. Навіть спільне постійне проведення часу не зможе їм набриднути – вони відпочивають, радіють життю, спілкуються з іншими людьми разом. Навряд чи представників цієї пари ви зустрінете порізно.

Advertisement

Хороша сумісність у представників цих знаків Зодіаку у любові, а й у ліжку. Вони завжди будуть задоволені один одним, завжди обоє будуть на піку насолоди. Взаємна схильність до фантазерства та експериментів становитиме їх постільним втіхам гарну компанію – у результаті навряд чи когось із них потягне «ліворуч».

Поради чоловікові

 • не критикуйте її за непередбачуваність та непостійність;
 • більше розмовляйте з нею про все, що спаде на думку;
 • не чекайте від неї ревнощів – її не домогтися у вашому випадку;
 • частіше відпочивайте у великих кампаніях із нею;
 • не відмовляйте собі у спільному відпочинку;
 • проявляйте максимум ніжності та турботи.

Поради жінці

 • звикніться з його періодичним безумством (веселістю);
 • постарайтеся бути трохи передбачуваною для нього;
 • ніколи не давайте приводів сумніватися у вашій чесності;
 • виявіть терпіння;
 • підтримуйте всі його ініціативи.

Сумісність у шлюбі

Найголовніше, що чекає на обох представників цих знаків Зодіаку в шлюбі, це відсутність спокою. Тут нудьгу просто немає місця, ці люди завжди будуть чимось зайняті, відпочивати, веселитися, подорожувати – сидіти на місці вони не стануть. І від цього їхній шлюб стає з часом лише міцнішим. Щоправда, через це у них може до останнього моменту не бути дітей, бо їм обом страшно уявити, як це, приділяти час комусь ще, окрім себе коханих.

Тим не менш, рано чи пізно у шлюбі жінки-близнюка та чоловіки-водолія все ж таки настане час, коли вони обоє захочуть не просто жити разом, а й створити повноцінну сім’ю. Але тоді їм головне ні в якому разі не потонути в метушні та повсякденній рутині сімейного життя, у побуті – якщо це станеться, у шлюбі вони щасливими вже тоді не будуть, а до розлучення залишиться лише один крок.

Зате можна точно сказати, що, поки в шлюбі вони насолоджуються виключно собою та один одним, щасливими будуть обоє. У їхньому шлюбі не буде місця ревнощів, сильних скандалів, боротьби за владу та лідерство, або ж сильних істериків. У шлюбі ці люди можуть бути по-справжньому щасливими. Якщо звичайно, комусь із партнерів не стане нудно зі своєю другою половинкою. Щойно комусь стане нудно, на шлюбі можна буде поставити хрест.

Переваги та плюси спілки

Одна з переваг спілки жінки-близнюка з чоловіком-водолієм, це взаємне бажання постійно рухатися вперед. Їм ніколи не стане нудно один з одним, вони весь свій час проводять у подорожах, пошуках пригод, веселощів і застіллях. Їхнє життя веселе і яскраве, про таке багатьом залишається тільки мріяти. І головне, що ніколи ніхто з них не стане за це критикувати другу половинку – адже вони однакові в цьому плані.

Плюс, сумісність цих знаків Зодіаку полягає ще й на взаємному доповненні. Чоловік-водолій зможе допомогти жінці-близнюкові побачити світ таким, який він є насправді, а вона допоможе йому розслабитися і навчитися просто отримувати від життя задоволення, хоч би якою вона була.

Advertisement

Недоліки спілки

Найбільший недолік цієї пари полягає в повній відсутності будь-якої серйозності до певного часу. Вони дуже люблять себе коханих, і надто сильно дорожать своєю свободою обоє, щоб присвячувати життя дитині, що раптово з’явилася. Але з іншого боку, якщо вже вони й зважилися заводити дітей, то це рішення, напевно, буде зваженим.

Ще один недолік – нездатність правильно і розумно витрачати гроші і жити на майбутнє. У них ні в кому немає можливості відкладати гроші або хоча б бережливо їх витрачати. Вони марнотрати, що жінка-близнюки, що чоловік-водолій. Зрештою, природно, комусь із них може набриднути вічна нестача грошей і відсутність будь-якого капіталу, і тоді ось і може настати переломний момент у їх, здавалося б, міцних та довговічних стосунках.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве