Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діва та чоловік-Близнюки: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Діви чоловік-Близнюки

Зодіакальний гороскоп сумісності на випадки, коли в парі стикаються лобами жінка-діва та чоловік-близнюки, припас трохи негативу. Справа в тому, що сумісність у такій парі не буде гарною – більш того, вона близька до нуля, що й не дивно, адже представники цих знаків Зодіаку настільки різні, що разом вони не те, щоб не повинні, але й не зможуть. ні за яких умов.

Загальна зодіакальна характеристика пари

У них дуже багато різного, і стосується це не тільки побутових питань, а й усього іншого: поглядів на життя, захоплень, уподобань, стилів життя, звичок, любові і всього-на-всього…

Складається враження, що представники цих знаків Зодіаку з різних планет, як з різних всесвітів. Вони по-різному дивляться на життя, у них різні цілі та переваги, вони хочуть різного і не вважають за потрібне миритися з тим, що партнер думає зовсім інакше. У побуті та стосунках жінка Діва та чоловік Близнюки будуть дуже нещасливі. Конфлікти, істерики, сльози, образи та розчарування не змушують довго чекати в таких відносинах. Хоча з іншого боку, це дуже яскравий, помітний союз, і якби не така погана сумісність, то разом вони могли б побудувати справді добрий, ефективний дует. Втім, бувають і винятки.

Чоловік-близнюки, до речі, може перетворити життя планомірної і дуже ревнивої жінки Діви на справжнісіньке Пекло. Він зі своєю незалежністю та волелюбністю просто ніяк не зможе змиритися з тим. Чого від нього вимагатиме його жінка. Та й вона всією своєю ревнощами і вічними невдоволеннями буде всіляко зіпсувати йому життя. Загалом, ідеальний варіант – щоб така пара ніколи не трапилася.

В любові

У коханні між жінкою-дєвою та чоловіком-близнюком стільки проблем зазвичай, що з такою кількістю не зжитися навіть найсильнішій і морально стійкій людині. Хоча на початку відносин, якщо звичайно Діва і Близнюк звернуть один на одного увагу, їх може навіть тягнути один до одного. Тягнути їх може новизна, незрозумілість, незвіданість…

Втім, рано чи пізно в коханні все одно настане у них момент, коли вони почнуть розчаровуватися один в одному і виявляти максимум взаємного невдоволення. Як би там не було в коханні, як би вони не закохалися, все одно їм немає місця поряд. Жінка Діва завжди буде нещадно пиляти свого партнера Близнюка, критикувати, виправляти, повчати та перевиховувати. Він же, чоловік Близнюк, робитиме все те саме, але вже по-своєму. І ніколи, ніколи вони не змиряться один з одним.

Advertisement

Зате є і фактор, в якому у жінки-дівки та чоловіка-близнюка може бути завидна стабільність. Цей фактор – ліжко. У ліжку вони не отримають неймовірної кількості задоволення, але будуть задоволені. Тут у них стабільна та гарна сумісність. Правда, допитливому Близнюку все одно колись стане мало того, що є, і тоді він обов’язково вирушить шукати нових відчуттів.

Поради чоловікові

 • не критикуйте її за планомірність та нудність;
 • не намагайтеся її перевиховати;
 • більше часу проводите з нею наодинці;
 • навчіться жертвувати свободою заради неї – їй це сподобається;
 • будьте простіше та передбачуваною, хоча б для неї однією.

Поради жінці

 • постарайтеся якнайменше його критикувати;
 • ніколи не зачіпайте його самолюбство;
 • не намагайтеся перевиховати – не вийде;
 • не будьте надто нав’язливою;
 • менше говоріть з ним на задушевні теми – йому це нудно;
 • менше ревнуйте.

Сумісність у шлюбі

Перебуваючи у шлюбі, що чоловік-близнюк, що жінка-діва, обидва обов’язково будуть нещасними. І вина за це лежить на обох. Ну ніяк вони не зможуть навчитися приймати один одного такими, якими є насправді, і ніколи жоден не залишить спроб перевиховати другу половинку. І саме тому й можна відразу ж винести вердикт – щастя у шлюбі Діви-Близнюка не бути.

В ідеалі, щоб досягти гармонії у шлюбі, обом потрібно навчитися поступатися і бути хоч трохи м’якшим щодо другої половинки. Наприклад, жінці Діві треба перестати пиляти партнера з приводу і без нього, перестати ревнувати його до друзів та подруг, і стати більш розкутою. У той же час чоловікові Близнюку потрібно перестати постійно провокувати її на ревнощі та невдоволення. Як тільки обоє підуть назустріч, у шлюбі з’явиться і гармонія, і порозуміння, і кохання. Але знову ж таки, все це велика рідкість.

Зате може бути у шлюбі між Близнюком та Дівою ще й великий плюс. Цей плюс стосується партнерства. Можливості створити міцний та дуже ефективний діловий союз. Як партнери, представники цих знаків Зодіаку зазвичай дуже непогані. Разом вони можуть багато чого досягти. Адже обидва здатні відкинути всі протиріччя та справи у бік заради досягнення успіху у тій чи іншій справі. Головне, щоб Близнюк був зацікавлений у тому, у чому зацікавлена ​​і Діва. Інакше союзу не бути!

Переваги та плюси спілки

А що стосується переваг відносин між жінкою-дєвою та чоловіком-близнюком, то їх можна перерахувати на пальцях. Так, один з плюсів такого союзу, це можливість створення відносин хороше ділове партнерство, по-справжньому ефективне, здатне принести хороші плоди обом половинкам. Адже це велика рідкість, щоб партнери по відносинам могли разом працювати і досягати своїх цілей.

А другий плюс полягає у вихованні дітей. Вони різні, а отже, по-різному виховуватимуть дітей. Один подарує їм веселість, оптимізм, навчить жити на повні груди і радіти життю. Інший, мати-діва, може навчити дітей тому, без чого не досягти щастя у житті – відповідальності, пунктуальності, планомірності, серйозності. Загалом кожен може принести користь дітям і привнести щось своє у виховання.

Advertisement

Недоліки спілки

У цій парі безліч недоліків, відносини в цьому випадку просто переповнені мінусів. Це і вічні невдоволення взаємного характеру, і дуже погана сумісність у поглядах на життя, і неймовірно різні стилі життя, і ревнощі, і нерозуміння одне одного, і навіть різні цілі та переваги. Можна нескінченно перераховувати причини, через які такому союзу краще просто не існувати.

Мало того, що жінки Діви у своїй більшості педанти, прискіпливі, нещадні, гострі, що вічно критикують усіх навколо, так ще й чоловіки Близнюки є інтриганами, провокаторами. Вони ніяк не зможуть ужитися, їх обох дратує те, чим живе партнер.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве