Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діва та чоловік-Діва: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Діви чоловік-Діви

Відносини, в яких зливаються докупи два представники одного і того ж знака Зодіаку, завжди складні, і про це свідчить і зодіакальний гороскоп сумісності. І так само справа і у випадку, коли в одних відносинах лобами стикаються два представники знака Діва. Дуже велика схожість, це, звичайно, дуже добре, але не в даному випадку. Справа в тому, що в даному випадку, що чоловіки-дівки, що жінки-дівки, намагаються якомога рідше помічати свої ж власні недоліки. А в таких відносинах вони дивитимуться один на одного, як у дзеркало, бачачи всі свої недоліки в партнері – не дратуватися цим просто не вдасться.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Загалом сумісність двох представників такого знака Зодіаку як Діва, досить непогана. Вони багато спільного, вони сумісні й у цілях, й у уподобаннях, й у захопленнях, й у способах життя, і навіть у поглядах спільне життя. При цьому, що найнеймовірніше, так це те, що Діви, на відміну від інших знаків, здатні будь-яку справу робити разом – тобто, з двох Дів можуть вийти ще й хороші партнери, чи то в роботі, чи кар’єрі, чи в побуті.

Єдиний великий мінус відносин між представниками одного знака Зодіаку, як і у випадку Дев, це те, що в такому випадку обидва партнери дуже передбачувані один для одного. І так, чоловіки-дівки, як і жінки-дівки, люблять передбачуваність і дуже планомірні, але тут передбачуваності настільки багато, що обом вона може набриднути. Доведеться обом багатьом жертвувати і намагатися внести у стосунки більше фарб і загадковості, чого у випадку Дів не так вже й легко досягти.

В любові

У коханні у чоловіка-дівки та жінки-дівки все дуже непросто влаштовано. З одного боку, вони схожі і вимагають від партнера одного і того ж, але з іншого, чоловік-діва може мати стереотипи про те, якою має бути його жінка, що вкрай відрізняються від опису його партнерки жінки-дівки. І повірте, якщо ви не відповідаєте цим стереотипам, то вам не бути з ним. І взагалі, чоловіки Діви, на відміну від жінок, у коханні надто непрактичні, вони, здавалося б, бажають елементарного, але водночас завжди не того, що вже є.

Жінка Діва у коханні трохи простіше. Бачачи у своєму чоловіка ті ж недоліки, якими наділена сама, вона не стане з ними боротися, та й приймати дружина-дівчину буде таким, який він є. Плюс, такій жінці не багато і потрібно: турбота чоловіка, відповідальність, серйозність, розуміння, гармонія в коханні. Якщо чоловік зможе все це дати їй, вона для нього зробить все, що тільки зможе.

Але як би там не складалися справи у коханні, а у дружбі, спілкуванні та ліжку між двома Дівами завжди знайдеться місце для гармонії. У ліжку вони можуть насолоджуватися один одним і отримувати те саме, що й дають. У спілкуванні вони ще простіше – якщо у коханні їхні погляди можуть розходитися, то спілкуванні все інакше. Безліч спільних тем, цікаві розмови, однакові погляди не рідкість у цих відносинах.

Advertisement

Поради чоловікові

 • ніколи не намагайтеся її перевиховати;
 • не акцентуйте увагу на її недоліках – вони є і у вас;
 • не ревнуйте без явного приводу;
 • намагайтеся більше часу проводити за спільною справою;
 • виявляйте ініціативу у ліжку.

Поради жінці

 • не намагайтеся хитрувати – він обов’язково розкусить вас;
 • не давайте волю емоціям та ревнощів;
 • більше розмовляйте з ним до душі;
 • виявите максимум розуміння;
 • частіше хвалите його, кажіть йому компліменти;
 • у ліжку довіртеся своїй інтуїції.

Сумісність у шлюбі

Якщо чоловік-діва і жінка-діва і уклали шлюб, то, напевно, він обдуманий. У шлюбі два представники знака Діви можуть зіткнутися з масою проблем, але зрештою, якщо шлюб укладено, то вже жодна суперечність і жодна сварка не зруйнують його. Головне, щоб обидві половинки цієї пари навчилися довіряти один одному і відкриватися, адже саме на ґрунті недовіри та замкнутості обох у цій парі можуть початися проблеми.

Дуже допомогло б досягти гармонії у шлюбі загальне заняття, якась спільна мета, до якої обидва йшли б слід у слід. У шлюбі двох Дів може бути реальна гармонія лише тоді, коли обоє займатимуться чимось однаково важливим, а бажано, чимось одним на двох. Цю пару може зміцнити здорове, чесне, ефективне та корисне партнерство. Це може бути спільний бізнес, виховання дітей, налагодження побуту чи ще щось – не має значення.

А ще у шлюбі чоловік Діва та жінка Діва зможуть досягти щастя тоді, коли навчаться прощати один одному провини. Тим більше, що обидва можуть робити ті самі помилки. А навчившись їх прощати, Діви навчаться і не робити їх у майбутньому. Та й взагалі, у шлюбі між двома Дівами все залежить насамперед від взаємності, від партнерства, від чесності та рівноправності.

Переваги та плюси спілки

А з перевагами стосунків у разі союзу двох Дів і справи справді прекрасніші нікуди. Вони доповнюють один одного, цінують партнерів, завжди намагаються дати все те, чого самим не вистачає, і цим задовольняють потреби один одного. Взаєморозуміння, чесність, відданість – ось те, завдяки чому стосунки можуть влаштовувати та приносити користь, і жінці Діві, і чоловікові Діві. Головне, щоб з’явилася довіра і щоб кожен навчився бути більш відкритим – тоді все в цих відносинах буде складатися якнайкраще.

Втім, кожний випадок може стати винятком. Де одним добре, іншим цілком може бути навпаки.

Недоліки спілки

Найбільший недолік у відносинах між чоловіком Дівою та жінкою Дівою полягає у занадто великій передбачуваності. Разом з ним може стати занадто нудно, адже вони знають один одного, як себе особисто, і можуть передбачати один одного. Адже нудьга ніколи не йде на користь відносинам. Цим відносинам дуже не завадить енергетичне, емоційне підживлення.

Advertisement

Ще один мінус, це взаємне бажання перевиховати один одного, навіть незважаючи на те, що, за великим рахунком, перевиховувати в такому разі вони намагаються самих себе. І взагалі це дуже заплутані стосунки. Їхнє спілкування нагадує спілкування із самим собою через дзеркало.

А плюс до всього є ще один великий мінус – обидва дуже ревниві і не дозволять ніколи і нікому претендувати на партнера. За найменшої підозри на загрозу власності, роль якої відіграє партнер, починаються ревні істеричні сварки, скандали, недовіра та інтриги.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве