Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діва та чоловік-Козеріг: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Діви чоловік-Козеріг

Відносини між жінкою-дєвою та чоловіком-козерогом схожі на безтурботне море. Зодіакальна сумісність у цій парі настільки висока, що, здавалося б, більш сумісної пари просто не знайти. Та й гороскоп у цьому випадку пророкує лише гарне: теплі та ніжні відносини, вірність, порозуміння, здатність доповнити один одного і давати один одному те, чого потребує партнер.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Це ідеальний союз. Але збоку може здатися, що це дуже нудні стосунки, надто вже нав’язані та надумані. Хоча насправді все не так – просто спокій у цих відносинах, спокій, світ, якраз і є тим, чого обоє потребують.

Ви не зустрінете жінку Діву і чоловіка Козерога, що сидять на лавочці в парку, одночасно зітхають і насолоджуються кожним новим поцілунком. У них у відносинах ви не знайдете пристрасті та непомірного кохання, тисяч троянд і ванн, оповитих пелюстками троянд. Їхні стосунки тримаються не на пристрасті, не на коханні в такому її вигляді, в якому її звикли бачити інші – у їхні стосунки куди важливіші інші фактори. Грунтовність, впевненість у партнері та завтрашньому дні, довіра, порозуміння, взаємна поступливість – ось те, на чому тримаються стосунки Козеріг-Дєва.

І більше, незважаючи на те, що збоку здається, ніби їм нудно, насправді це не так. Їм не нудно, і нудними із стосунку не назвеш. Просто в них інші цінності та переваги, цілі. Так, Козеріг весь час придумуватиме нові цілі, і разом вони будуть їх досягати, разом вони можуть вирушати в пригоди, подорожувати, пізнавати щось нове і вчитися чогось невивченого – так вони й борються з нудьгою. Тож нудно їм точно не повинно бути.

В любові

У коханні між жінкою-дєвою та чоловіком-козером навряд чи будуть непорозуміння, сварки та недомовленості. У цій парі, навпаки, все йде своєю чергою і так, як це потрібно обом. Але до слова буде сказати про те, що стосунки стосуватимуться саме на Козерога. Чоловік Козеріг, це зазвичай людина, яка приймає свою половинку такою, якою вона є насправді, а значить, вона прийме Діву такою, якою вона є, не намагатиметься її перевиховати або змінити, і задовольнить кожною її рисою, поганою і доброю. все це, природно, буде оцінено Дівою гідно.

Advertisement

У коханні між Козерогом і Дівою все настільки просто і прозоро, що важко навіть уявити таке. Вони приймають один одного такими, якими є, вони не сперечаються, і рідко сваряться, у них у коханні вічний штиль, спокій, і їм вони і насолоджуються. Правда, Діві будь-якої миті все це може набриднути, і тоді Козерогу доведеться нелегко, адже вгамувати спрагу пригод, що увірвалася в життя Діви, дуже нелегко.

Зате є ще купу моментів, завдяки яким у коханні між жінкою-дівою та чоловіком-козером завжди буде гармонія. Наприклад, це спільні теми для розмови, спільні погляди на життя і довкола, спільні інтереси і захоплення, спільні цілі. Хороший союз, спокійний, простий, прозорий – мрія кожного.

Поради чоловікові

  • ніколи не намагайтеся спитати з нею;
  • намагайтеся більше часу проводити наодинці з нею;
  • кажіть їй більше компліментів;
  • будьте ініціативним, особливо у ліжку;
  • не відкидайте її увагу, інакше не побачите його взагалі.

Поради жінці

  • не критикуйте і не чіпляйтеся до нього;
  • частіше поступайтеся і будьте максимально жіночною;
  • не наводьте паніку у складних ситуаціях – Козероги не люблять панікерів;
  • не давайте приводів для ревнощів;
  • не змушуйте його бути лідером у парі.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-діви та чоловіка-козерога може бути гармонія, якщо сама Діва захоче бути такою, якою її хоче бачити Козеріг. І в цьому немає нічого складного – все, що їй потрібно, це витягти заховану в глибинах свідомості романтичність, чуттєвість та емоційність, і якомога глибше сховати скепсис та обожнювання критики. Щойно Діва перестане критикувати свого обранця-козерога, у шлюбі з’явиться справжня гармонія.

Окрім іншого, у шлюбі цей союз може скріплювати ще й партнерство. Діва та Козеріг можуть стати відмінними партнерами. Разом вони можуть досягти будь-якої мети, чи це кар’єрне зростання, матеріальне забезпечення чи щось захмарне. До того ж, обоє принесуть користь – жінка Діва допоможе своєю планомірністю та цілеспрямованістю, жагою до всього найкращого, а чоловік Козеріг допоможе своєю терплячістю, наполегливістю та стрімкістю.

Чи можуть виникати труднощі у шлюбі між представниками цих знаків Зодіаку? Можуть і не маленькі! Але вся суть цього союзу полягає в тому, що представники цих знаків легко йдуть на поступки один одному і завжди знайдуть вирішення будь-якої проблеми, таке, яке влаштувати обох. Адже такого багато пар намагаються досягти, але безрезультатно.

Переваги та плюси спілки

А ось плюсів у союзі, укладеному між чоловіком-козером та жінкою-дєвою, набагато більше. Наприклад, загальні риси, серед яких цілеспрямованість, настирливість, постійність, обов’язковість, відповідальність, планомірність, захоплення та переваги, цілі та багато іншого. На цих схожостях цей союз і може протриматися довше, ніж самі обидві половинки хотітимуть.

Advertisement

А найголовніша перевага цього партнерства полягає в тому, що у них гарна сумісність не лише у повсякденному житті, але також ще й у ліжку. Адже саме на «постільній задоволеності» і тримається більшість відносин. Жінка Діва знає, чого хоче її партнер, а чоловік Козеріг з радістю приймає це і дарує їй те, чого жадає вона. Ось така взаємна вигідна – всі задоволені, і обом добре.

Недоліки спілки

Найбільша проблема відносин між жінкою-дєвою та чоловіком-козерогом полягає в тому, що обидва вони занадто сухуваті і не вміють виявляти тих теплих почуттів, за які зазвичай багатьма і цінуються стосунки. Зрештою однієї з половинок може захотітися тепла та близькості, справжнього кохання зі пристрастю та пелюстками троянд. Ось тоді й почнуться проблеми у відносинах, до того ж, чималі, а такі, якими союз може бути зруйнований раз і назавжди.

Але є й інший недолік у цих відносинах. Він полягає у неготовності обох половинок змінюватись. Як би там не було, а вони ніколи не підуть на поводу одне в одного і завжди залишатимуться такими, якими є від початку. Навіть бачачи, що стосунки руйнуються, вони обоє пустять все на самоплив, сподіваючись, що все налагодиться, звісно ж, без їхньої участі.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве