Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діва та чоловік-Овен: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Діви чоловік-овен

Існує думка, що союз, в якому сходяться жінка-діва і чоловік-Овен, просто повинен бути проблематичним у всіх напрямках без винятку. Зодіакальний гороскоп сумісності на цей випадок взагалі говорить про неможливість створити пару, в якій будуть представники цих двох знаків Зодіаку. І, втім, з цим не посперечаєшся – надто вже різні натури, темпераменти, характери та уподобання у представників діви та Овна, надто вже вони різняться.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Буквально з цукерково-букетного періоду відносин має початися буря, у якій жодна з двох половинок не зможе стати переможцем. У цих відносинах буйність і волелюбність принципового Овна весь час зіштовхуватиметься з холодністю егоїстичністю жінки Діви, яка має на увазі лише власний світ, у якому вона якимось чином завжди виявляється правою. В загальному. Нелегкий тягар чекає на пару, в якій лобами зіткнулися чоловік-овен і жінка-діва.

Ці вигідніші, ніж бажані, і вигідні вони в першу чергу чоловікові Овну, який спочатку користуватиметься байдужістю і практичністю жінки Діви заради досягнення своїх цілей. А у Овна не так вже й багато цілей: свобода, відсутність критики, можливість правити у відносинах, отримати якнайбільше уваги від суспільства, і завжди і скрізь бути «білим і пухнастим», незалежно від ситуації.

Але рано чи пізно це набридне Діві, вона накопичить у собі якнайбільше образ і почне виливати їх назовні у вигляді нескінченних образ, причіпок, дрібних критик, невдоволень усім без винятку. І змиритися з усім цим чоловік Овен не зможе, хоч би як намагався.

В любові

Незважаючи на те, що у Овна та Діви надто різні інтереси, темпераменти та характери, пари, що складаються з чоловіка-овна та жінки-дівки, зустрічаються все-таки дуже часто. Більш того, часто ці пари тримаються дуже довго. А все завдяки тому, що на самому початку в коханні між цими знаками Зодіаку може зародитися такий вогник, який ні час, ні суперечки не зможуть погасити. Щоправда, у коханні між цими знаками все змінюється досить швидко, і якщо сьогодні вони томляться у коханні одне одного, то завтра можуть зненавидіти одне одного і розлучитися. Отже, тут готовим бути до всього…

Багато чого в любові між Овном та Дівою залежить саме від Діви та її поведінки. Жінка Діва має всі можливості (інструменти), які потрібні для того, щоб зробити відносини максимально міцними. Все, що їй потрібно, це стати більш уважною до нього і забути про такі поняття як лестощі та фальш.

Advertisement

І головне, щоб отримати любов чоловіка Овна, і зробити його своїм вічним партнером, Діві треба зробити все для того, щоб він був без розуму від неї в ліжку. Як тільки йому стане мало його партнерки, як тільки він зрозуміє, або запідозрить, що могло б бути і краще, піде, або, як мінімум, почне ходити «ліворуч». Щоправда, як би там не було, а задовольнити на всі сто відсотків Овна в ліжку не так уже й легко – він екстраверт у цьому плані, фантазер, експериментатор, увесь час жадає чогось нового і завжди чекає нових вражень. Прийде докласти жінці Діві чимало зусиль для його задоволення.

Поради чоловікові

  • не будьте власником, не обмежуйте її у свободі;
  • не ставте під сумнів її порядність, чесність;
  • більше часу проводите спільно;
  • не уникайте задушевних розмов із нею;
  • прийміть її такою, якою вона є, не перевиховуйте.

Поради жінці

  • у жодному разі не загрожуйте його свободі;
  • не переборщуйте з критикою;
  • ніколи не ставте під сумнів його чоловічі переваги;
  • виявляйте максимум ініціативи (у ліжку, стосунках загалом);
  • ніколи не давайте приводом для ревнощів.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка Овна і жінки Діви завжди будуть проблеми, як би вони не намагалися залагодити їх і уникнути появи нових. Але більша їх частина виникатиме з вини самого Овна, тобто з вини його темпераменту та характеру – він просто не здатний прийняти партнерку такою, якою вона є насправді, і весь час намагатиметься перевиховати її, змінити, підточити під себе.

Єдиний спосіб досягти гармонії у шлюбі, це перестати обом половинкам боротися з вадами партнера. Недоліки є у кожного, і в цьому конкретному випадку вони не такі вже й значні. Краще упокоритися з ними, і тоді у шлюбі з’явиться гармонія.

Ще один спосіб досягти гармонії у стосунках у шлюбі, це розділити захоплення та уподобання, хобі, мати кожному з партнерів щось своє, куди не лізтиме друга половинка. Окремі захоплення дозволять обом половинкам відпочивати один від одного, і це сто відсотків піде на користь, адже що жінка-діва, що чоловік-овен, дуже відходливі та забувають про всі образи дуже швидко – головне давати час на це.

Переваги та плюси спілки

Але є у стосунків між жінкою Дівою та чоловіком Овном і багато переваг. Наприклад, відразу впадає у вічі той факт, що їх тягне один до одного незважаючи на жодні розбіжності та відмінності в темпераментах. Їхня фізична взаємна тяга настільки сильна, що важко навіть уявити. Плюс, на руку грають й інші фактори: пристрасть, романтичність Овна, жіночність Діви, обопільне обожнювання нових вражень та жага до експериментів.

А в шлюбі на руку взагалі може зіграти їхню здатність працювати на одне спільне благо. Як партнери по бізнесу, роботі, вони можуть бути дуже корисні один одному і принести багато користі спільній справі.

Advertisement

Недоліки спілки

Найбільший недолік цих відносин полягає в різних темпераментах і манерах поведінки. Жінка-діва зі своєю буйною вдачею, вічними причіпками і дрібною, нехай і незначною, але все ж таки критикою, просто не зможе не зачіпати самолюбство і надмірно величезне його чоловіка-Овна. У той же час Овен, зі своєю нетерпимістю і необачністю, не може втриматися і постійно критикує свою обраницю – адже нічого простіше, ніж образити Діву.

А другий мінус полягає у вампіризмі чоловіка Овна – у цих відносинах Овен грає роль енергетичного вампіра, він увесь час «смокче всі соки» з боязкої, відстороненої та вразливої ​​Діви, і тим самим і руйнує стосунки. І жодній жінці-дівці не впоратися з цим…

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве