Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діви та чоловік-Рак: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Діви чоловік-Рак

Сумісність у разі пари, в якій об’єдналися чоловік Рак та жінка Діви, зазвичай на висоті, можна навіть сказати стовідсоткова. Гороскоп зодіакальної сумісності ж і говорить про те, що в цьому випадку фортеця пари настільки сильна, що найчастіше такі відносини тривають чи не до старості. Втім, йдеться тільки про пари, яких будуються на основі вікової зрілості – у разі юних Раків та Дів все набагато складніше.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Діви та чоловік-Рак

На відміну з інших сумісних пар, тут відносини здебільшого будуються не так на романтиці, пристрасті, взаєморозуміння і почуттях, але в партнерстві. У разі Діви-Рака саме партнерські відносини відіграють найважливішу роль. Вони обидва економічні, обидва прагнуть матеріальних благ та особистісного становлення, обидва мріють про кар’єрний успіх. Їх це й поєднує. З боку ж і зовсім може здатися, що їхні стосунки більше фікція, ніж справжнє кохання. Хоча насправді фальші та фікції тут немає – просто в даному випадку кожен знає, чого хоче, і обоє поділяють цілі партнерів.

Обидва партнери бережливі, економічні, практичні, планомірні, відповідальні, знаю ціну грошам і не люблять витрачати час на порожні мрії про нездійсненне, і це грає в союзі чоловіка-рака та жінки-дівки на руку стосункам. Рак може також допомогти Діві розкрити себе і відчути свою значущість. А Діви, у свою чергу, може обдарувати його натхненням та впевненістю у собі, рішучістю. Загалом, як не крути, а у всьому в цій парі проявляється партнерство, у всьому вони можуть принести один одному користь. Хороший союз, не пристрасний, не чуттєвий, але щирий і міцний, що рідко зустрічається у світі.

Сумісність в любові жінки-Діви та чоловіка-Рака

На самому початку відносин, під час цукерково-букетного періоду, у коханні вони можуть бути дуже непросто. Принаймні, доки вони не звикнуть один до одного. Але як довго вони не звикали, все одно їх тягне один до одного. Так, жінку-дівку дуже може приваблювати і магнітити чуйність, вихованість, надійність і загадковість партнера. А чоловіка-рака може приваблювати недосяжність, замкнутість та емоційність Діви. Загалом, взаємна потяг тут забезпечена.

Пізніше у коханні теж може настати важкий період, але тільки тоді, коли настане момент особистісного становлення обох половинок. Хоча у будь-якому разі все налагодиться, адже загалом вони досить схожі погляди життя і однакові погляди на матеріальний добробут. Тобто, у них може зав’язатися партнерство, на якому триматиметься гармонія і у коханні, і у стосунках загалом.

А ще гармонія в коханні може забезпечуватися відмінною сумісністю у ліжку. Тут вони точно будуть задоволені, адже обох тягне за собою чуттєвість, ніжність, близькість, без пристрасті і фальшивих емоцій.

Advertisement

Щоправда, збоку може здатися, що в коханні у цієї пари все дуже погано. Але це не так – просто насправді вони не бажають виставляти напоказ особисте життя. Понад те, вони можуть приховувати тривалий час відносини від суспільства. І повірте, дивуватися тут нічому – адже це Рак з його панцирем і Діва з її сором’язливістю і обережністю.

Поради чоловікові Раку

 • частіше вносьте у відносини новизну;
 • не забувайте про розмови про її проблеми та переживання;
 • не давайте приводу для прихованої образи та помсти;
 • будьте із нею максимально ніжним;
 • частіше кажіть їй компліменти, можна навіть лестити, але непомітно.

Поради жінці Діві

 • частіше хвалите його, щоб був впевненішим у собі;
 • не ставте під сумнів його лідерство;
 • приділяйте більше уваги його персони – у душі він егоїст;
 • виявляйте більше ініціативи у ліжку;
 • ревнощі – те, що він ненавидить найбільше;
 • не завадять стосункам із Раком загальні пригоди та інтриги.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-дівки та чоловіка-рака можуть виникати проблеми, як власне і в будь-якій іншій парі, але в даному випадку вони не є критичними. Одна з основних проблем, з якою зіткнеться чоловік Рак, це вічні причіпки його супутниці-діви, її критика з приводу без нього. До того ж, у більшості випадків критика та причіпки стосуватимуться саме побуту – поза побутом ситуація буде іншою, набагато позитивнішою.

Іншими словами, все, що потрібно цій парі, щоб у шлюбі була гармонія, це навчитися уживатися в побуті, знайди точки дотику у побутових питаннях. Тоді у шлюбі буде гармонія, а у почуттях стабільність. Ну а докласти максимум зусиль у цій справі доведеться саме Діві – тільки вона, переступивши через себе і почавши йти на поступки, може змінити ситуацію на краще.

Але найголовніше у стабільності та гармонії у шлюбі між Дівою та раком все ж таки ґрунтується на сумісності у поглядах на сімейне життя. Вони обоє цінують домашній затишок, обидва намагаються зробити власне проживання максимально комфортним, і обидва роблять все заради досягнення максимально позитивного ефекту від матеріальних благ.

Переваги та плюси спілки

А ось переваг у відносин між жінкою-дєвою та чоловіком-раком набагато більше. Перше полягає в тому, що ці відносини завжди передбачають партнерство, ефективне, корисне обом половинкам, що приносить максимум користі. З цих відносин і Діва і рак можуть отримати максимум вигоди.

Друга перевага, це постільна сумісність представників цих знаків Зодіаку, де триматиметься емоційно-чуттєва сторона відносин. Ліжко, це те місце, де вони обоє зможуть розкритися один перед одним на всі сто відсотків.

Advertisement

Ну і третя (хоч і не остання) перевага – здатність представників цих знаків досягти компромісу в будь-якому питанні, який би не виник, якби він був навіть нереально проблемним. Так, Рак лідер, і так, Діва не любить поступатися, але все це про відносини з іншими знаками, а в цих відносинах вони обидва будуть схильні “переступати через себе” заради другої половинки.

Недоліки спілки

Найбільший недолік цих відносин полягає в тому, що обидва знаки Зодіаку надто уразливі. І до речі, про це попереджає і зодіакальний гороскоп сумісності. Тільки є між двома половинками у цій проблемі відмінність. Якщо жінка-діва всі свої образи відразу ж висловлює, складаючи в собі лише незначні, то чоловік-рак всі образи тримає в собі, ображаючись, демонструючи своє невдоволення, але не говорячи прямо про причину своєї образи. Діві доведеться весь час витрачати на здогади та побудову версій.

Є ще одна проблема, і цього разу відповідальність за неї належить Діві. Раки ненавидять критику і здатні замикатися у собі від будь-яких закидів та зауважень. А Діви просто не можуть собі відмовити у критиці партнера, нехай навіть і по дрібниці, з незначного приводу.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве