Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діви та чоловік-Риби: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Діви чоловік-Риби

Пара, в якій є жінка-діва і чоловік-риби, немає жодних шансів на по-справжньому щасливе спільне майбутнє. І про це ж говорить і зодіакальний гороскоп сумісності, який не пророкує нічого доброго в такій парі. Сумісність тут справді дуже погана, принаймні, у коханні та стосунках. У жінки Діви значно більше шансів побудувати успішний діловий союз із чоловіком Рибою, ніж стосунки, здатні призвести до створення сім’ї.

Загальна зодіакальна характеристика пари Жінка-Діва та чоловік-Риби

Це союз, в якому кожен весь час буде чимось незадоволений, в якому один буде лідером, який вічно критикує другу половинку, а другий буде вічно незадоволеним, ображеним, ображеним і замкненим у собі. Складне поєднання, за всіма параметрами без винятку.

Особливо сильно стає явно несумісність тоді, коли жінка Діва та чоловік Риби починають спільне життя. У побуті вони просто не зможуть нормально співіснувати. Нервова, вічно прискіпується до всіх дрібниць, кидається колкими фразами і критикою у свого чоловіка Діва просто не зможе змиритися з усіма тими недоліками, якими наділений її чоловік-риба. Він же, у свою чергу. Не стане сваритися з нею через дрібниці і демонструвати своє невдоволення всім підряд, але в душі таїть образу, яка рано чи пізно виллється в розлучення, розставання, або помста на моральному ґрунті.

Фахівці стверджують, що ці відносини можна назвати «дзеркальними». Вони, як погляд у дзеркало – обидві половинки дивитимуться один на одного і бачитимуть себе, тільки навпаки. Загалом, складні стосунки будуть складатися в парі, що складається з Риби та Діви, і шанси на те, що вони будуть міцними, досить малі.

Сумісність в любові жінки-Діви та чоловіка-Риб

У коханні в парі, що складається з жінки-дівки та чоловіка-риби, теж все дуже складно. Вони весь час шукатимуть недоліки, весь час акцентуватимуть увагу на помилках один одного, і при цьому ніхто з них не дозволить собі висловити прямо про свої невдоволення другою половинкою. Тобто, між цими людьми у коханні вічно будуть конфлікти, але мовчазні, приховані – небезпечна ситуація, якщо дивитися на це психологією…

Advertisement

Зате на самому початку стосунків у коханні може бути все настільки ідеально, що важко навіть повірити в те, що в майбутньому цю пару чекає таке. На самому початку вони один одним можуть бути задоволені на всі сто відсотків. Чоловіка Рибу привабить охайність, моральність, чистота та щирість дівчини-діви, а її може приваблювати його загадковість та романтичність.

Але зате як би там не було в коханні, а в сексуальних стосунках у парі Діва-Риби завжди буде гармонія, баланс і взаємне задоволення. Тут уже обидва будуть задоволені один одним, і точно кожен буде задоволений на всі сто. Обидва цінують близькість, спокій, пристрасть, і обом не потрібна різноманітність. А якщо таке і трапляється, що хтось починає хотіти чогось нового, то другий легко це зрозуміє і дасть усе, що потрібно.

Поради чоловікові-Рибам

  • ні в якому разі не перечитайте їй;
  • не критикуйте її – реакція буде вибуховою;
  • більше часу проводите разом з нею, наодинці;
  • будьте щирим і чесним щодо неї;
  • будьте ініціативним чоловіком – Діва це оцінить.

Поради жінці-Діви

  • не варто бити його своїми невдоволеннями і критикою;
  • якщо виховуєте, то робіть це потай, не надто явно;
  • привнести більше пристрасті та романтики у відносини;
  • не завадить трохи різноманітності;
  • ініціатива теж має бути на вашому боці, особливо у ліжку.

Сумісність у шлюбі Жінка-Діви та чоловік-Риби

Для того, щоб у шлюбі у чоловіка-риби та жінки-діви була гармонія та взаєморозуміння, обом потрібно припинити з’ясовувати, хто в домі господар. Як тільки ви зміряєтеся з недоліками та мінусами своєї другої половинки, все зміниться. Особливо це стосується розкідної фрази і критики Діви, яка напівсловом може раз і назавжди образити свого чуйного і дуже ранимого партнера-рибу. Та й Рибі теж є, у чому змінитись.

Гармонія у шлюбі може бути досягнута в такій парі ще й за допомогою спільного проведення часу подалі від побутових проблем та питань. Наприклад, відмінно може позначитися спільний відпочинок, подорожі, поїздки за кордон, спільні інтереси або захоплення, заняття якими-небудь справами, далекими від побуту. Так, обидва будуть отримувати нові враження, що їм потрібні, і при цьому не помічати недоліків партнера.

Особливо добре у шлюбі можуть складатися стосунки у випадку, коли об’єднають пару спільні діти. У вихованні чоловік-риби і жінка-діва точно порозуміються, і що не менш важливо, обидва зможуть дати дітям те, що потрібно: Риба хороші враження і позитив, а Діва впевненість у завтрашньому дні.

Ну і звичайно сексуальні стосунки – без них нікуди. Як і в більшості відносин, тут теж ліжко відіграє не менш важливу роль, і благо у представників цих знаків Зодіаку в ліжку сумісність просто хороша. Правда, обом з часом може стати нудно, так що доведеться вносити внесок різноманітності час від часу.

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Плюсів же в союзі жінки-дівки та чоловіки-риби не так уже й багато, але вони є. Наприклад, до них можна зарахувати щирість почуттів. Жоден з них ніколи не стане вдавати, всі почуття вони виставляють напоказ, принаймні, що стосується любові і стосунків. Так, вони можуть ображатися один на одного, злитися, приховувати це, але їхня любов не награна, і почуття їх завжди щирі, справжні, непорочні, не піддаються жодним сумнівам.

Плюс, у такій сім’ї діти виховуватимуться двома різними людьми, різними за стилями та спілкуванням, різні у всьому. І це, звісно, ​​неспроможна не надавати позитивного на дітей та його виховання.

Недоліки спілки

Спільне життя, це завжди нелегко, адже доводиться підлаштовуватись один під одного. Але у разі спілки чоловіка-риби з жінкою-дєвою все в рази складніше, адже жоден з них не захоче підлаштовуватися під партнера, і більше того, кожен доводитиме весь час свою правоту, що тільки посилить проблему. Ось у цьому й полягає один із основних недоліків такого союзу. Але він не єдиний…

Ще один недолік полягає в дуже різних темпераментах. Діва легко критикує всіх, хто трапиться під руку, не намагаючись навіть пом’якшити свою критику, а навпаки, роблячи її максимально жорсткою. Риба ж навпаки, закривається в собі, страждає від образи і не показує, дещо боляче чути критику на свою адресу. Через це можуть початися не лише розбіжності, а й поступове усунення друг від друга.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве