Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діва та чоловік-Cкорпіон: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Діви чоловік-Скорпіон

Зодіакальний гороскоп сумісності на випадок, коли йдеться про пару, створену жінкою Дівою та чоловіком Скорпіоном, говорить про високі шанси на створення реально міцних стосунків. Незважаючи на те, що збоку може здатися, ніби у представників цих знаків Зодіаку надто багато відмінностей, насправді у них дуже багато схожостей та відмінна сумісність одна з одною.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Вони обоє ніколи не пасують перед труднощами, обидва намагаються докласти максимум зусиль до того, щоб досягти поставленої мети, обидва за вдачею сильні і морально стійкі. Маючи стільки спільного, вони просто не можуть не створити по-справжньому міцну пару.

Звичайно, як і в будь-якій іншій парі, тут теж будуть доречними і сварки, і скандали, і істерики, при цьому не лише жіночі, а й чоловічі. Але як би там не було, а представникам цієї пари з усім вищеназваним вдасться впоратися без особливих зусиль. Вони можуть порозумітися, можуть порозумітися і точки дотику, і що не менш важливо, вони добре розуміють один одного, а це вже запорука успіху пари та її фортеці.

Особливо тішать стосунки між ними. Жінка-діва з її обережністю планомірністю та цілеспрямованою вражає партнера, що не так вже й легко зробити у разі партнера-скорпіона. Чоловік-скорпіон теж не залишає себе без її уваги – його партнерку приваблює його пихатість, черствість, чоловічі задатки, його здатність бути покровителем, відповідальним за все, що стосується його та його другої половинки. Загалом, з якого боку не подивися, а відносини Скорпіон-Діва дуже хороші і можуть принести чимало користі обом половинкам одного цілого.

В любові

У коханні у чоловіка-скорпіона та жінки-Діви все дуже непросто. Хоча на самому початку стосунків вони можуть бути без розуму один від одного, адже обидва випромінюють пристрасть, романтику, любов і почуття, емоції та адреналін, які так обом і хочеться отримати. Але вже пізніше, коли закінчується цукерково-букетний період, починають складнощі, як у коханні, так і у відносинах загалом…

Особливо сильні проблеми можуть початися тоді, коли жінка-діва почне тиснути на свого партнера, намагаючись його хоч трохи, але перевиховати, природно, під свої потреби. Тоді-то і починається справжнісінька війна, протистояння Скорпіона і цілеспрямованої Діви. Втім, як би там не було, а завдяки енергетиці цих знаків Зодіаку парі вдасться вижити з гарантією на дев’яносто відсотків. Навіть якщо вони вирішать розійтися, вирішивши, що у коханні все закінчено, все одно довго витримати одне без одного не зможуть.

Advertisement

Головне, що необхідно для того, щоб у коханні у цієї пари була гармонія, щоб обидва перестали тиснути один на одного. Потрібно, щоб Діва змирилася з вадами нервового Скорпіона і перестала намагатися його перевиховати, а Скорпіон, щоб перестав демонструвати Діві свою владу над нею. У цій парі не повинно бути лідерів і переможців – інакше, парі довго не протриматися.

Поради чоловікові

 • не тисніть на неї, не намагайтеся стати її покровителем;
 • не нав’язуйте їй свої погляди та думки;
 • не демонструйте надто явно своє лідерство;
 • не принижуйте її жіночих переваг;
 • більше розмовляйте з нею до душі;
 • виявляйте ініціативу у відносинах.

Поради жінці

 • ні в якому разі не ставте під сумнів його чоловічу силу;
 • не намагайтеся його перевиховати;
 • не критикуйте його за недоліки;
 • будьте м’якою з ним, слухняною, навіть якщо вам це не подобається;
 • жіночність та романтичність – це ваша зброя, пам’ятайте про це;
 • не давайте приводів для ревнощів.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі чоловікові-скорпіону та жінці-дівці теж буде дуже нелегко. По-перше, їхні стосунки постійно страждатимуть від того, що Діва, як би вона не намагалася, ніколи не припинить тиснути на свого партнера. Навіть якщо «давка» як така в особі причіпок і критики закінчиться, її жартування і підколки все одно не закінчаться, адже цього досить, щоб чоловік-скорпіон образився. Але не тільки з цим лихом може зіткнутися ця пара у шлюбі.

У них хороша сумісність у шлюбі та ліжку, у стосунках, у коханні, але отримувати задоволення один від одного вони в цій парі обидві половинки будуть лише доти, доки стосунки будуть емоційними. У шлюбі буде гармонія лише в тому випадку, якщо вони навчаться постійно підігрівати стосунки. Як тільки настане штиль, щойно припиняться сварки та взаємні закиди, стосунки підуть на спад, і тоді розрив буде не за горами.

У ліжку також все дуже непросто. Справа в тому, що чоловіків-скорпіонів приваблюють пристрасні, вогняні, емоційні та стрімкі жінки, у той час як жінка-діва радше надто чиста та непорочна дама. Але саме чистота Діви і може залучити Скорпіона. Головне, щоб жінка ніколи не намагалася виглядати спокусницею в його очах – вдавання він відразу почує, і ніколи його не пробачить.

Переваги та плюси спілки

Найголовніша перевага відносин між чоловіком-скорпіоном і жінкою-дівою, полягає в їх схожості в плані поглядів на життя, цілей та переваг. Вони обидва розумні і зосереджені, постійні, стабільні, прагнуть влади та матеріальних благ, стрімкі та цілеспрямовані. У цьому й полягає їх сила – разом вони можуть досягти, як у плані кар’єри, і у плані особистісного становлення.

А що не менш важливо, так це те, що в цій парі обоє залишаться один для одного назавжди загадкою, адже це важливо. Скорпіон чоловік бачитиме в жінці Діві загадку, але не намагатиметься її розгадати, бо йому це подобається. А Діва, бачачи загадку в Скорпіоні, спробує її розгадати, але це їй не під силу. Таким чином, їм завжди буде цікаво один з одним, ними керуватиме азарт, непередбачуваність, фактор невідомості.

Advertisement

Недоліки спілки

Найголовніший недолік цих відносин полягає у невизначеності атмосфери всередині них. З одного боку, обидві половинки страждатимуть від вічних сварок, закидів, скандалів та істерик, але з іншого, і без них жити не можуть, адже одразу починають нудьгувати один з одним. Але в цьому й полягає особливість цієї пари – і сварки погано, але і без них не можна.

Другий недолік полягає в тому, що жінка-діва ніколи не перестане заявляти про свої права на лідерство в парі, їй не під силу просто здатися і терпіти заступництво Скорпіона. Він же, у свою чергу, ніколи не дозволить їй здолати його і відібрати право бути лідером – у результаті нескінченна війна за владу в парі не дасть їм спокійно насолоджуватися відносинами.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве