Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діва та чоловік-Стрілець: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Діви чоловік-Стрілець

Зодіакальний гороскоп сумісності на випадок створення пари, в якій є жінка-діва і чоловік-стрілець, говорить про повну несумісність, але при цьому про велику духовну користь, яку в такому союзі обидві половинки можуть принести один одному. Сумісність між цими знаками Зодіаку не дуже хороша, зазвичай такі спілки не є міцними та існують недовго. Але навіть за цей короткий проміжок часу можуть принести стільки користі, скільки не принесуть у разі інших варіацій союзу.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Вони різні, у них різні цілі, хобі, уподобання, спосіб життя і навіть погляди на саме життя, але при цьому вони можуть деякий час бути по-справжньому щасливими, особливо в цукерково-букетний період відносин. Чоловік-Стрілець з його неймовірною життєлюбністю і волелюбністю просто не може зрозуміти, як можна жити так логічно і раціонально, передбачувано і нудно, як жінка-Діва. Вона ж, якщо справа дійде до побуту, постійно колитиме, мучить і тріпатиме Стрільця за його холоднокровність щодо побутових проблем та найпростіших завдань – їй просто не зрозуміти, як чоловік може бути настільки непостійним і непередбачуваним.

Сварки, розбіжності, нескінченні суперечки та причіпки одного до одного, вічні конфлікти на ґрунті інтересів та уподобань – загалом, іншими словами, ці стосунки не для слабкодухих. Але користь, яку вони можуть принести один одному, теж незаперечна. Діва може навчити Стрільця бути серйознішим, а він у свою чергу може показати їй світ з іншого, незвичного для неї ракурсу.

В любові

У коханні в парі, в якій жінка-діва вирішила збудувати стосунки з чоловіком-стрільцем, все дуже непросто. Притому, що найцікавіше, то це те, що в цій парі добиватися доведеться не чоловікові жінку, а навпаки, жінці чоловікові. Діві доведеться докласти чимало зусиль, щоб закохати Стрільця і ​​підкорити його серця. При цьому жінка Діва повинна навчитися простоті та ірраціональності, повинна навчитися підтримувати непостійність та жагу пригод свого партнера. Як тільки вона почне обмежувати свого партнера у свободі, як тільки почне виставляти рамки у звичному йому просторі, у коханні почнуться проблеми, і як закономірний підсумок, Стрілець напевно втече від неї.

Але і чоловік Стрілець теж повинен докласти чимало зусиль, щоб досягти гармонії та балансу у відносинах з такою раціональною, логічною та планомірною жінкою. Йому доведеться відповідати їй, особливо в інтелектуальному плані, доведеться жертвувати, не всім, але багатьом, заради того, щоб заслужити її розуміння та підтримку. Загалом, з якого боку не подивися, а у коханні у цієї пари завжди будуть проблеми. І саме тому зазвичай такі пари і не існують довго – витримують все це далеко не всі.

Але в духовному плані вони можуть підкреслити один від одного багато користі. Особливо це стосується Діви, яка в союзі зі Стрільцем може побачити світ в іншому вигляді і навчитися радіти тим дрібницям, якими переповнене, здавалося б, сіре буденне життя. Та й Стрілець отримає не менше користі, адже з нею він зможе навчитися тому, без чого не повинен існувати справжній чоловік.

Advertisement

Поради чоловікові

  • ніколи не критикуйте її за серйозність та сталість;
  • частіше говорите з нею до душі;
  • проводіть якнайбільше часу разом;
  • постарайтеся стати серйознішим;
  • не влаштовуйте їй скандалів на порожньому місці.

Поради жінці

  • не обмежуйте його у свободі та незалежності;
  • не намагайтеся перевиховати – не потерпить;
  • проявіть максимум промовистості у спілкуванні з ним;
  • частіше відпочивайте разом з ним від буденних проблем;
  • Станьте простіше і менше критикуйте його.

Сумісність у шлюбі

Якщо вже справа й дійшла до шлюбу, то тут доведеться напружитися обом, адже у шлюбі обом представникам цих знаків Зодіаку буде дуже нелегко, і щоб зберегти його, напружитись доведеться обом. Але насамперед, щоб у шлюбі була гармонія, обом потрібно навчитися поступатися, йти на компроміси та жертвувати чимось заради своєї другої половинки. В іншому випадку, у шлюбі Стрільця і ​​Діву не чекатиме нічого доброго.

Жінка Діва, постарайтеся довіряти своєму чоловікові. Так, він любить гуляти і веселитися, і так, його тягне на пригоди, через що він постійно відсутня вдома і знаходиться поза зоною доступу, але не акцентуйте на цьому увагу і навчитеся вірити йому. Чим більше ви будете ревнувати його, чим більше підозрюватимете, тим рідше бачитимете його поруч, і тим гірше буде загальний стан справ у вашому шлюбі.

Те ж саме стосується і Вас чоловік Стрілець – постарайтеся бути більш тямущим, бути поступливішим і компроміснішим, і хоч іноді жертвуйте своїми веселощами та свободою заради душевного та морального спокою вашої другої половинки. Діва не зможе жити у вічних переживаннях та підозрах, і рано чи пізно здасться. Бажаєте зберегти стосунки та бути щасливим у шлюбі? Навчіться жертвувати…

До речі, обидва не чекайте нічого наднеймовірного в ліжку. Союз Стрільця і ​​Діви не настільки пристрасний, щоб у сексуальному плані було щось неймовірне. Ви можете досягти гармонії у шлюбі та ліжку, але не зможете досягти досконалості – пам’ятайте про це.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг відносин між чоловіком Стрільцем і жінкою Дівою, то тут все складно, адже цих переваг практично немає. Єдиний плюс може полягати у вихованні дітей. Жінка-діва та чоловік-стрілець можуть створити відмінний дует у плані виховання дітей, вони можуть стати чудовими батьками. При цьому кожен буде грати свою роль – тато-стрілець роль ініціатора, веселуна і клоуна, а мама-діва роль планомірного вихователя, серйозного, завжди готового підтримати будь-які пориви свого чада захисника.

Втім, бувають і винятки, так що, хто знає, можливо вам якраз і вдасться створити виняток у вигляді ідеальної пари Стрілець-Діва.

Advertisement

Недоліки спілки

Недоліків цього союзу насправді неймовірно багато. А починається все ще з стосунків поза побутом, коли жінка Діва з її любов’ю до сталості та планомірності стикається з непостійністю та непередбачуваністю ненадійного Стрільця. Занадто різні образи та стилі життя, занадто різні цілі та переваги не дадуть цій парі жити у спокої.

Друга вада – неймовірні сварки на тлі фінансової несумісності. Діва любить накопичувати і витрачати гроші тільки на те, що виправдовує себе, а чоловік Стрілець, це марнотратник, який обожнює дорогі подарунки і витрачати гроші, куди очі дивляться. На цьому фоні можуть виникати розбіжності та сварки, скандали та навіть істерики, особливо з боку Діви.

Ну і третій недолік, але не останній – ревнощі, недовіра, постійна нестача уваги з боку чоловіка, жадоба ласки та розуміння, які відсутні в сімейному житті з ним. Загалом, Діві зі Стрільцем доведеться дуже нелегко.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве