Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діва та чоловік-Телець: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Діви чоловік-Телець

Сумісність у парі, що складається і жінки Діви та чоловіки Тельця, дуже непогана, і висока ймовірність, що при створенні, така пара виявиться дуже міцною та довговічною. Зодіакальний гороскоп сумісності на цей випадок говорить про повну, стовідсоткову стиковку інтересів, характерів, темпераментів, звичок, моралей та уподобань.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Вони, як дві половинки одного цілого, здатні доповнювати один одного і дарувати один одному все те, чого другій половинці не вистачає. Правда, не можна не відзначити і те, що представники цих знаків Зодіаку за вдачею зазвичай дуже мінливі і непостійні, а значить, їм постійно доведеться знову звикати один до одного. Втім, це дрібниця, і якщо є кохання, то змиритися зі змінами не складе труднощів, не для жінки-дівки, не для чоловіка-тельця.

Дивовижна пара за всіма параметрами без винятку. Телець з його господарчістю і наполегливістю завжди досягає поставлених цілей і цим надихає свою другу половинку, Діву, якій якраз і не вистачає стрімкості і наполегливості. Діва ж, з її працелюбністю, відповідальністю та цілеспрямованістю, може навчити свого партнера сталості у переслідуванні цілей. Загалом, взаємна користь у цьому випадку незаперечна.

А найголовніше полягає в тому, що почуття у обох половинок зазвичай у такій парі настільки чисті та непорочні, що не дозволяють і засумніватися у них. Їхні стосунки настільки чисті, щирі, прості, практичні, що ними просто не можна не захоплюватися. У цій парі є і пристрасть, і романтика, і тяжіння як фізичне, так і психологічне, але вони настільки помірні, що цьому просто не можна не дивуватися.

В любові

У коханні, як і в дружбі, у жінки-діви і чоловіка-тельця все має йти своєю чергою, гладко, постійно, стабільно, без просадок і зайвих проблем, без безглуздих розбіжностей і непотрібних нікому сварки без приводів. Щоправда, перед тим, як досягти такої гармонії в коханні та дружбі, жінці-дівці доведеться сильно попрацювати, бо завоювати чоловіка-тельця непросто. Доведеться продемонструвати максимум господарності, врівноваженості, виваженості, сталості, відповідальності. Хоча цього може не вистачити.

Відмінно допомагає налагодити гармонію у коханні та сумісність у сексуальному плані. Діві та Тельцю справді добре один з одним, тут їх переваги та побажання збігаються на сто відсотків. Єдине, що може коробити жінку-діву, так це занадто просте і буденне ставлення чоловіка Тельця до цього романтичного і такого важливого процесу.

Advertisement

До речі, не можна не відзначити той факт, що чоловіки-теля завжди вимагають від своїх жінок те, що насправді їм не дуже і потрібно. Приміром, чоловіків Тельців дуже приваблюють жінки розкішні, розкуті, терплячі, жіночні та ніжні, але для стосунків вони вибирають лише протилежних усьому названому вище. Дівчині Діві важливо не помилитися в поняттях і залучити його тим, на що вона сама і розраховує.

Поради чоловікові

  • ніколи не намагайтеся її перевиховати – може замкнутися у собі;
  • не критикуйте її надмірну м’якість, бо образиться;
  • будьте з нею максимально стриманим і не кривдіть;
  • частіше говорите з нею до душі на важливі для неї теми;
  • не гребуйте близькості та романтики, м’якості – Дівам подобається все це.

Поради жінці

  • постарайтеся ніколи не намагатися обмежувати його у свободі;
  • менше ревнуйте – ревнощі для нього, як гра;
  • не намагайтеся розгадати його;
  • покажіть себе з максимально господарської та турботливої ​​сторони;
  • будьте жіночною, м’якою, доброю, але відповідальною.

Сумісність у шлюбі

Зодіакальний гороскоп на випадок шлюбу, укладеного між жінкою-дєвою та чоловіком-тельцем, говорить про гармонію та баланс. Сумісність вони хороша, як у спілкуванні, і у сексуальному плані, отже, і у шлюбі вони мають бути щасливі друг з одним. Головне, вносити більше новизни у відносини, щоб любов не переросла у звичку, бо в такому разі в шлюбі вже не буде, не пристрасті, не любові, не тієї відкритості, на якій він може триматися.

Щоб у шлюбі була гармонія і добра обстановка, позитивна, жінці Діві варто швидше змиритися з тим, що незважаючи на всю ту пунктуальність і стрімкість Тельця, він дуже неохайний і неакуратний. Звикніть, Діво, з тією думкою, що за тельцем потрібно доглядати, як за дитиною – хоча в деякі моменти вона гірша, ніж дитина.

Сімейні психологи взагалі говорять про те, що такій парі потрібно якомога більше змінюватися. На думку фахівців, у цій парі відносини врешті-решт можуть стати надто нудними, що й зруйнує союз. Врятувати його може лише постійне часте коригування: зовнішності обох половинок, звичок, захоплень, стилю життя і самих відносин у цілому. До того ж, різноманітність обов’язково має бути присутня і в ліжку.

Переваги та плюси спілки

А ось справи з перевагами відносин Телець-Дева справді добре. Так, до головної переваги можна віднести той факт, що в цій парі ніколи не буде місця гучним скандалам чи сваркам без особливого приводу. Тут більше романтики, ніжності, близькості, розуміння та взаємної поваги, ніж критики та причіпок. Звичайно, Діва може іноді здивувати своєю прискіпливістю, але вона в її випадку не настільки критична, щоб зруйнувати стосунки.

Другий плюс полягає у чудовій сумісності в ліжку, без якої насправді жодні стосунки не змогли б протриматися довго. У ліжку вони один одного будуть доповнювати, даруючи один одному те, чого жадає партнер, а це вже само по собі є величезним плюсом.

Advertisement

І третє, але не останнє, це сумісність у плані розмов спілкування, поглядів на виховання дітей та сімейне життя в цілому, поглядів на суспільство та мораль, та багато іншого.

Недоліки спілки

Насправді недоліків у парі, що складається з чоловіка-тельця та жінки-дівки, не так уже й багато. Один із головних у тому, що пара може дуже важко переживати період кризи середнього віку Тельця. У цей період йому може бути всього і весь час мало, він може навіть піти на зраду – так що, жінки-діви, будьте акуратнішими і приділіть у цей період якнайбільше уваги контролю його бажань і устремлінь.

Другий мінус полягає в характері дами. Жінки Діви надто прискіпливі, люблять критикувати з дріб’язкових приводів, найчастіше навіть вдаються до методу неконструктивної, але шпилькою критики. Це може призвести до того, що Телець буде вічно роздратований і почне відсторонюватися від своєї другої половинки. Важливо Діві навчитися контролювати себе і не допускати такого.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве