Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діва та чоловік-Терези: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Діви чоловік-Терези

Завжди дуже цікаво спостерігати за розвитком стосунків у парах, у яких є жінка-Діва та чоловік-Терези. Зодіакальний гороскоп сумісності на цей випадок говорить лише про те, що майже неможливо передбачити, в яке русло будуть рухатися відносини. Але якою б не була сумісність, і які б розбіжності чи невідповідності не були в цій парі, одного не змінити – якщо така пара і пішла на створення сім’ї та реєстрацію шлюбу, то розриву їй уже точно не бачити, бо у цій парі, якщо представники цих знаків Зодіаку і йдуть на такий крок, то продумавши всі наслідки…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Важко сказати, подивившись на цю пару збоку, на чому тримаються ці стосунки. Зазвичай на людях обидва представники цих знаків Зодіаку поводяться стримано, не показують жодних почуттів, та й пристрасті не побачиш. Може взагалі скластися враження, ніби вони один одному не цікаві. Але насправді це не так – просто терези, як і жінка-діва, не люблять виставляти напоказ свої почуття і намагаються приховувати від сторонніх очей все те, що насправді рветься назовні. Наодинці ж у цій парі буде все те, чого немає на людях: пристрасть, кохання, романтика, почуття та емоції, близькість.

Чи хороша тут сумісність? Досить-таки непогана. Але проявляється вона насамперед саме у побутових питаннях. Так, представники цих знаків, що жінка Діва, що чоловік Терези, обоє цінують домашній затишок і намагаються докласти максимум зусиль до того, щоб перетворити свій будинок на фортецю, в якій завжди буде рівновага, спокій та тиша. Плюс, нерідко Терези та Діва мають однакові захоплення, уподобання, життєві цілі та звички. Хоча, безумовно, без розбіжностей тут теж не обходиться.

В любові

У коханні між Терезами та Дівою все дуже непросто. Так, відразу варто відзначити дна з найважливіших складнощів, яка полягає в тому, що в цій парі добиватися доведеться чоловікові жінку, а навпаки. Жінка Діва має докласти максимум зусиль, щоб зацікавити собою чоловіка Терези. До речі, ідеал дівчини для більшості чоловіків знаку Терези, це елегантна, серйозна, незалежна та самодостатня особистість. Правда і тут є одне «але» — важливо не перестаратися із самодостатністю, бо інакше в коханні можуть почати проблеми на тлі почуття чоловіка Терезів, що він ходжу своєї пасії.

Зате, як би не було складно в коханні, а в ліжку у пари, що складається з чоловіка Терезів і жінки Діви, просто чудова сумісність. Тут вони багато в чому схожі. Вони обоє не люблять надто яскравої і видимої близькості, обидва трохи холодні відносно один одного, і обидва схильні до тимчасових, короткострокових, але дуже яскравих спалахів пристрасті, завдяки чому в їхньому ліжку завжди зберігатиметься певна різноманітність.

Ще один фактор, який зіграє в коханні на руку обом половинкам, це однаково холодне ставлення до такого почуття, як ревнощі. Як би партнер не намагався звернутися до ревнощів, що Діва, що Терези, нічого не вийде – обидва схильні довіряти партнерам, а не підозрювати їх, і обидва розуміють всю важливість довіри у стосунках. Хоча, часом ревні скандали якраз і не завадили б цій парі, адже вони б внесли хоч якусь різноманітність у їхнє занадто каламутне, спокійне й умиротворене особисте життя.

Advertisement

Поради чоловікові

  • ні в якому разі не критикуйте її;
  • постарайтеся змиритися з її недоліками, а не перевиховувати її;
  • проводіть якнайбільше часу разом;
  • доведіть, що ви чоловік, здобувач – не будьте надто монотонним;
  • частіше проявляйте ініціативу, особливо у ліжку.

Поради жінці

  • не надумайте обманювати його – брехня не пробачить;
  • не волайте до ревнощів;
  • частіше кажіть йому компліменти;
  • виключіть критику його дій зі свого лексикону;
  • допускайте якнайбільше близькості.

Сумісність у шлюбі

Сумісність у чоловіка-терези та жінки-дівки у шлюбі досить-таки непогана, і в першу чергу завдяки терплячості та спокою чоловіка. Адже терези вміють контролювати свої емоції, вони вміють приховувати образи і рідко влаштовують скандали на ґрунті ревнощів. Втім, Діви теж можуть дивувати — змирившись із вадами свого партнера, жінка Діва зможе налагодити гармонію у шлюбі та привнести справжню ідилію у стосунки.

Єдине, через що можуть виникати розбіжності у цій парі, це надто явна бездіяльність чоловіка Терезів. Терези через свою натуру просто не бажають нічого домагатися. Їм подобається монотонність, сталість, стабільність. А Діви хочуть бачити у своїх чоловіках сильних особистостей, цілеспрямованих та успішних людей. Ось на тлі цієї нестиковки у шлюбі і можуть виникати сварки.

Але головне все ж таки не сказане вище. Головне, щоб жінка-діва змогла змиритися, якщо не з усіма, то хоча б з більшою частиною недоліків свого партнера. В іншому випадку вона просто не зможе утриматися від критики та колючих зауважень на адресу свого чоловіка, а Терези, у свою чергу, ніколи не зможуть витримати цього і почнуть ображатися.

Переваги та плюси спілки

Переваг у відносинах між чоловіками-вагами та жінками-дівами теж чимало, але головне з них полягає в тому, що пари Діви-Терези є найміцнішими з усіх можливих. Тут, якщо обидва й пішли на шлюбні узи, то точно після того, як зважили всі за і проти. Тобто якщо шлюб відбувся, то зруйнувати його не зможе вже ні що. Хоча, з іншого боку, ще не відомо, що краще, жити разом попри все, або розлучитися з появою першої ж розбіжності. В загальному. Не все так просто у цій парі.

І не менш важливий фактор – довіра. У цій парі все будується на довірі. Тут немає місця дурному ревнощі, недовірі, фальші та обману.

Недоліки спілки

Найбільший мінус у цих відносинах полягає в тому, що чоловік-терези в парі з жінкою-дівою весь час почуватиметься приниженим. Терези терпіти не можуть критики і моралі, без яких жінки-дівки, у свою чергу, просто не можуть прожити і дня. На цьому фоні можуть початися проблеми, розлади, сварки та скандали з вічними образами.

Advertisement

Ще одна проблема, це нестиковка натур. Чоловік-терези, це людина емоцій, що обожнює почуття, пристрасть, близькість. З холодною жінкою Дівою йому іноді може ставати дуже дискомфортно. Або вона зміниться і почне йому давати все те, чого він жадає, або Терези почнуть усувати, копіюючи поведінку своєї супутниці.

Є, звісно, ​​й інші недоліки цих відносин, але де вони менш значні.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве