Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діва та чоловік-Водолій: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Діви чоловік-Водолій

Зодіакальний гороскоп сумісності у випадку пари. Що складається з жінки-дівки і чоловіка-водолія, говорить про дуже погану стиковку і велику кількість невідповідностей. Сумісність у такому союзі буде мінімальною, гірше важко навіть уявити.

Загальна зодіакальна характеристика пари

У Діви і Водолія надто різні темпераменти, характери, захоплення та уподобання, у них різні цілі і переслідують вони з-по-різному, у них стільки відмінностей, що часом і зовсім стає дивним сам факт існування шансів на створення такої пари. Діва з її постійністю, відповідальністю та цілеспрямованістю, і Водолій з його вічною турботою про всіх навколо та бажанням бути у центрі уваги – ці дві половинки явно не від одного цілого, разом їм ніколи не буде добре. Більше того, про такий союз якраз доречним було б сказати, мовляв, «вони зіпсують одне одному життя»…

Проте, як показує практика, протилежності притягуються. Ось і в даному випадку не до винятків – чоловіка Водолія так і тягне до прямолінійної і серйозної жінки Деві, яка критикує його з приводу і без нього, як і її тягне до тієї непереборної енергетики, яку випромінює Водолій.

Чи може взагалі існувати союз Водолій-Дева? Може, безумовно, але скільки сил і терпіння обом потрібно буде вкласти в такі відносини, і скільки нервів їм доведеться витратити один на одного, щоб побудувати справді добрі стосунки – це вже зовсім інша історія. У цьому союзі постійні розбіжності, сварки, причіпки, критика, боротьба за правоту та суперечки, у цій парі ніколи не буде місця спокою та умиротворення. Ви Діва чи Водолій? Готові до випробувань? Тоді спробуйте – але приготуйтеся до найгіршого…

В любові

На самому початку у коханні та у відносинах загалом у цієї пари все може бути навіть кращим, ніж хотілося б. Чоловіка-водолія може привернути дотепність і промовистість необачної і дуже хитрою жінки-діви, а її може привернути його сухість і яскравість, його вміння бути в центрі уваги та самодостатність. Але потім ці ж фактори можуть зіграти і протилежну роль – ці ж фактори і можуть набриднути обом і почати руйнувати пару. Загалом у коханні у цієї пари не все так просто, як могло б бути…

Advertisement

Підкорити серце чоловіка-водолія у Діви вийде лише в тому випадку, якщо вона виявить максимум терпіння, турботи, ніжності поступливості. Як тільки вона почне пиляти його за його непосидючість, енергійність і бажання розважатися окремо від неї, все піде навперейми. Цим стосункам потрібне терпіння і поступливість, які у Діви, на жаль, просто немає.

Зате, хоч би як там було в коханні, а вони можуть стати відмінними партнерами. Наприклад, це виявляється у спільній роботі. Водолій цілеспрямований і постійно рясніє новими ідеями, але рідко доробляє справу до кінця. Чого не скажеш про Діву, яка зможе доробити будь-яку справу та виправити помилки свого коханого-водолія. Так вони можуть приносити один одному незаперечну користь.

Поради чоловікові

  • не намагайтеся її підкорити собі;
  • не намагайтеся перевиховати її;
  • більше проводите часу з нею, а не окремо;
  • розмовляйте з нею про її переживання, виявіть розуміння;
  • будьте романтиком та ініціатором у стосунках.

Поради жінці

  • проявляйте максимум поступливості та терпіння;
  • не намагайтеся його перевиховати – вона як дитина, її не змінити;
  • будьте ініціативною, романтичною, пристрасною;
  • спробуйте якнайкраще вписатися в його оточення;
  • не обмежуйте його у незалежності та свободі.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі між жінкою-дєвою та чоловіком-водолієм може бути гармонія тільки в тому випадку, якщо дівчина навчиться підтримувати свого чоловіка у всіх його починаннях і високих устремліннях, перестане його штовхати з приводу і без нього, критикувати та повчати. Так, він непостійний і робить багато помилок, але не зміниться, якщо просто тиснути на нього – він зміниться тільки тоді, коли сам цього захоче. А навчившись терпіти його таким, як він є, Діва може і змінити його, і змусити самого хотіти виправитися, і досягти гармонії у шлюбі.

Крім того, Діві треба навчитися не заохочувати його егоїзм, та так м’яко, щоб йому самому ставало не по собі. Зрештою жінці Діві потрібно просто не дати егоїзму Водолія прижитися в його розумі, інакше пиши пропало. Будучи вродженим егоїстом, він може ігнорувати проблеми дружини, зациклюючись на іншому, менш важливому, почати дорікати їй у всьому і навіть принижувати її переваги. Чи не хочете цього терпіти? Тоді вбийте в ньому егоїста.

І що не менш важливо, Водолію-чоловіку самому потрібно зрозуміти, чого він хоче від своєї дружини. Уваги та турботи, розуміння та любові? Тоді треба дати їй все те саме. В іншому випадку від Діви, ви, чоловік Водолій, нічого не отримаєте.

Переваги та плюси спілки

Але без переваг тут також не обходиться. Наприклад, однією з переваг цих відносин є те, що з представників цих двох знаків Зодіаку можуть вийти чудові партнери. Водночас чоловік Водолій та жінка Діва можуть досягти хороших результатів у будь-якій справі, за яку б не взялися. Особливо це стосується справ, позначених матеріальним зиском.

Advertisement

Друга ж перевага, нездатність обох зациклитися виключно на побутових проблемах та питаннях. Цій парі ніколи не буде нудно один з одним, у їхніх стосунках завжди повним-повнісінько емоцій, почуттів, розваг і веселощів. Правда, Діві доведеться потрудитися відповідати Водолію та його надмірному потягу до веселощів.

Недоліки спілки

Насправді недоліків у цьому союзі є просто неміряна кількість. І почати варто з того, що головним недоліком є ​​зіткнення різних інтересів та способів життя. У цих відносинах романтика і чистота стикається з егоїзмом і самозакоханістю – в таких умовах щасливим може бути лише один егоїст, а саме чоловік-водолій.

Друга вада полягає в тому, що у них погана сумісність у стилях життя. Водолій надто непостійний і безвідповідальний. Діва ж буде все, що я намагаюся його змінити. Але в неї не вийде. У результаті це буде схоже на «зіткнення зі стіною», про яку розбиватимуться всі мрії ніжної жінки-дівки.

А ще в цій парі кожна з половинок тягтиме на себе «ковдру влади», і ніхто в цій боротьбі не переможе. Питання лише у тому, як довго зможе продовжитися союз, у якому так і не визначено лідера.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве