Connect with us

Гороскоп

Жінка-Козеріг та чоловік-Близнюки: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Козеріг чоловік-Близнюки

Зодіакальний гороскоп сумісності пророкує парі, в якій є чоловік-близнюки та жінка-козеріг, непросте спільне майбутнє. А все тому, що у представників цих двох знаків Зодіаку не дуже гарна сумісність у поглядах на життя та інтересах. Вони хочуть різного, живуть по-різному, і навіть домагаються поставлених цілей різними методами.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то у цієї пари не надто великі шанси на щасливе співіснування, хоча на початку відносин вони і можуть здатися неймовірно сумісними. Але це не так – просто на початку, під час цукерково-букетного періоду, вони бачать один в одному щось нове, незнайоме, загадкове і незвичне, чим і зачаровують один одного. Але пізніше все стає на свої місця, і ось тут і починаються проблеми у відносинах по всіх напрямках без винятку. Хоча, звичайно, бувають і винятки.

Жінка-Козеріг серйозна і практична, вона всього добивається самотужки і нікого не підпускає до своїх справ, намагається домагатися всього, чого їй хочеться, живе за планом і ніколи його не порушує. У чоловіка-близнюка все інакше, він живе за своїми якимись незрозумілими правилами – збоку може здатися, що цих правил взагалі немає. Він живе обставинами, довіряючи нагоді та залишаючи всі свої успіхи вдачі. Ось і виходить, що вони дуже різні, а це у свою чергу призводить до конфлікту інтересів та способів життя, до сварок та непорозуміння.

Проте часто такі пари якраз і демонструють неймовірно сильну здатність жити навіть у складних умовах. Вони, незважаючи на те, що не можуть порозумітися з багатьох питань, можуть ужитися і співіснувати досить довгий час без сварок і як скандалів. Вони можуть прожити довге життя разом. Так і не зважившись на розлучення. А все тому, що обидва представники цих знаків Зодіаку йдуть на сімейні стосунки лише тоді, коли впевнені у своїх партнерах, і розрив стосунків для них щось таке, чого краще не допускати у житті.

В любові

У коханні у жінки-козерога та чоловіка-близнюка все дуже непросто. Вони постійно конфліктують на грунті різниці поглядів, завжди намагаються догоджати один одному, і весь час помиляються, приймаючи за переваги і цілі один одного не те, що слід було б. Навіть через багато років може здатися, що вони зовсім не знають один одного. Але це не заважає їм бути в коханні щасливими, бути разом попри все. Навпаки, їхні розбіжності та сварки, здається, відіграють роль тієї самої клейкої субстанції, яка і склеює їх в одне ціле.

Advertisement

А на самому початку їхні стосунки можуть бути схожими на казку. Під час цукерково-букетного періоду вони можуть захоплюватися всім один в одному, і різницею поглядів на життя, і недоліками, і всім поспіль. Але це швидко закінчує. Багато з таких пар якраз і розходяться в момент закінчення цього періоду, на етапі притирання, коли обом потрібно піти на компроміс і змиритися з недоліками партнера. Тут і жінка Козеріг може проявити характер, який він є, і чоловік Близнюки може показати себе з такого боку, про наявність якої його дама не підозрюватиме.

Основна ж проблема може полягати в тому, що жінка Козеріг занадто прискіплива і хоче бачити у своєму супутнику справжнього чоловіка, здатного добиватися своїх цілей, а чоловік Близнюки просто не може таким стати – у нього занадто багато інших турбот, йому потрібно веселитися, і жити в повні груди.

Поради чоловікові

  • станьте хоч трохи відповідальним;
  • перестаньте перекладати її всі свої обов’язки;
  • додайте у відносини романтики;
  • більше говорите до душі зі своєю супутницею;
  • покажіть, що ви вмієте досягати цілей.

Поради жінці

  • не варто дуже сильно тиснути на нього в процесі перевиховання;
  • не критикуйте його з кожної дрібниці, користі це принесе;
  • не позбавляйте його особистого простору і не посягайте на нього;
  • намагайтеся бути м’якою та терплячою;
  • не завадить брати ініціативу у стосунках до своїх рук.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі обидві половинки можуть бути щасливими, але для цього обом доведеться трохи попрацювати. По-перше, багато залежить від жінки Козерога – вам не варто надто сильно тиснути на свого чоловіка у спробах перевиховати його, адже тиск тут не допоможе. Поясніть йому нормально, навіщо це вам, і тоді з’явиться результат, повірте. А по-друге, у шлюбі доведеться сильно помінятися чоловікові Близнюку – станьте серйознішим, відповідальнішим, почніть вирішувати завдання та приймати відповідальні рішення. Якщо ви зможете зробити те, що потрібно, то в шлюбі будете щасливими.

Обов’язково у шлюбі Близнюкові та Козерогу потрібно правильно розподілити ролі та зони відповідальності. В іншому випадку місце матимуть конфлікти та сварки на побутовому ґрунті. Не лізьте у життя одне одного. Так, ви пара, але це не означає, що ваш партнер належить вам цілком і повністю. Розділіть ролі та обов’язки, і рухайтеся кожен у своєму напрямку, не перетинаючи. Тоді у шлюбі не буде зайвих побутових конфліктів.

І головне, більше часу потрібно приділяти близькості. У чоловіків-близнюків та жінки-козерогів чудова сумісність у ліжку. Головне, щоб кожен відчував свого партнера та поважав наміри. Домогшись розуміння і навчившись вгадувати переваги один одного, вдасться досягти справжньої ідилії не тільки в ліжку, а й у шлюбі загалом.

Переваги та плюси спілки

Плюсів, переваг у стосунках між такими людьми як жінка-козеріг та чоловік-близнюки, неймовірно багато. Але якщо говорити про найважливіше, то можна виділити три пункти.

Advertisement

По-перше, це люди, здатні порозумітися там, де це здається неможливим. Вони різняться поглядами життя і характерами, але при цьому поважають думки одне одного і здатні йти назустріч, якщо це принесе користь. По-друге, чоловік Близнюк та жінка Козеріг мають хорошу сумісність у ліжку. А по-третє, з них можу вийти добрі батьки, і кожен привнесе до сімейної аури щось своє, потрібне і корисне кожному члену сім’ї. Жінка стане джерелом серйозності та планомірності, а чоловік може стати людиною, завдяки якій всі навколо будуть задоволені та щасливі, адже він випромінює позитив та енергію.

Недоліки спілки

Найбільший недолік у відносинах між чоловіком-близнюком та жінкою-козерогом полягає в тому, що представники цих двох знаків Зодіаку можуть швидко втратити той запал, яким були зачаровані спочатку, на старті. Вони можуть швидко охолонути, і тоді у стосунках не залишиться ні кохання, ні романтики із пристрастю, а лише повага. Втім, багато таких пар якраз і живуть разом за рахунок взаємної поваги, тож нічого особливо страшного в цьому немає.

І ще один мінус – жінці Козерогу вкрай складно змиритися з непостійністю та ненадійністю свого чоловіка. Вона не залишить спроб перевиховати чоловіка Близнюка, і цим може зробити тільки гірше, як собі, так і партнеру, і так і своєму дуету.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве