Connect with us

Гороскоп

Жінка-Козеріг та чоловік-Діва: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Козеріг чоловік-Діви

Союзи, створювані жінкою-козерогом і чоловіком-дєвою, належать до категорії найсприятливіших. Зодіакальний гороскоп сумісності таким парам пророкує довгі і щасливі стосунки, але нудні і часом надто «сірі». Може здатися. Що вони не цікаві один одному, але насправді у представників цих знаків Зодіаку чудова сумісність та їхні стосунки будується просто не на пристрасті та емоціях, а на інтелекті обох половинок…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо загалом, можна сказати, що це одна з найбільш сумісних пар. Чоловік-діва і жінка-козеріг можуть відмінно ладнати у всіх сферах життя. Вони здатні порозумітися навіть там, де більшість пар конфліктують. А все тому, що в їхніх стосунках немає місця протиріччям, сваркам, емоціям та скандалам, бурхливим розглядам та боротьбі за владу – відносини представників цих знаків Зодіаку зазвичай будуються на взаємоповазі, взаєморозумінні та інтелектуальних особливостях кожної з половинок.

Вони обоє дуже позитивно можуть впливати один на одного, і завдяки цьому відносини стають ще міцнішими. Жінка Козеріг, завдяки своїй трепетності, серйозності, практичності та настирливості, виховує у Діві честолюбного та цілеспрямованого чоловіка. Діви поряд із такими жінками починають дивитися на світ по-іншому. Змінюються, і перетворюються на лідерів, щоправда, лідерів у всьому та скрізь, окрім будинку. Тут лідерство завжди належатиме жінці Козерогу.

Навіть сварки у таких парах проходять, як за світським раутом. Наприклад, взяти чоловіка-дівку – він не стане сваритися зі своєю другою половинкою. Якщо нею є жінка-Козеріг, не стане скандалити і висловлювати свої образи, він просто побурчить і заспокоїться. Жінка Козеріг більш емоційна у сварках, але теж не дозволить собі «перегинати ціпок», адже усвідомлює свою слабкість перед терпінням та інтелектуальністю Діви.

В любові

У коханні у чоловіка-діви та жінки-козерога все дуже непросто. Взяти навіть початок відносин – жінці Козерогу доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб домогтися гармонії в любові з таким чоловіком, як Діва. Та це й не дивно, адже зрозуміти чоловіка Діву вкрай складно. З одного боку, йому в коханні потрібна пристрасть та емоції, з іншого, він тягне до таких сильних особистостей, якими є Козерога. Дівчині доведеться постійно гадати, яка вона йому потрібна сьогодні, емоційна та пристрасна, або спокійна та проста. Від цього у коханні можуть виникати проблеми, але не такі, на яких варто було б акцентувати увагу.

Advertisement

Проблеми у коханні можуть виникати і на тлі надто сильної приземленості чоловіка, який народився під знаком діви. Ці представники сильної половини людства не люблять фантазувати, мріяти, романтизувати стосунки, їм потрібна практичність, простота, спокій. Тільки тоді у коханні може бути ідилія.

Але до речі, незалежно від того, як буде в коханні у цієї пари, у дружбі у них точно буде все краще нікуди. Відкинувши всі непорозуміння та незгоди убік, вони можуть стати добрими партнерами, які приносять користь один одному. При цьому, якщо налагодиться все в дружбі та спілкуванні, то налагодиться все і в коханні. До речі, нерідкі союзи Дев-Козерогов, у яких балом править саме взаємовигідна корисність.

Поради чоловікові

  • підтримуйте її в ініціативах та прагненнях;
  • залишайтеся стриманим у будь-яких ситуаціях – це у вас і захоплює її;
  • намагайтеся бути серйозним та практичним;
  • доведіть їй, що можете бути сильним та цілеспрямованим – вона це шанує;
  • частіше беріть ініціативу у відносинах до рук.

Поради жінці

  • не намагайтеся його перевиховати – він не любить примусу;
  • будьте максимально стриманою та не дозволяйте собі різко критикувати його;
  • емоції вашому союзу не завадять – а їхнє джерело ви самі, пам’ятаєте це;
  • не намагайтеся змусити його ревнувати вас – не вийде;
  • не зазіхайте на його особистий простір, і він не зазіхатиме на ваш.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі чоловік-діва і жінка-козеріг можуть порозумітися і співіснувати в атмосфері позитиву і взаєморозуміння, але тільки в тому випадку, якщо обидва перестануть чіплятися до недоліків один одного. Наприклад, взяти навіть дріб’язок Діви, яка дратує всіх Козерогів – не варто критикувати його за це, адже цей недолік може принести користь. А взяти критику Козерога – згадайте, адже вона критикує лише у справі не просто так. Зрозумівши це, обидва зможуть налагодити гармонію у шлюбі, створити справжню ідилію.

Ще один не менш важливий момент полягає у розподілі ролей. Не варто зазіхати на особистий простір один одного і брати на себе відповідальність за те саме. У шлюбі у вас буде гармонія тоді, коли ви розподілите ролі та відповідатимете кожен за своє, не намагаючись лізти у справи партнера. Тоді в шлюбі і буде спокій, взаємна користь та взаєморозуміння.

І ще один не менш важливий момент – сумісність чоловіка Діви та жінки Козерога в ліжку не можна назвати ідеальною, але вона все ж таки є. Головне, щоб ніхто з партнерів не намагався бути в ліжку тим, ким не є насправді. Так, тоді не буде пристрасті та емоцій, не буде романтики, але буде спокій та затишок, буде те, чого багатьом парам не досягти і через багато років. Повірте, у вас у шлюбі і без цього буде ідилія, про яку багатьом парам залишається тільки мріяти.

Переваги та плюси спілки

Але переваг у стосунках у чоловіка Діви та жінки Козерога теж чимало. Так, вони обоє можуть легко порозумітися в побуті, обидва цілеспрямовані і вдвох можуть досягати таких цілей, які багатьом парам можуть здаватися недосяжними. Плюс, матеріальний достаток – в даному випадку обидва партнери надто сильно залежать від матеріальних благ, а значить обидва тягнуться до них, і напевно доб’ються їх.

Advertisement

А ще у чоловіка-діви та жінки-козерога є всі шанси на те, щоб стати відмінними батьками. Тут у них точно буде мінімум розбіжностей та максимум збігів у думках. Адже це просто не може не грати на руку парі та стосунках загалом.

Недоліки спілки

Найбільший недолік цих відносин полягає в тому, що жінка Козеріг просто не здатна прийняти чоловіка Діву таким повільним, прискіпливим і дріб’язковим, яким він є насправді. І хай від цього є користь, хай не раз його прискіпливість рятувала його, вона все одно буде їм незадоволена. А критикуючи його за ці риси, ще ображатиме, що може призвести до розладу у відносинах.

Ще один мінус може полягати в надто нудному часі. Ця пара навіть збоку може здатися надто нудною, безпристрасною, неемоційною, ніби вони не люблять один одного, а просто терплять в ім’я якоїсь вигоди. Зрештою комусь із партнерів (швидше за все Діві), все це може сильно набриднути, і до чого це призведе, залишається лише гадати…

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве