Connect with us

Гороскоп

Жінка-Козеріг та чоловік-Лев: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Козеріг чоловік-Лев

Сумісність у парі, що складається з жінки-козерога та чоловіка-лева, дуже навіть непогана, про що свідчить і зодіакальний гороскоп сумісності. Представники цих знаків Зодіаку можуть порозумітися, вони можуть порозумітися і створити міцну пару, але їм не уникнути проблем у побуті. Це два дуже сильні енергетично та психологічно знаки, і разом їм доведеться подолати масу проблем, перш ніж будуть створені реально міцні стосунки…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Загальна характеристика пари, в якій є жінка-козеріг і чоловік-лев, така, що передбачає швидке створення пари та довгий шлях до сімейного щастя. Представників цих знаків Зодіаку тягне один до одного на фізичній та психологічній основі, вони мають багато точок дотику та схожості у поглядах, але обидва надто незалежні та волелюбні, що може перешкодити їм у стосунках. Більше того, є фактор, який їм заважатиме протягом усього співіснування – боротьба за лідерство в парі.

Якщо жінка Козеріг подолає в собі лідера, якщо розвине в собі виключно жіночі риси і почне поступатися своєму партнерові, то тоді у цієї пари і з’являться великі шанси на щасливе спільне майбутнє. Чоловік Лев прийме таку жінку з розкритими обіймами, таку він цінуватиме, думку такої жінки він поважатиме і плекатиме. Ну а самій Козерогу в такому разі залишиться лише пожинати плоди та непомітно маніпулювати своїм хлопцем.

Найцікавіше ж полягає в тому, що представники цих знаків здатні підлаштовуватися один під одного. У них можуть бути різні цілі та погляди на життя, різні уподобання, але якщо буде кохання, то з’явиться в обох і бажання підлаштуватися під переваги, цілі та погляди партнера. До того ж, у більшості таких пар підлаштовуватися один під одного починають Лев і Козеріг разом, взаємно.

В любові

У коханні у чоловіка-лева та жінки-козерога все дуже непросто. Так, жінці Козерогу доведеться ще й повоювати за такого чоловіка, добиватися його і, можливо, навіть дуже довго. Але можна прискорити процес спокуси – все, що потрібно для цього, це дати Леві зрозуміти, що за вас треба поборотися. Боротьба породжує у Львові почуття азарту, перед яким вони просто не можуть встояти. До того ж, гармонія в коханні в такій парі може бути тільки в тому випадку, якщо не жінка домагається Лева, а навпаки, він її домагається.

Advertisement

Протягом усього цукерково-букетного періоду у коханні зі Левом може бути дуже нелегко. Він спочатку може почати вибудовувати політику лідера, показуючи усією своєю поведінкою, що він лідер і в майбутньому претендує на роль володаря у парі. І не варто цьому чинити опір. Тим більше, що в такій парі може бути тільки два варіанти – або у вас патріархат і в коханні все чудово, або у вас немає лідера, і тоді назвати пару міцною не можна. Третього не дано – Лев ніколи не ухвалить лідерство жінки над собою.

Але не варто думати, що доведеться постійно йому поступатися і підкорятися. Віддавши лідерство у його руки. У коханні може бути все добре лише в тому випадку, якщо влада належить йому, але при цьому його жінка може їм маніпулювати та іноді навіть командувати ним. Чоловіки Леви належать до тієї категорії людей, для яких влада не означає повного контролю над другою половинкою. Жінка такого чоловіка має вміти сказати своє слово, повинна вміти наполягати на своєму, повинна бути людиною, яка може дати відсіч.

Поради чоловікові

  • не пригнічуйте у ній лідера;
  • постарайтеся правильно розділити зони відповідальності у відносинах;
  • якнайбільше довіряйте їй і не ревнуйте по чому даремно;
  • не намагайтеся її перевиховати – інша версія Козерога вам не сподобається;
  • будьте терплячим і поступливим.

Поради жінці

  • не принижуйте його переваг;
  • дозвольте йому бути лідером у вашій парі;
  • проявите максимум жіночності (образи та істерики зіграють на руку);
  • не волайте до ревнощів, не давайте приводів;
  • частіше беріть ініціативу до рук – Левам таке подобається.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-козерога та чоловіка-лева може виникати дуже багато проблем. Але основна їхня частина може крутитися навколо нездатності жінки Козерога змовчати тоді, коли це потрібно. Своїм гострим язичком і закидами, шпильками фразами і криками Лева ви не вгамуєте, а тільки пробудіть у ньому ще більшого диктатора. Виявіть себе жінкою, станьте уразливою, мовчазною істеричкою – така йому сподобається більше. Такий хід допоможе вам налагодити гармонію у шлюбі та вирішити масу проблем.

Великою проблемою, з якою зіткнеться така пара у відносинах, може стати ревнощі Лева. Чоловіки Леви намагаються не показувати своїх ревнощів, але водночас киплять від неї і стають настільки агресивними, що здається, ніби готові рвати всіх і все на своєму шляху без стимулу та приводів. У жодному разі не давайте жінка Козерога своєму Леву приводів для ревнощів, інакше сильно пошкодуєте. Та й щасливою у шлюбі з Левом, що ревнує, ви точно не будете.

А ще існує думка, що, перебуваючи у шлюбі, і маючи при цьому схожі цілі (матеріальна стабільність, влада та кар’єрний успіх), Козеріг та Лев можуть налагодити відмінні партнерські відносини. Не факт, що у вашій парі буде також, але спробувати варто, адже ви два сильні знаки Зодіаку і можете разом дуже багато чого досягти.

Переваги та плюси спілки

Найголовніша перевага цих відносин полягає у непомірній яскравості обох половинок. Жінка Козеріг і чоловік Лев дуже яскраві особистості, які завжди і в усіх компаніях привертають до себе увагу оточуючих людей. Разом вони створюють яскраву пару, бажаних гостей у будь-якому суспільстві, та просто шанованих людей. Хоча бувають і винятки, звичайно…

Advertisement

Друга перевага, це чудова сумісність у ліжку. Може здатися, що ці знаки просто не можуть створити реально гармонійний союз, але це не так. Обидва приховують під кіркою владності та егоїзму пристрасть, яка виплескується назовні у ліжку. Тут вони розуміють один одного. Тут вони можуть досягти стовідсоткової ідилії.

А ще вони можуть стати чудовими батьками. Правда, в поглядах на виховання вони можуть розходитися, через що будуть конфліктувати. Наприклад, чоловік-лев схиляється до м’якого виховання та надмірної опіки, а жінка-козеріг навпаки, намагається виховати дітей самостійними та сильними.

Недоліки спілки

Головний недолік у відносинах між жінкою-козерогом і чоловіком-левом полягає в тому, що це представники двох дуже сильних та енергетично багатих людей, які прагнуть лідерства та успіху. Цілком ймовірно, що в такій парі буде нескінченна боротьба за владу, в якій кожен намагатиметься продемонструвати свою силу як моральну, так і психологічну.

Ще один не менш важливий мінус – нездатність поступатися. Тільки у випадку, якщо обидва партнери навчаться поступатися, в їх відносинах може з’явитися справжнісінька ідилія. Але на практиці таке трапляється рідко. Зазвичай якщо і поступається, то жінка Козеріг, але в жодному разі не Лев.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве