Connect with us

Гороскоп

Жінка-Козеріг та чоловік-Овен: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Козеріг чоловік-Овен

Сумісність у парі, що складається з жінки-козерога та чоловіка-овна, досить непогана, і про це свідчить і зодіакальний гороскоп сумісності. Представники цих двох знаків Зодіаку можуть створити дуже міцний та ефективний союз. Їх дует може принести їм обом неймовірну кількість користі.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Говорити про потенційно міцні пари, не кажучи про сумісність жінки-козерога та чоловіка-овна, просто неможливо, адже це одна з найбільш сумісних пар. Представники цих знаків Зодіаку можуть відмінно порозумітися в різних сферах життя, вони легко знаходять спільну мову і з самого початку відносин будують міцний і ефективний дует. Вони багато в чому різняться, але водночас багатьом і схожі. До того ж деякими рисами здатні доповнити один одного…

Якщо сама жінка Козеріг може стати кар’єристкою і влаштувати гонку за матеріальними благами, то в парі з чоловіком Овном вона навпаки закине ідею кар’єрного зростання і стане для своєї другої половинки жінкою, що прикриває тил. Вона здатна багатьом пожертвувати заради амбітного, рухливого та енергійного ентузіаста Овна. І більше того, йому вона може принести користь, адже має ті риси, яких у нього немає: це і терплячість, і стабільність, і завзятість, і планомірність, і вміння підтримати в потрібну хвилину.

Відносини в парі Козеріг-Овен можуть спочатку складатися таким чином, що здаватиметься, ніби це ідеальна пара. І справді, у деяких випадках цей дует і можна назвати ідеальним. У цій парі немає місця бурхливим з’ясуванням стосунків та скандалам, як немає місця та непостійності. А якщо дівчина-козеріг змусить Овна ще й поважати її думку, то тоді й зовсім стосунки можуть стати корисними та дуже вигідними, особливо самому Овну. Втім, бувають і винятки.

В любові

Жінка-козеріг може з легкістю завоювати чоловіка-овна і налагодити в коханні гармонію. Виявивши свою відповідальність, обов’язковість, систематичність і здатність стояти до останнього навіть у найскладніших ситуаціях, вона може заворожити барана та прив’язати його до себе на довгий-довгий час. Саме ці риси і можуть чоловіка Овна залучити. Але не варто думати, що йому потрібна серйозна та нудна жінка – такі чоловіки цінують жіночність та увагу, турботу…

Advertisement

У коханні Козерога та Овна все дуже непросто. І проблема в першу чергу приховується в характері чоловіка Овна, який з одного боку хоче бачити перед собою сильну і відповідальну жінку, а з іншого, намагається всіма силами придушити її его і перетворити її на слухняну служницю. Через це у коханні у цієї пари і можуть виникати проблеми. Тим більше, що жінка-козеріг ніколи не дозволить перетворити себе на побутову рабиню, якою б сильною не була її любов до другої половинки.

Зате в коханні цих двох знаків Зодіаку є багато хорошого. Наприклад, у цих відносинах має бути пристрасть і чисті почуття, відсутня непорозуміння, присутня іскра кохання, і цілком виключені зради. Так, Овни трохи вітряні і можуть іноді пускатися в роздоллі, але поруч із жінкою Козерогом вони завжди тримають усі свої недоліки в кулаку.

Поради чоловікові

  • не намагайтеся посягати на її особистий простір;
  • поважайте її думку та свободу;
  • намагайтеся говорити їй якнайбільше компліментів;
  • йдіть до цілей до кінця – не розчаровуйте її;
  • хоч іноді слухайтеся її і проявляйте поступливість.

Поради жінці

  • намагайтеся поєднати в собі відповідальність, серйозність та жіночність;
  • завжди залишайтеся загадкою – Овни це люблять;
  • не будьте надто прискіпливою – критика нервує чоловіків-овнів;
  • не давайте приводів для ревнощів;
  • будьте ласкавою та дбайливою, уважною – він це оцінить.

Сумісність у шлюбі

Гармонія у шлюбі чоловіка-овна та жінки-козерога може з’явитися тільки в тому випадку, якщо дівчина навчиться керувати амбіціями та енергією свого хлопця, чоловіка. Овни народжені Марсом, вони опікуються дуже енергійною планетою, і іноді просто не знають куди подіти цю енергію – в такі моменти починають робити вчинки, яким потім важко знайти виправдання. Ось жінці-козерогу і треба навчитися перенаправляти цю енергію в потрібне русло, щоб він не робив помилок. Тоді у шлюбі і може настати гармонія.

А ще дружині-козерогу потрібно звикнути до думки про те, що чоловіки Овен при своїй енергійності та цілеспрямованості дуже ненадійний у важливих справах. Якщо вона змириться з цим і перестане критикувати його, то настане ідилія у шлюбі та стосунках загалом. Тим більше, що Овни-чоловіки надто трепетно ​​ставляться до свого самолюбства і вкрай різко реагують на будь-яку критику.

До речі, чоловіки Овни за своєю вдачею діти. Вони люблять гру, люблять, коли за ними бігають, коли їх насолоджуються, виховують, ганяються за ними. Звикнути до такого складно, особливо пунктуальної та серйозної жінки Козерога, але доведеться.

Ну і як би там не було у шлюбі та у відносинах загалом, а у ліжку у представників цих знаків Зодіаку точно буде повний порядок. Під серйозною та прозаїчною маскою Козерога ховається дуже пристрасна та ненаситна жінка, коханка, яких пошукати, і це якраз і подобається таким чоловікам, як Овни. І не дивно, якщо всі проблеми, що виникають у шлюбі, будуть у цій парі благополучно вирішуватися саме в ліжку…

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг, то їх неможливо багато в такій парі. Наприклад, у них чудова сумісність у ліжку, а це вже запорука половини успіху стосунків. По-друге, вони чудово доповнюють один одного і можуть створити ефективний робочий дует – досягнуть великих висот, працюючи спиною до спини. А по-третє, вони можуть стати відмінними батьками, і виховати дітей, які не потребують практично ні в чому, адже до батьківських обов’язків, що чоловіки Овни, що жінки Козерога, ставляться дуже серйозно.

Та й взагалі, співіснування Овна та Козерога може принести багато користі їм обом. Разом вони можуть створити пару, якої кожна з половинок знайде те, чого потребує. Щоправда жінці-козерогу доведеться докласти чимало зусиль для цього і багатьом пожертвувати.

Недоліки спілки

Найбільша вада цієї пари полягає в тому, що цим двом половинкам важко звикнути один до одного. Начебто й сумісність у них непогана, але є в обох і недоліки, які якраз і обох дратуватимуть. Так, напевно Козерога-жінку дратуватиме хаотичність і непродуманість дій самовпевненого Овна, яке може дратувати надто сильна пунктуальність і правильність його жінки.

Ще стосунки може руйнувати ревнощі чоловіка-овна. Діти Марса надто емоційні та чуттєві, вони ревниві і будь-який привід для ревнощів сприймають як загрозу особистому щастю. Через це можуть виникати сварки, скандали, і навіть істеричні сцени ревнощів, які Козерогові пережити не так вже й просто.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве