Connect with us

Гороскоп

Жінка-Козеріг та чоловік-Рак: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Козеріг чоловік-Рак

У жінки-козерога та чоловіка-рака багато спільного, і вони буквально відразу ж починають відчувати взаємне тяжіння. Зодіакальний гороскоп сумісності пророкує таким парам довге та щасливе спільне життя. Але це й не дивно, адже представники цих знаків Зодіаку мають чудову сумісність у багатьох життєвих чинниках…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то пара, що складається з чоловіка-рака та жінки-козерога, може існувати досить довго. І більше того, нерідко такі пари одружуються і перетворюються на міцну та щасливу родину, в якій кожен знайде щось таке, без чого вже ніколи не зможе жити. Але не можна не відзначити той факт, що при гарній сумісності у багатьох факторах, є у Козерога та раку та багато несумісного. Наприклад, це стосується матеріальностей – жінка Козеріг любить добре одягатися. Ні в чому собі не відмовляти і насолоджуватися матеріальними благами, не заощаджуючи гроші, а рак, на жаль, не потребує всього цього і нерідко є чоловіком, нездатним забезпечити свою жінку всім необхідним та відповідати запитам Козерога.

Але в іншому в них просто чудова сумісність. Жінка Козеріг та чоловік Рак мають багато спільного. Вони обидва цінують домашній затишок і близькість, обидва чесні один до одного, не ревниві, намагаються налагодити стосунки і найбільше в житті мріють про благополучне створення сім’ї. У їхніх стосунках немає місця недомовленості та непорозуміння, а сам союз ґрунтується на взаємній довірі та терплячості.

Звичайно, як і в будь-яких інших відносинах, тут також не виключені казуси. Наприклад, можливо несумісність у захопленнях і цілях, і навіть у методах досягнення цих цілей. Але в іншому все в таких парах добре. Вони розуміють одне одного, цінують, поважають, і завжди підтримують один одного у всіх починаннях, ідеях та ініціативах. А це вже щонайменше половина застави на успіх дуету.

В любові

У коханні може бути гармонія у такій парі лише тоді, коли жінка Козеріг завоює довіру чоловіка Рака. Довіра Рака, це щось на зразок ключа до його серця – він далеко не всім довіряє, і не кожному може довірити свої секрети – якщо вам він довірив свій секрет і став часто вимовлятися вам про свої переживання і думки, то знайте, тепер ви його єдина і довірена особа з усіх навколо.

Advertisement

А взагалі в коханні чоловіка-рака та жінки-козерога на самому початку все дуже непросто. Справа в тому, що ці чоловіки належать до категорії людей, які ненавидять поспіх. Не варто тиснути на нього серйозністю стосунків та швидкістю їх розвитку – ідилія в коханні буде лише тоді, коли він сам зрозуміє, що хоче цих стосунків, хоче бути поряд. В іншому випадку, якщо насильно схилити його до відносин, у коханні з часом виникатимуть проблеми, з якими вашій парі просто не впоратися.

І головне, що потрібно запам’ятати партнерці чоловіка-рака, це те, що вона повинна поважати його думку і завжди вислуховувати до кінця, якою б нудною не була його розповідь. Якщо він побачить, що спілкування з ним раптом перестало бути цікавим партнерці, то стосунків із нею він уже не продовжуватиме будувати. А в коханні тоді можна буде поставити жирну крапку.

Поради чоловікові

  • не намагайтеся нею маніпулювати – замкнеться у собі;
  • рідше втомлюйте її розмовами до душі;
  • більше проявляйте ініціативу – Козероги це поважають;
  • не заохочуйте її нахабство та впертість;
  • будьте трохи непередбачуваним, хоч вам це й не властиво.

Поради жінці

  • ніколи не відмовляйтеся від його допомоги та підтримки;
  • не перебивайте його на півслові;
  • намагайтеся відповідати своєму первинному образу – не змінюйтесь;
  • будьте промовистою, але уникайте інтелектуальних розмов з ним;
  • частіше показуйте вразливість – Раки люблять заліковувати чужі рани.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у чоловіка-рака і жінки-козерога може виникати багато проблем, але головна з них полягає в тому, що ця ділова і серйозна дама ніяк не може змиритися з тим, що її дружину не потрібен кар’єрне зростання і матеріальна перевага над іншими. Він не цінує, ні влада, ні гроші, і це його великий мінус, що примножується в очах цілеспрямованої та матеріально залежної жінки Козерога. На цьому тлі у шлюбі може виникати багато сварок та скандалів…

Ще одна проблема у шлюбі може виникати на тлі недовірливості та скритності чоловіка-рака. Жінка Козеріг любить відкриватися, і вона прагне такої ж відповіді, але Раки не здатні відкриватися, і роблять вони тільки тоді це, коли довіряють, чого досягти вкрай складно. Перш ніж критикувати його за скритність, постарайтеся завоювати його довіру. Чи вдалося? Тоді пожинайте плоди.

Втім, як би там не було в шлюбі в цілому, а в ліжку у Рака та Козерога точно буде гармонія та ідилія. Представників цих знаків Зодіаку тягне один до одного фізично та психологічно. Так, їхні стосунки можуть розвиватися довго, та й у шлюбі вони можуть мати багато проблем. Але в ліжку точно буде стовідсоткова сумісність.

Переваги та плюси спілки

Переваг у відносинах між чоловіком-раком і жінкою-козерогом багато, і все перерахувати відразу просто нереально. Але можна виділити основні, на яких будується гармонія…

Advertisement

Так, однією з найважливіших переваг є сумісність у темпераментах та способах життя. Вони обоє цінують затишок і домашню обстановку, обожнюють спокій, не люблять подорожі та пригоди, уникають спонтанності та намагаються жити за планом, навіть незважаючи на те, що Раку робити це дуже нелегко.

Другий плюс – здатність порозумітися в побуті. Створивши сім’ю, вони легко налагодять сімейний затишок та вирішать усі побутові проблеми. Жодна з половинок у цьому дуеті не гребуватиме побутових завдань.

А головне, це те, що у жінки Козерога та чоловіка Рака чудова сумісність у ліжку. Саме тут вони і будуть якомога ближче один до одного, як у фізичному, так і в психологічному плані.

Недоліки спілки

Є лише два недоліки у відносинах між жінкою-козерогом та чоловіком-раком. Перший стосується надто непередбачуваної мінливості Раку. Він настільки швидко змінюється, настільки непередбачуваний, що це просто дивує. Його настрій неможливо передбачити, він зараз веселий, а за хвилину вже в смутку. Через це змінює плани і постійно підводить свою другу половинку. А витримати зміни у планах жінка Козеріг не може – вона не звикла діяти спонтанно та не за планом.

Друга ж проблема полягає в різному ставленні до грошей та матеріальних цінностей. Жінка Козеріг намагається забезпечити себе матеріальними благами, заробити більше грошей і піднятися кар’єрними сходами. А чоловікові-раку все це не потрібне, його матеріальність не цікавить.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве