Connect with us

Гороскоп

Жінка-Козеріг та чоловік-Риби: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Козеріг чоловік-Риби

Відносини, побудовані чоловіком-рибою та жінкою-козерогом, мають просто неймовірні шанси на благотворне та корисне співіснування представників цих двох знаків Зодіаку. І про це свідчить і зодіакальний гороскоп сумісності. Хороша сумісність, пристрасть, романтика, відсутність розбіжностей та порозуміння цій парі забезпечені…

Загальна зодіакальна характеристика пари

У парі Козеріг-Риби чудова сумісність, навіть незважаючи на те, що представники цих знаків Зодіаку відрізняються один від одного багатьма факторами та рисами. У них різні характери, різні захоплення та уподобання, різні навіть стилі та способи життя, але одна єдина спільна мета – створити всі умови для успішного та щасливого співіснування, побудувати ідеальні стосунки та міцний союз. І хочеться відзначити, в більшості випадків таким парам це якраз і вдається взяти навіть за приклад пару Горбачових, які якраз і є представниками цих знаків Зодіаку. Хоча звичайно, як і в будь-яких інших випадках, тут теж бувають винятки.

Загалом чоловік Риба і жінка Козеріг здатні доповнити один одного всім необхідним. Так, жінка-козеріг може подарувати стабільність і сталість своєму партнеру, опору, на яку він завжди зможе покластися, захист та підтримку. Чоловік-риби ж навпаки, обдарує свою партнерку позитивом, умінням бачити незриме, мрії та можливість побачити світ таким, яким його бачать зовсім небагато. Загалом, взаємна користь у таких парах є незаперечним чинником.

До речі, здебільшого стосунки загалом і співіснування, сімейний побут та спільне життя залежать саме від жінки-козерога. Саме вона може вибудувати в цьому союзі такі відносини, які потрібні обом, і створити таку атмосферу, якої якраз і потребують. У цих відносинах немає місця зрадам, непорозуміння, жорстокості чи тиранії – тут усе настільки правильно збалансовано, що іншим залишається лише із заздрістю дивитись на цю пару…

В любові

У коханні у чоловіка-риби та жінки-козерога можуть виникати труднощі тільки на початку відносин. Головна ж проблема може стосуватися початку відносин – жінці Козерогу доведеться неабияк попрацювати, щоб завоювати серце і душу цього простого на перший погляд, але розумного чоловіка. Всі Риби є за вдачею психологами, вони відразу бачать вдавання, хитрість і фальш – жінці доведеться бути собою і одночасно відповідати його потребам, щоб спокусити його. Але якщо вийде, то тоді в коханні надалі стовідсотково буде все краще нікуди …

Advertisement

Вічні компліменти та захоплення, ласка і ніжність, увага та романтика – від цього у жінки Козерога може запаморочити голову. Та й сам чоловік-риби теж буде не проти, задовольняти свою партнерку, особливо, якщо побачить у ній надійний захист та опору. У коханні у них можуть виникати труднощі, проблеми, але разом вони можуть їх легко подолати. До того ж, у коханні у цих людей стільки почуттів, що проігнорувати їх просто не вийде, у жодного, ні в іншого.

Єдине, що обом потрібно запам’ятати, це те, що в жодному разі жодному з них не можна зазіхати на особистий простір іншого. Якщо хтось почне «будувати із себе лідера», диктувати правила і намагатися перевиховати другу половинку, у коханні одразу ж почнуться проблеми.

Поради чоловікові

  • романтика та почуття, це ваша зброя – пам’ятайте про це;
  • не намагайтеся їй суперечити – все одно не вдасться відстояти своє;
  • більше уваги приділяйте її его;
  • разом проводите якнайбільше часу;
  • станьте її натхненником та підтримуйте у всіх ініціативах.

Поради жінці

  • не намагайтеся його перевиховати;
  • не тисніть на нього – замкнеться у собі;
  • не критикуйте його дії – образиться;
  • підтримуйте у всіх починаннях;
  • навчіться спрямовувати його енергію в потрібне русло.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-козерога та чоловіка-риби може бути гармонія, але тільки в тому випадку, якщо жінка зрозуміє, що їй у жодному разі не слід тиснути на свого чоловіка і намагатися його перевиховати. Як тільки припиниться диктування правил, у шлюбі настане період гармонії та повноцінної ідилії. Іншого варіанту не дано…

Також багато що у шлюбі цих двох знаків Зодіаку залежить від довіри. Щойно хтось із двох половинок порушить довіру другої, все зміниться. До того ж, якщо Рибі легко вдасться знову завоювати довіру Козерога, то в неї так само ніколи не вийде. Завоювати довіру риби, що розчарувалася, дуже нелегко. Не варто намагатися його обманювати, хитрувати чи лестити йому – все розкусить за лічені хвилини.

Жінці-козерогу, одружений із таким чоловіком, потрібно стиснути кулаки і всіма силами боротися з негативом та песимізмом своєї другої половинки. До того ж, ця боротьба не закінчиться ніколи. Але й припиняти не можна – як тільки Риба втратить підтримку або відчує себе незрозумілим, піде в депресію, з якої витягти його буде складніше.

А головне, жінка Козеріг, пам’ятайте, що у вас з ним чудова сумісність у ліжку, і завдяки близькості ви зможете вирішити будь-яку проблему і витягти чоловіка-рибу з будь-якої депресії. Ви “пристрасть”, а він “уяву” – разом ви стаєте ідеальним дуетом у ліжку.

Advertisement

Переваги та плюси спілки

Козеріг-жінка і риба-чоловік можуть жити в достатку і ні в чому не потребувати, вони можуть відмінно доповнювати один одного і створити неймовірно корисне та взаємовигідне партнерство – це головна перевага цього дуету. До того ж чоловік-риба здатний знайти вихід там, де консервативна жінка-козеріг його ніколи не побачить.

Плюс у Риби та Козерога чудова сумісність у ліжку. Тут вони можуть бути собою і насолоджуватися один одним. Адже заняття любов’ю якраз і можуть допомогти вирішити безліч моральних і психологічних проблем у парі.

А ще жінка-козеріг може навчити чоловіка Рибу багато чого корисного. Вона може показати йому реальний світ, навчити впевненості у собі і рішучості, перетворити на рішучого та відповідального чоловіка, і стати його тилом, що у свою чергу благотворно позначиться і на стосунках, і на шлюбі загалом.

Недоліки спілки

Найбільша вада полягає в тому, що в цьому союзі може бути занадто сильна тиранія. Хоча знову ж таки, «тиранія», це занадто гучне слово – просто жінка-козеріг може сильно тиснути на свого чоловіка-рибу, і тим самим заганяти його в депресію. Звідси і конфлікти, і сварки, і образи, і все може вилитися навіть елементарне розлучення.

Ще одна проблема може полягати в тому, що чоловік Риба може бачити в жінці Козерога надто нудного та серйозного співрозмовника. Йому може бути не цікаво з нею спілкуватися, бо він любитель інтелектуальних розмов, фантазування та мрій. Йому не подобається занурюватися в серйозні розмови та міркування про реальне життя.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве