Connect with us

Гороскоп

Жінка-Козеріг та чоловік-Скорпіон: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Козеріг чоловік-Скорпіон

Парі, що складається з жінки-козерога та чоловіка-скорпіона, зодіакальний гороскоп сумісності пророкує яскраві стосунки. Сумісність у цьому дуеті хороша, але обом представникам цих знаків Зодіаку доведеться йти на поступки та боротися за власну правоту. Їм нелегко бути разом, але при цьому вони почуваються, як у своїй тарілці.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то спілка, в якій є жінка-козеріг та чоловік-скорпіон, приречена на серйозність. Представники цих двох знаків Зодіаку цінують серйозність у відносинах і з середнього віку починають мріяти про стабільні та довговічні стосунки. Разом вони можуть втілити свої мрії і допомогти в цьому один одному. Але спочатку доведеться сильно понервувати, особливо Скорпіонові, якому невтямки зрозуміти, як можна так жити, як це робить Козеріг – непостійно, емоційно, надто серйозно сприймаючи все, що відбувається навколо, навіть недостойне уваги.

Особисте життя чоловіка Скорпіона і жінки Козерога може бути дуже непростим, що й не дивно, адже в цій парі по суті зливаються в одне ціле дві незалежні та сильні психологічно людини. Вони обидва претендують на владу в парі, обидва вроджені лідери, але тільки один амбітний і дієвий, а другий надто планомірний і спокійний. Але якщо звикнуть один до одного, і якщо зможуть розглянути один в одному приховані таланти та особливості, то їх союз стане і ефективним, і по-справжньому яскравим, і корисним для обох.

Жінка Козеріг прагматична і амбітна, працьовита, але в її житті надто мало емоцій та почуттів, хоча вона їх і прагне всією душею. Але зі Скорпіоном недолік у емоціях поповнюється, адже він емоційний і яскравий Вона ж здатна подарувати чоловікові Скорпіону те, чого потребують представники цього знаку – домашній затишок, сімейна ідилія, стабільність у будинку.

В любові

У коханні у жінки Козерога та чоловіка Скорпіона все дуже непросто. Але їм не доведеться на початку стосунків завойовувати один одного чи йти на відчайдушні вчинки заради звернення на себе уваги. Навпаки – у коханні вони можуть налагодитися спонтанно, під час дружби, простого спілкування, чи рідкісних контактів через друзів. Зазвичай так і виходить, що такі пари утворюються спонтанно, різко, несподівано всім навколо. А нерідко Скорпіони та Козероги і зовсім довго приховують свої стосунки від сторонніх очей.

Advertisement

Якщо ж чоловік-скорпіон набагато старший за дівчину-козерога, то тоді в коханні буквально з самого початку може бути справжня ідилія. Як правило, у таких парах роль лідера на себе бере чоловік Скорпіон, і жінка Козеріг цьому не противиться. Їй залишається лише взяти на себе побут і тил партнера – якщо зробить це, то у коханні у них буде все настільки ідеально, що всім довкола залишиться цим лише захоплюватися.

Але варто відзначити один простий факт – хлопець-скорпіон ніколи не захоче пов’язувати себе шлюбом або сімейним життям з тією дівчиною, в якій він не впевнений, або стосунки з якою ще не налагодилися до максимально позитивного значення. Поки у відносинах буде боротьба за владу, доки його партнерка не змириться з його лідерством і не доведе, що готова його підтримати у будь-якій ситуації, своє життя він із нею не зв’яже.

Поради чоловікові

  • не тисніть на неї занадто сильно – буде сильніше впиратися;
  • не намагайтеся її перевиховати;
  • постарайтеся частіше виявляти розуміння;
  • не ревнуйте її без приводу – спеціально провокуватиме;
  • більше часу приділяйте тілесним спільним радощам.

Поради жінці

  • не відчувайте його терпіння;
  • підтримуйте його у всіх починаннях та ініціативах;
  • не давайте приводів для ревнощів;
  • не протидійте йому у досягненні цілей;
  • частіше говорите з ним про його переживання та проблеми.

Сумісність у шлюбі

Насамперед обом половинкам, які перебувають у шлюбі, варто зрозуміти і усвідомити для себе одну просту істину – в жодному разі не можна допускати серйозних сварок. Чоловік Скорпіон і жінка Козеріг надто емоційні, надто настирливі та вперті, і не поступаються один одному, будучи в гніві. Краще нікому з цих двох половинок не доводити партнера до гнівного стану, бо може статися все. до розриву відносин.

А взагалі у шлюбі у жінки Козерога та чоловіка Скорпіона зазвичай швидко налагоджуються стосунки, бо обоє йдуть на створення сім’ї лише в тому випадку, якщо вже впевнені у його благополуччя на всі сто відсотків. У результаті може вийти чудовий союз, дует, в якому кожен відіграватиме відведену йому роль. Зазвичай у шлюбі зі Скорпіоном жінка Козеріг займає позицію захисника та наглядача домашнього вогнища, а її друга половинка – позицію здобувача.

А найголовніше, що може допомогти їм налагодити стосунки у шлюбі, це те, що у них досить непогана сумісність у ліжку. Чоловік у цьому випадку пристрасний та емоційний, а жінка приховує свою пристрасть. Зі Скорпіоном вона може відкритися на всі сто відсотків і бути самою собою в ліжку, тим більше, що Скорпіону така пристрасна жінка дуже симпатизуватиме.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг відносин між чоловіком-скорпіоном та жінкою-козерогом, так їх неймовірно багато. Наприклад, взяти навіть той факт, що представники цих двох знаків Зодіаку мають чудову сумісність у ліжку, і те, що тут вони можуть бути відкритими і не ховати один від одного свої справжні особи, риси.

Advertisement

Плюс, Козеріг та Скорпіон можуть багато досягти в житті, діючи разом, злагоджено, дуетом. А ще можуть стати відмінними батьками. Щоправда, напевно, навіть у вихованні вони суперечитимуть один одному і сперечаються щодо методів виховання дітей, і спільну мову в цьому питанні, як і в багатьох інших, знайти їм буде вкрай складно.

Недоліки спілки

Найбільший недолік пари, в якій є жінка-козеріг та чоловік-скорпіон, полягає в тому, що вони не вміють миритися. Якщо між ними відбувається сварка, то вона завжди переростає у сильний скандал, у якому кожен наговорить партнерові стільки всього, що пізніше про це шкодуватиме. При цьому примирення може бути дуже важким, адже ніхто з них не зробить першого кроку з власної волі.

А ще один мінус може полягати в тому, що жінка Козеріг надто часто чіпляється і критикує. Скорпіон до цього ставиться вкрай негативно. Звичайно, на цьому фоні можуть виникати великі проблеми.

А ще їм у жодному разі не можна допускати ревнощів. Як тільки у чоловіка Скорпіона з’являється привід для ревнощів, стосунки починають валитися з неймовірною швидкістю. Про довіру та чисте кохання в такому разі вже можна буде забути – спокійними такі стосунки вже не стануть.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве