Connect with us

Гороскоп

Жінка-Козеріг та чоловік-Стрілець: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Козеріг чоловік-Стрілець

Назвати пару, в якій є чоловік-стрілець та жінка-козеріг, ідеальною, язик не повертається. Та й зодіакальний гороскоп сумісності говорить про таке. Але якась сумісність у представників цих двох знаків Зодіаку все ж таки є. І особливо великі шанси на вдале співіснування в такій парі можуть бути тільки їсти у обох є сильно фізичний потяг.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Чоловік-стрілець та жінка-козеріг, це одна з найбільш рідкісних та незвичайних пар. З одного боку, у них дуже погана сумісність і надто різні погляди на життя, з іншого ж, навпаки, їх може поєднувати настільки багато чинників, що іншим парам залишиться лише позаздрити. Проте зустрічаються такі дуети вкрай рідко. А все тому, що вони просто не здатні закохатися один одного з першого погляду – рідкісний випадок, коли представників цих двох знаків Зодіаку тягне один до одного при першій зустрічі…

В цілому ж жінка-козеріг та чоловік-стрілець все-таки можуть створити хорошу міцну пару та співіснувати. Тим більше, що обидва можуть принести користь. Наприклад, жінка Козеріг може привнести в життя цього чоловіка стабільність і постійність, якому йому якраз не вистачає, а він зможе відволікти її від повсякденних турбот і показати світ з іншого ракурсу, наповнивши її життя позитивом, романтикою, пристрастю, оптимізмом і новими емоціями. Завдяки такій взаємній користі вони і можуть бути щасливими один з одним, але тільки до певного часу, поки відносини не перейдуть на етап притирання.

Особливо вдалим такий союз може бути лише у двох випадках: якщо обидва відчувають сильне взаємне фізичне тяжіння, або якщо створено партнерство, коли обидва переслідують одну й ту саму мету. Тільки в цих двох випадках вони зможуть ефективно та корисно для обох співіснувати та створити дійсно міцну пару. У їхніх відносинах правитиме, або любов і почуття, або партнерство та взаємна вигода. Третього їм просто не дано.

В любові

У коханні у чоловіка-козерога та жінки-стрільця все дуже непросто. Та й що там говорити, якщо навіть зав’язати такі стосунки, представники цих двох різних знаків Зодіаку можуть важко. До того ж, щоб створити пару, особливо сильно доведеться попрацювати саме жінці Козерогу – їй доведеться пересилити себе і стати максимально позитивною та емоційною, веселою та практичною, щоб привернути увагу цього чоловіка. Стрілець же робити нічого заради її спокуси не стане, адже йому цікаві жінки інших типажів.

Advertisement

Але якщо відносини зав’яжуться, то в період цукерково-букетного періоду у них точно буде гармонія у коханні. У них у коханні може бути стільки гарного на цьому етапі, що іншим залишиться лише позаздрити. Саме в цей період Козерога та Стрільці зазвичай і відчувають максимально яскраві почуття, і саме в цей час їх може сильно тягнути один до одного на фізичній основі.

Єдине, що обом потрібно запам’ятати, це те, що нікому з них не можна тиснути на другу половинку з вимогою змінитись. Як тільки хтось поступиться, стосунки розваляться, адже вони власне і тримаються зазвичай на тому, що обох і дратує один в одному, на тих недоліках, які мають представники цих знаків.
До речі, проти цих відносин може грати багато, включаючи різницю переваг і цілей, стилів та способів життя, захоплень, характерів та темпераментів. Обом у цій парі доведеться дуже нелегко, особливо в період притирання, і особливо при зіткненні у побуті, на початку сімейних відносин.

Поради чоловікові

  • частіше виявляйте ініціативу у суворих справах;
  • станьте більш відповідальним та серйозним – вона це шанує;
  • не намагайтеся її перевиховати;
  • частіше говорите з нею про її переживання та проблеми;
  • не залишайте потім розбирання у сварках.

Поради жінці

  • не тисніть на нього у спробах перевиховати;
  • не посягайте на його особистий простір;
  • будьте простіше та веселіше, позитивніше – Стрільцям це подобається;
  • більше часу проводите з ним разом за всякими марними справами;
  • не уникайте спільних подорожей та розваг.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі чоловікові-стрільцю та жінці-козерогу доведеться дуже нелегко, що й не дивно, адже у них надто різні характери та надто різні погляди. Навіть на облаштування побуту вони дивляться по-різному. Якщо Стрілець ні в чому не бачить проблем і весь час мислить позитивно, то Козеріг завжди і до всього чіпляється, завжди з будь-якої «мухи» робить «слона». Через це і можуть виникати проблеми у шлюбі та згодом у відносинах.

Але все це у пари Козеріг-Стрілець у шлюбі вдасться перебороти, якщо хтось один піде на поступки іншому. До того ж, швидше за все, доведеться піти на поступки саме жінці-козерогу, адже чоловіка Стрільця їй все одно не вдасться перевиховати, а змінитись самій їй буде в рази простіше. Та й партнер не залишить такий крок поза увагою. Та й у шлюбі тоді стосунки тільки налагоджуватимуться…

Зате як би там не було в шлюбі в цілому, а в ліжку у чоловіка Стрільця та жінки Козерога просто чудова сумісність. І тут, до речі, теж найвідповідальніша роль гратиме саме жінка, адже вона, в силу свого знака Зодіаку, зможе наділити заняття любов’ю тим, що зачарує її партнера-пристрастю та емоціями, які в ній проявляються саме в ліжку.

Переваги та плюси спілки

Натомість у пари Козеріг-Стрілець багато переваг, точніше у їхніх стосунках. Наприклад, вони можуть добре доповнити один одного і створити неймовірно ефективне і вигідне партнерство. Стрілець побачить те, що Козерогу не дано побачити, а вона ж досягне мети, йдучи цим шляхом, не здаючись не перед якими перешкодами.

Advertisement

Плюс у жінки Козерога та чоловіка Стрільця чудова сумісність у ліжку. Адже заняття любов у будь-яких відносинах відіграють найважливішу роль.

А головне, вони можуть стати дуже яскравою парою та добрими батьками. Такі якраз і можуть виховати дітей так, як це має робитися. Адже обидва мають ті риси, які у вихованні дітей якраз і будуть неймовірно корисними. Хоча знову ж таки, бувають і винятки…

Недоліки спілки

Усі дві недоліки у відносин між жінкою-козерогом та чоловіком-стрільцем. Перший, і він же найважливіший, це сильне нестикування характерів. Чоловік Стрілець легко спалахує новими ідеями, він робить багато необдуманих вчинків і діє, не маючи жодного плану, що в результаті призводить до частих невдач. Жінку Козерога все це може сильно дратувати, адже вона не звикла до такого і кожну свою дію ретельно обмірковує.

Другий недолік, це неможливість порозумітися в побуті. Стрільці за вдачею «борови-чистоплюї», що вічно наводять навколо себе безлад, але при цьому потребують чистоти та порядку. Козероги ж навпаки, люблять чистоту і намагаються її підтримувати всіма силами. Ось на тлі такої несумісності можуть виникати сварки та скандали.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве